Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Bio bolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LegallyBlonde, Módosítva: 2016. október 21.

Lelőhely:   Bio bolt
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az aktív hidratáló és regeneráló arcszérum azonnail hatással helyreállítja a felhám természetes nedvesség tartalékát, így a felvitel után 4 órával jelentősen megnő az arc bőrének hidratáltsága, melynek köszönhetően a bőr visszanyeri egészséges színét, ill. rugalmasságát. A hialuronsav az egyik leghatékonyabb hidratáló és ránctalanító hatóanyag, melynek használatával láthatóan csökken a ráncok mélysége. Az édes mandula, avokádó és argán olaj együttesen intenzív bőrtápláló, regeneráló és bőrfiatalító hatást fejtenek ki a bőrön, melynek eredményeképpen a bőr szemmel láthatóan kisimul, hidratált és egészséges lesz.

Fanba

2018. február 16.

Imadom! Gyönyörü egyseges szint ad a börömnek! Nehezebben szivodik fel, mint közönseges tarsai, viszont minden porcikaja hasznosul! Estenkent hasznalom reggelre üde apolt a böröm! Kisimult es barsonyos.. 3 hete hasznalom es megegyszer ennyi van benne. Ajanlom mindenkinek aki: szaraz/nagyon szaraz börrel rendelkezik, szeborreas, pigment illetve majfoltos, erzekeny illetve mindezek fejeben perioralis dermatitisszel rendelkezik. Jelentem en egyike vagyok ennek a börtipusnak es rökeletesen müködik. Pattanast nem okoz. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

LegallyBlonde

2016. október 14.

Tavaly télen teljesen véletlenül láttam meg az egyik biobolt polcán, és mivel a bőröm száraz-vízhiányos és a ráncoktól pedig rettegek és harcolok ellenük amivel csak lehet, gondoltam ez az olaj szérum, tekintve a hialuronsav ismert ránctalanító hatását, és ismerve az argánolaj, mandulaolaj, makadámdió hidratáló hatását megoldás lesz minden problémámra. Sajnos nem lett. A 80%-át elhasználtam múlt télen - minden nap használtam szinte, szóval kiadós arra nem lehet panasz - és valószínű azért a maradékot is elfogom, mert ártani nem ártott, de azon kívül, hogy talán kevésbé voltak a bőrömön száraz-hámló részek, más jót nem tudok elmondani róla. Ragacsos az állaga, nem tudok annyira keveset kenni, hogy felszívódjon...másnap reggel ugyanolyan olajos az arcom szinte, mint ha 1 órával előtte kentem volna be ( mínusz amit a párna leszed belőle alvás közben ) , ránctalanító hatása nyilván 0 ( most, hogy megnéztem a hialuronsav kb az utolsó előtti összetevő az INCI-jében már nem is várom, hogy segítsen a ráncaimon ) amit még meg is bocsájtanék, de igazából hidratálás szintjén se kaptam meg azt a wow érzést, amit vártam volna. Adok egy 3-ast, mert ártani nem ártott és szépek az összetevői ( és mert pumpás kiszerelésű szép csomagolású, bár nekem most a vége fele már kezd ereszteni az illesztés mentén ), de szerintem ennyiért, vagy max nagyon kicsit többért fogok találni olyan olajat, ami ha másban nem is, de állagban, felszívódásban és hidratálásában eredményesebb lesz. Nem hiszem, hogy újra venném bármikor is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate