Egyéb

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ocskorita, Módosítva: 2018. április 26.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Az LXR Hialuronsav +MSM +C-vitamin Komplex étrend-kiegészítő készítmény egyedülállóan magas hialuronsav tartalma mellett MSM-mel és C-vitaminnal támogatja az ízületek megfelelő működését és a bőr rugalmasságának megőrzését.

A hialuronsav szervezetünkben (bőr, porc, ízületi folyadék, szívbillentyűk, szem, izom) természetesen is előforduló molekula. Jellemzője, hogy sok vizet képes megkötni, ezáltal természetes hidratáló gélként biztosítja az ízületi folyadékok viszkozitását, csökkenti a súrlódást az ízületekben és a porcok felszínén (térd-, csípő-, váll-, csukló- és könyökízület). Hozzájárul az ízületek mozgékonyságának fenntartásához, valamint a bőr normál hidratáltságának kialakításához és rugalmasságának megőrzéséhez.

Az MSM természetes kénvegyület, amely hozzájárulhat a kötőszövetek megújulásához és az ízületeket érintő gyulladás csökkentéséhez. Nélkülözhetetlen eleme a sejtmembránoknak, jelen van immunrendszeri fehérjékben, kötő- és hámszövetekben, tá­masztószövetekben, például a porcszövetben is. Hozzájárul a kötőszövetek rugalmasságának megőrzéséhez, javítja a bőr, a haj, a körmök és az ízületek szerkezetét.

Az MSM és a C-vitamin hozzájárul a normál kollagénképződéshez, ezen keresztül a porcok normál állapotának, működésének fenntartásához.

Strigis

Korcsoport: >54
2019. március 16.

Szerintem is jó termék! Veri a többi hasonló készítményt ( mindet kipróbáltam). Nekem fontos, hogy gyógyszerészek állították össze és ellenörzött termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 16.

ocskorita

2018. május 2.

Már a második dobozzal használom. Imádom, az első hónap után már látszanak a babahajak és a bőröm is szebb ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.