Egyéb

Ár:   $393   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2013. november 6.

Ár:   $393
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Quasix gél négy aktív hatóanyaga Quassiaextractum, a nicotinamid (B3 vitamin), a glicerin és a sorbitol. Ezek a hatóanyagok csökkentik a bőr vörösségét, erősítik a bőr védekező mechanizmusait és hidratálnak.Középsúlyos és súlyos rosacea esetén is alkalmazható.

Antibakteriális, gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevők. SPF30 fényvédős változat is kapható.