Egyéb

Ár:   878 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dana1983, az összetevőket feltöltötte: krisz0429, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A kenőcs hatóanyaga a bőr felületén, helyileg alkalmazható kortikoszteroid hormonok közé tartozik. A krém gyorsan csökkenti bizonyos bőrbetegségek gyulladásos tüneteit, mint például a viszketés, bőrvörösség és hámlás. A kortikoszteroidok általában nem gyógyítják meg a fennálló alapbetegséget. A kenőcs főként azt biztosítja, hogy a bőrbetegség kevésbé legyen száraz és hámló.

Összetevők: 1 mg hidrokortizon-butirát 1 g krémben, butil-parahidroxibenzoát, propil-parahidroxibenzoát, vízmentes trinátrium-citrát, vízmentes citromsav, makrogol-25-cetil-sztearil-éter, folyékony paraffin, cetil-sztearil-alkohol, fehér vazelin, tisztított víz

bbrigi8823

2018. szeptember 26.

A fülem szokott hámlani és kiszáradni, ezt a krémet használom rá és kb kétszeri kenés után el is tűnik.
Nagyon szuper krém, az ára is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Nagyon szuper krém, az ára is tökéletes.

buzavirag

2018. április 24.

Az arcomon piros holyagocskak jelennek meg egy csomoban, ami olyan kinézetű hirtelen, mintha elkapart pattanás lenne. A bőrgyógyász szerint ekcéma... most a szám mellett jelent meg két ilyen, az egyiket levitte, a másikra mire azt hiszem elmúlt, újra elő jön, kezdhetem újra a kezelést. Ezzel már kb 5 hete küzdök. Amúgy a kenőcs nagyon jó, pár használat után szemmel látható az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Vojvi

2015. május 15.

CSODA-krém, csak csínján kell bánni vele.
Csak bőrgyógyász írhatja fel és CSAK annyit szabad használni, amennyit előír.
Amikor én kaptam, nagyon csúnya volt az arcom, egy allergiás reakció miatt. (csalánkiütéshez tudnám hasonlítani)
Nem hiszitek el, de két használat után, már majdnem teljesen elmúlt a tünet és nagyon szép, bársonyossá varázsolja a bőrt.
Megmondom őszintén, nagyon nehéz betartani a használati időt, annyira gyorsan, csodát tesz.
A mai napig van belőle és kincsként őrzöm. Pl, ha kipirosodik az orrom, egy használattal rendbe hozza :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

CSODA-krém, csak csínján kell bánni vele.
Csak bőrgyógyász írhatja fel és CSAK annyit szabad használni, amennyit előír.