Egyéb

Ár:   34 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkakereskedés, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2018. január 5.

Ár:   34 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   márkakereskedés, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajvégfrissítő hajvágó gép azoknak, akik növesztik a hajukat és csupán a töredezett hajvégektől szeretnének megszabadulni.

• Hatékonyan távolítja el a sérült, töredezett, kettényílt hajvégeket, a hajhossz megtartása mellett
  • A haj gyorsabban nő, gyönyörűbbé és élettel telibbé válik
  • Nem a hajhosszból vág, hanem minden hajszál végéből
  • Az eredmény azonnali puha és selymes haj
  • Ajánlott legalább 6-8 hetente használni a szép és egészséges megjelenésű haj érdekében

Adelita

2020. január 16.

Nem ezt, hanem a jóval olcsóbb P****piacos társát rendeltem meg. Egyelőre egy használaton vagyok túl, és a következőek az észrevételeim:

Kissebb problémáim:
- Elég zajos a gép, de azért ki lehet bírni, panelban azért ne zendítsetek rá éjjel 11-kor.
- A mellékelt fésű egyáltalán nem alkalmas arra, hogy kiszedd a kócokat a hajadból, ehhez sűrű fogú fésűt kellett volna küldeni, nem olyat, melynek fogai közti távolság a Makó és Jeruzsálem távval vetekszik. Ha nem sűrű fogúval fésülöd, akkor kócos maradsz és tépni fogja a hajad kifele. Alapos kifésüléssel egyáltalán nem tép.

Nagyobb problémáim:
- Az angol instrukciók elég szegényesen vannak lefordítva magyarra (nem a gyártó hibája)
- Nagyon szerencsétlen helyen vannak a penge forgásirányát változtató gombok, mert pont afelett helyezkednek el, ahol megmarkolod a készüléket. Végig attól féltem, hogy véletlenül benyomom a gombot, anélkül, hogy észrevenném és visszafele fogja darálni a hajamat.
- Nem teljesen azt adja a készülék, amit ígér, mert
...nem minden töredezett hajszáladat távolítja el, ha saccolni kell kb a felét(nem a hajvégeimre gondolok természetesen, mert az a fodrász dolga, hanem a köztes hajra)
...nem csak a töredezett hajvégedet szedi le, hanem az egészségeset is <-de ez szerintem nem feltétlen hátrány, ha a megelőzést nézzük és ahhoz túl jelentéktelenül rövid hosszt távolít el, hogy ez gondot jelentsen

Ennek ellenére rendszeresen fogom használni, mert:
- nagyon sérülékeny a hajam, és sokkal hatékonyabb módszer, minthogy én egyenként kezdjem el keresgélni a töredezett végeket
- a köztes hajhoz a fodrász sem fér hozzá és ennek csak ez az egyetlen módja, hogy valahogy felfrissítsd ezeket a végeket, meg a hagyományos felcsavarós-gyertyás módszer, de azt inkább nem ajánlom :)
- jó lehet megelőzés tekintetében
- sérülékeny hajra hasznos két fodrászlátogatás közt, de semmiképpen nem fodrászhelyettesítő, és nem csak a fazonigazítás miatt

Semmiképpen nem használnám úgy, hogy:
- hogy a fodrásznál fizessek érte 4000-7000 forintot - ár-érték arányban nem éri meg(4000Ft felárat fizettem érte, mikor volt hajvágás, és szárítással meg mindennel együtt 7000Ft volt, mikor két vágás közt megejtettük ezt a split enderes kezelést). Ellenben otthoni használat miatt megéri.
- nem venném meg az eredeti drágább márkásat, mert a technológiát mérnök szemmel megnézve szerintem nem lehet annyival okosabb/ügyesebb a márkás gép, hogy háromszor annyit érjen, de azt fenntartom, hogy vitatható állítás. Nekem volt mindkettővel kezelve a hajam, annyi különbséget szimpla felhasználói szemmel sem látok.

Ami kérdés maradt bennem:
- A pengét kell éleztetni, és ha igen, milyen időközönként és hogyan?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Kissebb problémáim:

Nagyobb problémáim:
- Nem teljesen azt adja a készülék, amit ígér, mert

Ennek ellenére rendszeresen fogom használni, mert:
- jó lehet megelőzés tekintetében

Semmiképpen nem használnám úgy, hogy:

Ami kérdés maradt bennem:
- A pengét kell éleztetni, és ha igen, milyen időközönként és hogyan?

Saranhuone

2019. november 5.

