LPSM Skincare Cosmetics

Ár:   8880 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: bnezsu, Módosítva: 2023. október 31.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

• Az arcbőr puhaságát és fiatalos feszességét a szervezetben termelődő hyaluronsav biztosítja.
  • A kor előrehaladtával termelődése csökken, így a bőr kiszárad,rugalmatlanná válik és megjelennek a ráncok.
  • A visszapótolt hyaluronsav javítja a sejtek vízháztartását, ezért napi használatával kisimulnak az apróbb ráncok és üde, feszes bőrkép lesz jellemző.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

LilyNoir

2024. május 15.

Minden reggel ezt a szérumot használom a mikroáramos arckezelésemhez. 2 pumpányit eloszlatok a nedves bőrömön+ha kell még sima vizet permetezek közben az arcomra.
Megfelelően hidratál és jól működik a fényvédőmmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 15.

Megfelelően hidratál és jól működik a fényvédőmmel.

BeautyFun

2024. május 1.

Kiváncsi voltam. Nagyon kevés kell belőle, hihetetlen pikk-pakk felszívódik és utána az illata is eltűnik, bár az nekem kellemes. Brutál! Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 1.

SzaKataa

Korcsoport: >54
2024. április 25.

Régen kerestem valami "egyszerű, de nagyszerű" szérumot. A hyaluront pedig imádom. Egy kolléganőm megmutatta mit vett a kozmetikusától. (aki Dévényi Kathy és mint megtudtuk ő a gyártó is) . 2-3 csepp valóban elegendő az arcra és nagyon gyorsan felszívódik lehet érezni ahogy feszíti a bőrt. Csak ajánlani tudom bárkinek! Néhány napja a hozzánk közeli Rossmannban is megtaláltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. április 25.

bnezsu

2021. június 1.

Napi egyszer használom néhány hete. Könnyen beszívódik, nem ragad, LPSM liposomaval használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.