Egyéb

Ár:   $5   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rittus89, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Ár:   $5
Kategória:   Hajfestékek

Színárnyalattól függően különböző arányban egyéb festőnövényeket (Cassia, Indigo, Amla) tartalmaz.

Ár: 4000 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: postával küldöm

eddiethestray

2020. február 16.

Életem legjobb döntése volt ez a henna!
Másfél éve hennázom a hajam, eddig a Khadi árnyalatai közül válogattam, a vöröseit kipróbálva azonban mindig CSIBESÁRGA lett a hajam, pedig esküszöm MINDENT úgy csináltam, ahogy a leírásban szerepelt.. Majd áttértem ugyan csak a Khadi sötétebb barnáira, ami viszont meglepően szépen fedett, de nagyon untam már a barnát, világ életemben a vörös felé kacsintgattam, viszont a Khadi vörös nem nekem való.. Így rendeltem meg az iHerb oldalról az első Light Mountain hennámat Bright Red (Farkasos) árnyalatban. A leírásnak fittyet hányva, belefacsartam egy fél citrom levét, forró vízzel elkevertem és állni hagytam meleg helyen 4-5 órát, míg be nem barnult.. Mikor véletlen néhány csepp rákerült a kezemre, azonnal megfogta a bőrömet, ezt a Khadinál sose tapasztaltam, azt gond nélkül le tudtam magamról törölni, akár órákkal később is.. Már ebből is éreztem, hogy a LM sokkal jobb minőségű henna.. Ezután a trutyit feltettem a hajamra és 4 órát dunsztoltam, közben 20 percenként melegítettem hajszárítóval. Az eredmény; Gyönyörű intenzív VÖRÖS haj. Nyilván ahol eddig indigóztam, ott jóval sötétebb vöröset kaptam, annak még majd le kell nőnie.. De az ősz hajszálaim végre nem sárgán, hanem vörösen virítanak. Imádom! Nagyon sajnálom, hogy nem kerestem sokkal hamarabb másik hennát, nekem ő vált be! Félreértés ne essék, nem a Khadi vöröset húzom le, mert anyukám haján konkrétan vakítóan vörös, nálam csibesárga és alig látszik... Szóval úgy néz ki,maradok a Light Mountainnél, pont olyan vörös, amilyet mindig is akartam! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Életem legjobb döntése volt ez a henna!

Rittus89

2019. október 7.

Remêlem,tudok segíteni a hennás tapasztalataimmal a kezdőknek. A gyerekkori vörös hajszínemet szerettem volna visszaszerezni, ami az évek alatt teljesen kiszőkült. Tehát a hennázás kezdetekor világos szőkés hajjal indultam, amiben kikopott rézvörös melírok voltak. Egy egész dobozt bekevertem elsőre, a jó sűrű, hosszú hajamra bőven elég volt. Amikor tövet festek, 30 grammot szoktam bekeverni de abból jut igazából szinte az egész hosszra is. Nem szoktam precízkedni, kenem kézzel, jut ahova jut, összemasszírozom alaposan, és mindig elég egységes színt kapok. Nem lehet kivenni, hogy a hosszán hová nem került êpp. A töveknél azért jobb alaposan bekenni. Én így keverem össze: 30 gramm Light Mountain Hennát Red árnyalatban vagy Red és Light Red 2:1 arányban -igazából nagy különbséget nem vettem êszre árnylatban. Persze a Light Red világosabb, de nem sokkal. Ezt felöntöm kb 2 dl forró vízzel, de szépen apránként adagolva, nehogy a végén túl folyós legyen. Joghurt-szerű állagot kell kapnunk. Mindenhol írják, hogy nem szabad fêm keverővel keverni, de ên sokszor a fém kézi habverővel dolgozom össze ês nem ártott neki. A szénaszag elnyomására 3-5 csepp levendula illóolajat használok,azt is könnyen túl lehet adagolni és az meg a szénaszag együtt szintén nem kellemes. Rakok még bele egy kiskanálnyi citromlevet. De van amikor kihagyom, és nem vettem észre különbséget. Legelőször kb 5 órát hagytam állni lefedve és 2 órát a fejemen, de ez az én szőke hajamnak baromi sok volt, rettentő intenzív lett ês vagy négyszer meg kellett mosnom hogy ne égesse ki a szín a retinámat😄 azóta 1-1,5 órát hagyom àllni ês 1 órát van a fejemen. Sötétebb hajjal lehet akár dupla-tripla idő is. Világos hajjal csak nagyon óvatosan! Ki kell tapasztalni. Betekerem alufóliába, néha átmelegítem hajszárítóval. Lemosáskor ne ijedj meg ha világos narancssárga lesz a hajad. Másnapra-harmadnapra egyre természetesebb lesz a szín. Másnap ha szükséges, mosd meg alaposan még egyszer samponnal az picit mérsékli a dolgokat. Eleinte nem annyira tetszett az árnyalat de aztán átment valahogy tök természetesbe és most már sokan kédezik, hogy eredeti-e. Kicsit dúsabbnak tűnik tőle a haj egy darabig, mert réteget képez a hajszálakon. A hajhullást is drasztikusan lecsökkenti de csak az első pár hajmosás erejéig. Sajnos a zsírosodást nem csökkentette nálam. Viszont észrevehetően gyorsabban nő a hajam mióta használom. Készülj fel, elég nagy dzsuvát lehet vele csinálni ha nem vagy elég körültekintő. Összességében egyáltalán nem bántam meg, mert 100%ig természetes, nem úgy mint a vegyikoktél hajfestékek ami mint minden ami éri a bőrt, bekerül a vérkeringésbe. Olcsó, kevésbé feltűnően nő le, mint a bolti hajfestékek. Viszont alig kopik, szóval ha nem tetszik a szín, hát ez van. A Light Mountain több árnyalatban is árul hajfestő porokat jó minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.