Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azsani1999, az összetevőket feltöltötte: meva, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Bőrgyógyászati puhító krém. A készítmény hatóanyagot nem tartalmaz. Használat előtt olvassa el a mellékelt betegtájékoztatót! Kűlsőleg! Orvosi rendelvény nélkül is kiadható gyógyszer (VN).

Összetevők: Nátrium-Citrát,  Citric Acid,  Metil-Parahidroxibenzoát,  Makrogol 25-Cetil-Sztearil Éter,  Cetil-Sztearil-Alkohol,  Hígan Folyó Paraffin,  Fehér Vazelin,  Tisztított Víz

tiffanyriti

2019. június 30.

Nagyon száraz, vörös, viszketős volt a lábam hosszú hetekig, végül a Bioderma Atoderm SOS spray és a Györgytea Csalánlevél teakeverék volt ami rendbe tette. Azóta ezzel a krémmel kenem, hogy fenntartsam a normális állapotot. Sűrü, nehéz, zsíros krém, kevés elég belőle, éjszakára használom. Tartja a nedvességet, nem szárad a lábam. Gyógyszertárban ajánlották, nincs vele bajom igazából, de nekem kb az a hatás mint a Neutrogena deep moisture, kék színű tesápolónak,...igazából sztem mindegy melyiket használom, talán a Neutrogena jobban kenhetőbb, de igazából ez mindegy a hatás a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Moncsika73

2018. július 4.

Nagyon sok kézkrém kipróbálása utan itt a KM en kerestem a vélemények alapján. Nagyon szeretem. Igaz zsiros testes krém, se nagyon szépen hidratálja a kezemet, ami kisgyerekek mellett a sok fertőtlenítő használata miatt eléggé kiszárad, és gyakran piros. Már a 4. tubust használom, soha többè másik kézkrém😀Az ára 2.200.-Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

PAncsi79

2018. április 6.

Ha valakinek volt ekcémája, tudja, hogy milyen fontos az ilyen típusú bőr ápolásához egy kíméletes, illatmentes, erősen hidratáló krém!
Ez nem az a gyorsan bekrémezem a kezem és már dolgozom is tovább típusú termék, viszont tökéletes a száraz foltokra, amelyek esetemben az ekcémás kiütések gyógyulása után gyakran visszamaradnak.
Télen néha még éjszakai ajakápolónak is használtam: nem volt szép látvány, de bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

syrin

2018. április 6.

A neve alapján ebből kaptam egy picit kipróbálásra az egyik kolléganőmtől. Az arcomra ajánlotta, de nekem egyáltalán nem jött be. Az amúgy is zsíros bőrömre egy testes, zsíros krémet kenni nem volt kellemes, és nagyon nem akart beszívódni. Kézkrémként kipróbálnám, de a kezemen is mindig idegesítettek a zsíros krémek. Azt hiszem nem fog második esélyt kapni. Legszívesebben 1 csillagot adnék, de alig használtam, ezért kap kettőt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

szucsnikky

2018. március 18.

Ez volt az egyetlen krém, ami a téli hidegtől ekcémás kezemet rendbe tette. Elég zsíros és nehezen szívódik be, így csak estére ajánlom felkenni lefekvés előtt, de így alkalmazva 1-2 este alatt csodát tesz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Dana1983

2018. március 6.

A Lipobase Repair-t akartam venni a gyógyszertárban, de csak ez volt. Gondoltam kipróbálom, de nem jött be. Kézkrémként zsíros, nagyon lassan szívódik be és nem nagyon hidratál. Ajakápolóként és kiszáradt orra sem ér sokkal többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Cremorne

2018. március 5.

Mi is nagyon szeretjük. Ez egy fehér kenőcs, szagtalan. Tényleg nagyon jó kézre, a téli időszak nagy kelléke.
Ekcémára ajánlották nekünk is és pont arra is való. Természetesen NEM a gyulladt, sebes ekcémás bőr meggyógyítására, hanem a már kezelt, gyógyult bőr állapotfenntartására, állagmegóvására. Ez nagyon fontos; a súlyos ekcémára nálunk csak a szteroidos krém hat, de a megelőzésre, enyhe ekcémára ez nagyszerű.
Ez az egyetlen kenőcs, amitől nem visít a kisfiam, hogy csíp. Szereti, hagyja magát bekenni, még a kivakart ekcémás helyeken is, mert még ott sem csípi. Ez felnőttnél is, de gyereknél pláne fontos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Matty

2017. november 26.

Kedvenc hidratáló krémem. Mivel nincs benne hatóanyag, nincs is kellemetlen mellékhatása. Használom az arcomon, ajkamon, lábamon, esetenként a könyökömön. Nagyon tudom ajánlani, főleg akinek érzékeny a bőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

Coconutty

2017. augusztus 9.

Testes, illatmentes krém, télen használom néha, ha nagyon kiszárad a kezem bőre. Sajnálom, hogy van benne vazelin (kőolajszármazék).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Rainbowgirl14

2017. július 14.

Télen nagyon ki volt száradva a tenyerem. Jó pár krémmel próbálkoztam, de csak ez használt. Az illata és az állaga viszont nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.