Lilly Lashes

Ár:   $29.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianae, Módosítva: 2018. október 19.

Ár:   $29.99
Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   online külföldről

Többféle változatban kapható műszempillák, amik akár 10-12x is használhatóak.

Sugariana2

2019. október 10.

Sziasztok! Ez a szempilla nagyon tuti, teljesen felhagytam a 3d szempillával mert 2-3 hét alatt ki hullott folyton járni kellett , meg időpontot kérni és sohasem volt olyan csak pár napig ami igazán tetszett volna. Amikor fel tettem először a Lily Lashes Mykonos -t meg a Miami So Exrtát , akkor teljesen elájultam hogy uristenén mindíg így akarok kinézni :-) Ezért el kezdtem gondolkoni hogy lehetne a 3d szempillát ezzel helyettesíteni, és arra jutottam , hogy most 2,5 hónapja hordom ugyanazt a Mykonost, jó sok ragasztóval fel ragasztom, úgy hogy húzok egy csíkot a szempillám tövére is, meg a műszempillára is , a műszempilla oldalát jól levágom, hogy ne túl sok vagy egyáltalán ne lógjon ki oldalra, jól a szemedhez kell vágni , jó sokat. Na szóval heti egyszer szedem le amikor hajat mosok, hogy ne legyen vizes . Benne alszokminden este! Még az a titka, hogy ha lehet ne menjen rá túlsok víz, ne áztads be semmibe, de ha a szemeden van és néha vizes lesz kicsit, akkor semi baja .Léttam a you tube-on hogy sokan be áztatják, bármelyiken próbáltam az hamarosan töbkre ment, a nedvesség vagyis az áztatás, szét szedi a ragasztót amivel a szempilla össze van ragasztva. Ne rakj rá szempillaspirált miccellás vizbe se tedd, soha és ne tisztogasd meg piszkáld, csak épp az előző ragasztót szabad le szedni róla óvatosan, minnél többet piszkálod annál hamarabb szét esnek a szálai. De az enyém ami most fenn van, most 2,5 hónapos, minden nap a szememen volt, voltam vele úszni a tengerben többször nyaralni, ne tedd bele a fejed a vízbe ennyi. Ha kicsit vizes lesz semmi baja nem lesz, csak ne áztasd. Még 1-2 hetet kibír ez a szempilla de már látszik rajta, amikor leveszem, hogy kezd szét esni, de amikor fenn van akkor nem látszik,de imádom, hogy azóta tökéletes a pillám mindíg. Nem kell járni végre és mindíg csodálatos a pillám! Így végülis olcsónak is mondanám mert a 3d pilla sokkaldrágább volt és csak 2 hétig volt szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

dianae

2017. szeptember 21.

Kedvenc műszempillám a Goddess, olyan gyönyörű tekintetet varázsol, és sokkat többször lehet használni ha kicsit vigyázol rá, legalább 30 alkalmat kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.