Egyéb

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Seila96, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Kategória:   Hajápolók

Természetes alapanyagú, magas a csalántartalma, mely a hajhullás ellen küzd holisztikus kezeléssel. Ez a természetes kivonatokból készült elegy a hajhagymákat erősíti, megszünteti az Alopeciát (foltos hajhullást) és serkenti az új hajszálak növekedését. A csalánkivonat valódi elixír a hajnak, erősíti a hajhagymákat és megszünteti a hajhullást.A fekete törpeberkenye gyümölcséből, a dióból készült kivonat valamint a csípős paprikából kivont kapszaicin serkentik az új hajszálak kinövését, amit már az ókorban használtak a sűrű, hosszú hajra vágyó nők. A Ginkgo Biloba E-vitamin tartalmának köszönhetően táplálja és erősíti a hajszálakat, valamint megszünteti a hajhullást. A törpepálmakivonat a leghatékonyabb hajhullást gátló szer, amely ugyanakkor erősíti a hajszálat is. A méhpempő a fejbőr flórájának egyensúlyát és táplálja a hajhagymákat. Ez az erős természetes növényi kivonatkeverék erősíti a hajhagymákat, megállítja a hajhullást és serkenti az új hajszálak növekedését.