Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicamiccaaa, Módosítva: 2015. április 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A marokkói argán olajat prémium minőségű argán dióból nyerik, melyet Marokkó aranyának is nevezik. Teljesen tiszta, természetes, organikus olaj, mely nem tartalmaz semmiféle hozzáadott anyagot, erős regeneráló és bőrfiatalító hatású.

Ajánlott:

• Érett, száraz bőr hidratálására
  • terhességi csíkok megelőzésére
  • striák, cellulitisz halványítására
  • hajhagymák megerősítésére
  • körömerősítőként
  • visszazsírozza a bőrt
  • megszűnteti a fejbőr szárazságát, viszketését.

ziadrienn

2018. szeptember 18.

legjobb argán olaj idáig amit póbáltam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

legjobb argán olaj idáig amit póbáltam

valaholmessze

2016. december 23.

Nagyon szuper kis olaj! :) Az "illata" kicsit valamilyen állati eredetű zsírra emlékeztet, de teljesen megszokható. Nekem az arcom nem annyira bírta, kipattogott tőle, viszont hajra szuper. éppen csak egy nyomás kell belőle, úgyhogy sokáig elég. Én törülközőszáraz hajra szoktam használni mosás után, hajhosszra. Csodás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

MissC

2016. február 4.

Szerintem jó kis olaj, nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Szerintem jó kis olaj, nekem bevált :)

cicamiccaaa

2015. április 19.

Nekem nagyon bevált száraz és nedves hajon egyaránt. Pakolásokba tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Nekem nagyon bevált száraz és nedves hajon egyaránt. Pakolásokba tökéletes!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil