LifeTilt

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2019. május 17.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A LifeT!LT Collagen valós megoldás lehet, egyrészt a fogyás során bekövetkező bőrmegereszkedésre, másrészt a bőr, haj és a köröm elöregedésének mérséklésére. Ajánljuk mindazoknak, akik a fogyás utánra szexin feszes bőrt kívánnak maguknak, illetve, akik még nagyon sokáig le akarják tudni tagadni azt a bizonyos „tizest”."

Hatóanyagok: hidrolizált marha kollagén 500mg/kapszula, kapszulahéj (zselatin), maltodextrin, csomósodásgátló anyagok (kálcium ortofoszforsavakkal alkotott sói, szilikon dioxid).

Pünyike

2019. május 14.

Sok olcsóbb kapszulát, port, folyadékot kipróbáltam (mert ez nem olcsó), de egyértelműen ez volt az, aminek láttam, éreztem a hatását. Egy hét után őrült tempóban kezdett nőni a körmöm, hetente kétszer kellett vágnom. Nem csak a hossza, a minősége is megváltozott, sokkal erősebb lett. A hajam, ami az IR miatt megritkult egészségesebb, erősebb és dúsabb lett, majdnem olyan, mint régen. A bőröm feszesebb, rugalmasabb, az arcbőröm teltebb lett, ezért kevésbé ráncos. Jobban érzem magam a bőrömben! A külső fontos, harcolunk az öregedés jelei ellen, de ami könnyeket csalt a szemembe, az nem a bőröm rugalmassága, a körmöm, hajam minőségének javulása volt. Két éve ízületi gyulladásom volt, gyógyszeres kezelésre sem múlt el a fájdalom. 13 hónapig éltem állandó fájdalommal. Ennek mára már vége! Nincs fájdalmam és ez a legjobb dolog a világon. Egyértelműen ennek a kapszulának a hatására múlt el a fájdalmam. Ezt a kapszulát tavaly nyáron kezdtem el szedni, tartottam 1-2 hét pihenőt és meglátszott a bőrömön a hiánya. Nekem ez csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 14.