Egyéb

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2019. június 12.

Kiszerelés:   100 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A LifeT!LT Collagen valós megoldás lehet, egyrészt a fogyás során bekövetkező bőrmegereszkedésre, másrészt a bőr, haj és a köröm elöregedésének mérséklésére. Ajánljuk mindazoknak, akik a fogyás utánra szexin feszes bőrt kívánnak maguknak, illetve, akik még nagyon sokáig le akarják tudni tagadni azt a bizonyos „tizest”."

Hatóanyagok: hidrolizált marha kollagén 500mg/kapszula, kapszulahéj (zselatin), maltodextrin, csomósodásgátló anyagok (kálcium ortofoszforsavakkal alkotott sói, szilikon dioxid).

Viviennn0219

2019. november 13.

IR miatt kezdtem el szedni a hajamra és a bőrömre. Nagyon szeretem. Szedem hozzá a gumimacis hajvitaminjukat is. Szerintem nagyon jó☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Stella1993

2019. július 7.

Több márka kollagénjét próbáltam már, "szépülési" szándékkal. Hatást ugyan egyiknél sem vettem észre, de hűen eszegettem a bogyókat, hisz: hat ez gyerekek csak nem olyan feltűnő. A sz*rt hatott. Eddig egyedül ennél a terméknél vettem észre hogy eltűnt a térdemből a fájdalom, ami rendszeresen előjött terhelés hatására és amiről azt hittem hogy műtét nélkül nem is fog eltűnni. Azt hiszem az arcomon is látszik a változás, sokkal szebb, feszesebb. Nekem bizonyított a Lifetilt kollagén, rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

KHVivienne

2019. május 29.

3 hónap szedés után hatalmas csalódás az egész.
Nagy reményekkel kezdtem el szedni,mert sok kisbabás anyuka ajánlotta,de nekem semmit sem segített. Sem a hajam,körmöm,bőröm nem lett sem erősebb,sem szebb tőle,ráadásul szedése alatt tért vissza a kezembe az izületi gyulladás. 3 sikertelen hónap után úgy gondolom,drága mulatság folytatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

3 hónap szedés után hatalmas csalódás az egész.

Pünyike

2019. május 14.

Sok olcsóbb kapszulát, port, folyadékot kipróbáltam (mert ez nem olcsó), de egyértelműen ez volt az, aminek láttam, éreztem a hatását. Egy hét után őrült tempóban kezdett nőni a körmöm, hetente kétszer kellett vágnom. Nem csak a hossza, a minősége is megváltozott, sokkal erősebb lett. A hajam, ami az IR miatt megritkult egészségesebb, erősebb és dúsabb lett, majdnem olyan, mint régen. A bőröm feszesebb, rugalmasabb, az arcbőröm teltebb lett, ezért kevésbé ráncos. Jobban érzem magam a bőrömben! A külső fontos, harcolunk az öregedés jelei ellen, de ami könnyeket csalt a szemembe, az nem a bőröm rugalmassága, a körmöm, hajam minőségének javulása volt. Két éve ízületi gyulladásom volt, gyógyszeres kezelésre sem múlt el a fájdalom. 13 hónapig éltem állandó fájdalommal. Ennek mára már vége! Nincs fájdalmam és ez a legjobb dolog a világon. Egyértelműen ennek a kapszulának a hatására múlt el a fájdalmam. Ezt a kapszulát tavaly nyáron kezdtem el szedni, tartottam 1-2 hét pihenőt és meglátszott a bőrömön a hiánya. Nekem ez csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 14.