Kb. egy éve vettem meg az olcsóbb verzióját és azt kell mondanom, hogy meg vagyok elégedve. Jelenleg derékig érő, dús, egyenes hajam van, eddig minden fodrász úgy értelmezte a töredezett végek eltávolítását, hogy lecsapott a végéből 5 centit de a feljebb lévő törött végek meg ott maradtak...na ezzel ilyen nincs. Mindenhonnan leszedi a végeket, az eredmény minimálisan rövidebb (én az 1/8-os betétet használom hozzá) és láthatóan, tapinthatóan puhább haj, egészséges végekkel. 2-3 havonta használom, azóta nem látott fodrász. Ha így haladunk, nem is fog. Egyébként nekem nem merül le hamar a gép és a hozzá adott kiegészítők is nagyon praktikusak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Kicsi77

2019. november 5.

Már kb egy éve nézegettem és mivel mindenhol jó véleményeket olvastam róla, hát megrendeltem. De nekem sajna nem jött be. 1x használtam még, de túl sok változást nem látok a hajamon. Várok egy hónapot, majd próbálkozom újra. Eddig csalódás... :(
Már többször is próbálkoztam, de nekem ez pénzkidobás volt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

Már többször is próbálkoztam, de nekem ez pénzkidobás volt... :(

Audry1

2019. szeptember 21.

Én szerencsére nem ennyiért vettem, az érzéseim pedig vegyesek.

Kezdem a pozitívumokkal. A töredezett hajvégeket valóban szépen eltávolítja, utána selymesebb és simább a hajam. Én többször át szoktam menni egy tincsen, hogy biztosra menjek, ennek ellenére elég gyorsan lehet haladni vele. Ha feltöltjük nálam elég sokáig kibírja lemerülés nélkül és gyorsan fel is lehet tölteni. Külön örültem neki, hogy táskában kaptam a hozzá tartozó kiegészítőkkel együtt, mint például a töltő, a tisztító eszközök. Így sokkal könnyebb utazás során is elvinni, egy helyen van minden alkatrésze és védve van a portól is. A hangja kicsit hangosabb, de engem nem zavar, így nem soroltam a negatívumok közé.

És most jönnek a negatívumok. Nekem nagyon nem áll a kezemre, ezáltal nem úgy működik, mint egy hajvasaló, nagyon oda kell figyelnem rá, hogy hova teszem a hajtincset, különben nem jól használható a gép. Emellett teljes hajszálakat is kitép, ugyanis nem lehet fésülés után, sima hajon sem működtetni úgy, hogy gördülékenyen végig mehessünk a hajunkon. Szörnyű ez a része! Tapasztalat alapján a jobb teljesítmény érdekében fontos, hogy használat közben teljesen függőlegesen tartsuk, ami sokszor kivitelezhetetlen, ha az ember egyedül áll neki. Emellett kitakarítani sem könnyű, bizonyos részeknél nem lehet kiszedni normálisan a hajakat, volt, amikor fel is csavarodott és körömvágó ollóval próbáltam kiszedni, nem sok sikerrel a hajaimat (amiket kitépett).
Pedig nem hamisítottat vettem, nem is értem hogy működhet így. Emellett kissé gagyinak is érzem, szerintem maximum 5000 Ft-ért össze lehet rakni egy ilyen gépet.

Sokkal többet vártam és jobbnak hittem. Ha előre tudom, hogy ez ilyen, inkább más terméket választok vagy megvárom, amíg több márka is piacra dob hasonló gépet. Tény, hogy a hajtöredezés ellen segít, de közel sem annyit, mint amennyit lehetne és ígér a termék.
Gondolkodom azon, hogy beszerzek egy másik fajtát, ezzel meg majd kezdek valamit, de nincs szívem kidobni az árát az ablakon.

Nekem jóindulattal 3 csillagot ér. Kár érte, az alapötlet jó lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Én szerencsére nem ennyiért vettem, az érzéseim pedig vegyesek.

Nekem jóindulattal 3 csillagot ér. Kár érte, az alapötlet jó lett volna.

Rudelf

2019. szeptember 2.

Többször próbálkoztam vele, különböző erősséggel rányomva, különböző gyorsasággal, egyszerűen be kell látni, hogy erre nincs más megoldás, mint az olló. Eleve hullámosabb, göndör hajon még kevésbe hatásos, mint amúgy, pár hajszálat a felénél letört. Sajnálom, hogy bedőltem én is ezeknek a nagy reklámozásoknak, nem ajánlom, hogy más is erre dobja ki a pénzét. Egy ollóval sokkal többet el lehet érni, ugyanúgy hosszváltozás nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

eddiethestray

2019. július 20.

