Egyéb

Ár:   13 090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BlackBetty, Módosítva: 2019. november 12.

Ár:   13 090 Ft
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő, bőrszépítő és a bőr egészségének fenntartásához szükséges összetevőket egyaránt tartalmaz, vagyis minden megvan benne, amire a bőrnek szüksége van.

A szuperkoncentrátum napi adagja (20ml) 10.000mg kollagént tartalmaz.

3 ízben kapható