A Pandapiacról vásároltam meg az olcsóbb változatát, és egyszerűen nem tudok betelni vele! A hosszú évekig tartó hajfestés megviselte hajam, ugyan átálltam hennára egy éve, de a romok még a hagyományos hajfestéktől bőven megmaradtak... Az alsó rétegnél (ami a hajam hosszát adja) a hajvégeimmel nincs probléma, viszont a hajam felső rétege valamiért hihetetlen mértékben törik, és sajnos a hajam egészséges hosszából kellett mindig visszavágni, hogy a felső réteg is tudjon így frissülni :( Nagyon hosszú évek óta szeretnék már hosszú és dús hajat, de emiatt a procedúra miatt esélytelen volt, pláne hogy lassan növő hajjal áldott meg az ég (évente kb 10 centit ha nő a hajam és azt is folyamatosan vissza kellett vágni a felső réteg miatt...) Csak a felső rétegnél használom a kütyüt, de már az első használat után szemmel látható volt a különbség, és minél többet használom, annál csodálatosabb a végeredmény! Néha megjelenik egy-két töredezett szál, de ettől függetlenül a hajam alja is csillog villog! Körülbelül havonta megyek rá, ennyi bőven elég is neki, tökéletesen teszi a dolgát! Annyit azért hozzátennék, hogy akinek már teljesen el van halva a hajvége a szőkítéstől, dauertól stb, az azért csodát ne várjon tőle, ott már csak az olló segít!
Nagyon nagyon szeretem, egyáltalán nem bántam meg, szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Nagyon nagyon szeretem, egyáltalán nem bántam meg, szívből ajánlom mindenkinek!

Jrsmn

2019. július 10.

Az olcsóbb Pandapiacos változatot vettem meg, az első próbán túl vagyok és teljesen látványos az eredmény. Nemrég festett, előző este mosott + olajozott hajon kis tincsekben csináltam, nem húzott, könnyen siklott és szépen leszedte a töredezett szálak nagy részét. Nem mondom, hogy tökéletesen, mert nyilván 1-2 maradt, de tényleg látványos, nem szálkás a hajam. Egyelőre 5*, majd több használat után frissítem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

veronka052194

2019. június 20.

Az olcsóbb változatot vettem meg. Nem vagyok lenyűgözve ....valamennyit vág a végéből és tép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Floca

2019. május 16.

Sajnos a hajam egyre rosszabb állapotban van, a 10 év szőkítés most kezd kijönni rajta. Egy pár éve van hosszabb hajam, régen mindig rövid volt, rendszeresen vissza lett vágva így nem volt feltűnő az amit most a hosszúnál kiütközik. Fodrász festi a hajam kb. 2 éve. 2-3 havonta járok, tehát még nem is olyan vészes a dolog és ez a balayage satír van benne.
Emellett ugye hajvasalás, mert amúgy pont annyira hajlamos göndörödésre a hajam, hogy kezdeni semmit nem lehet vele, ellenben mint egy szénakazal úgy áll simán vasalás nélkül.
Törik, szakad, kettéválik a vége, minden baja van. Sok jót olvastam erről a masináról, utána is néztem, végül a pandástól is olcsóbban, egy kb. ugyan olyan webáruházból rendeltem meg szállítással együtt 13.000Ft-ért.
Kipróbáltam, mivel nekem iszonyat dús a hajam, rengeteg van nagyon kicsi tincsekre kellett szednem, hogy ne akadjon össze miközben húzom rajta gépet. Egy tincsen többször is átmentem, gyűjtötte a végeket szépen a kis tartályba. Mondjuk a végén jutott mindenhova, szóval ne a szobában a szőnyegen csináljátok, ha nem akartok utána mindenhol hajat látni :D
Tapintásra is és állagara is sokkal simább, de ki kellett még így is vasalnom a hajam utána. Vasalás után megnézegettem, nem érezném, hogy vékonyított a szálakon, ugyan olyan dús a hajam ha összefogom. Sokat szoktam "szórakozni" azzal, hogy a szemem elé veszek egy tincset és "letöröm" azt a szálat ami már kiáll, most sehol semmi. Szép munkát végzett.
Többször áthúztam az ujjaimat a hajamon, ilyenkor rendre jöttek a törött végek, most semmi. Pár heti ismétléssel később kíváncsi vagyok, hogy kevesebb lesz a kefémben a hajszál. Mert sajnos az utóbbi időben brutál sok haj volt benne, annak köszönhetően, hogy nem csak végek törtek hanem már sok-sok centik a hajamból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Eszkoo

2019. április 13.

Hosszas tanakodas utan rendeltem meg a panda piacos olcsobb verziot es most ki is probaltam. Elso alkalom utan azt kell mondjam Imadom! Nem is birtam reggelig varni azonnal lekellett irjam a velemenyemet most az ejszaka kozepen. Nekem mar az elso alkalomnal latszodik es erzodik a valtozas. A hajam puhabb lett es szebb. Nagyon toredezett es seprusodesre hajlamos a hajvegem de ugy erzem ez a trimmer mar az elso nekifutasnal segitett. Termeszetesen egy fodraszt nem helyettesit es azert igy is vagatni kell ha teljesen egeszseges furtoket szeretnek de fele annyit sem mint korabban. Nagyon orulok hogy egy ilyen egyszeru otthoni modszerrel is tudok segiteni a toredezett hajvegeimen. Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.