Egyéb

Ár:   34 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkakereskedés, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2018. január 5.

Ár:   34 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   márkakereskedés, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajvégfrissítő hajvágó gép azoknak, akik növesztik a hajukat és csupán a töredezett hajvégektől szeretnének megszabadulni.

• Hatékonyan távolítja el a sérült, töredezett, kettényílt hajvégeket, a hajhossz megtartása mellett
  • A haj gyorsabban nő, gyönyörűbbé és élettel telibbé válik
  • Nem a hajhosszból vág, hanem minden hajszál végéből
  • Az eredmény azonnali puha és selymes haj
  • Ajánlott legalább 6-8 hetente használni a szép és egészséges megjelenésű haj érdekében

Kicsi77

2019. március 14.

Már kb egy éve nézegettem és mivel mindenhol jó véleményeket olvastam róla, hát megrendeltem. De nekem sajna nem jött be. 1x használtam még, de túl sok változást nem látok a hajamon. Várok egy hónapot, majd próbálkozom újra. Eddig csalódás... :(

Kicsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Vattacukor1990

2018. december 25.

Ebben az évben ezt kértem születésnapomra. Pontosabban nem konkrétan ezt, hanem az olcsóbb verzióját a Pandapiacról.
Egy megváltás nekem ez a kütyü. Imádom a hajamat és ezelőtt képes voltam akár egyenként levagdosni a töredezett végeket, amikor itt-ott megláttam párat. Volt, amikor órákig szórakoztam vele. Erre már nincs szükség, mert megcsinálja helyettem ez a gép sokkal rövidebb idő alatt.
Alaposan kifésülöm a hajamat, különben elakad benne a gép. Egész vékony tincseket fogok bele, mert úgy végez igazán alapos munkát. Egy tincsen többször is át lehet menni. Az én nagyon hosszú, de nem sűrű hajamat 35-40 perc alatt szoktam megcsinálni vele. Körülbelül másfél havonta ismétlem meg a műveletet. Nem bonyolult a használata, pár alkalom után bele lehet tanulni. Szerintem megéri az árát és néhány használat után megtérül.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

TheNancy07

2018. december 17.

UPDATE: Megérkezett! :) Elsőre, amikor kicsomagoltam elég gagyinak tűnt bevallom, de hát úgy voltam vele, hogyha csak párszor is sikerül alkalmaznom, akkor megérte. :D Egyből ki is próbáltam, amint haza értem. Nem csalódtam, imádom! Nagyon sok törött részt szedett le, és egységesebb, puhább lett a hajam. És nem értem, hogy az a fodrász mitől tépte a hajamat vele......... Ámulok-bámulok, lesz még szép hajam megint, többet nem szőkítek... :)) Fodrászhoz se nagyon fogok már ezek után járni, hogyha otthon a saját szemem láttára meg tudom magamnak csinálni fájdalommentesen :o

Huehuehuehue Te jó ég! Itt olvastam, hogy hol lehet beszerezni olcsóbban. Köszönöm Nektek!
Először 5 ezerért csináltattam meg, alig találtam olyan fodrászatot, ahol ez a gép volt. Pedig tényleg leszedett a törött végekből, sokkal jobban nézett ki a hajam összképe. Azért nem mentem vissza oda, ahol először csinálták, mert nagyon bunkón viselkedtek velem... Közölték, hogy semmi baja a hajamnak és jobb lenne, ha mással is foglalkoznék, mint a hajam. Tessék?:D Na mindegy, nyilván oda többet nem mentem vissza, pedig elégedett voltam a géppel. Aztán találtam egy másik szalont, ahol végre volt ez a gép, sőt még olcsóbb is volt. Mindig jó érzés volt, hogy eltüntette a törött végeket, de azért még így is volt benne, tehát nem volt 100%-os. Legszívesebben kivettem volna a kezéből és magam csináltam volna. :D Legutóbb valami új fodrász lányhoz kerültem, na az eléggé fapofával csinálta végig ezt a kezelést, és még húzta nagyon is a hajam, nem igazán törődött azzal, hogy már könnyezek :D... Majd valami okból kifolyólag rákerestem itt is, hogy nektek mi a véleményetek, és ebből a felbuzdulásból rendeltem is egyet a pandapiacról. Így elejét tudom venni a töredezett hajvégeimnek. Az árát sokszorosan vissza fogja hozni, hogy sűrűbben tudom majd használni, mert szerintem 4 havonta kell a hajamnak! :)

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

bujdosokyra

2018. november 18.

A PANDA PIACos tesóját vettem meg.
Sok törött véget ott hagy - kb a 30-40%-át -, ollóval mindig rá kell segíteni és picit húzza is a hajat, DE tényleg nagyon ki lehet vele tolni az időt 2 hajvágás között. Nem csak a törött, hanem az egészséges hajvégeket is lecsippenti, de az a haj hosszán egyáltalán nem látszik.
Összességében örülök, hogy megvettem. 3-4 hetente használom és ami ott marad ollóval levágom. A végtelenségig persze nem lehet vele húzni az időt, mert az össze vissza vágása a haj alját egyenetlenné teszi. Az eredmény persze lehet, hogy jobb volna ha nem magamnak csinálnám, ha lesz mással tapasztalatom Update-elek. :))

bujdosokyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

A PANDA PIACos tesóját vettem meg.

Banszky

2018. szeptember 26.

Az olcsóbb változatát vettem meg és nem bántam meg. Tökéletesen "kiszedi" kizárólag a töredezett hajvégeket. Rendszeresen használom,hajamat is ápolom,főleg a hajvégeket. Így gyönyörű hatást lehet vele elérni. Selymes,csillogó,egészséges haj az eredménye. Minden forintot megért.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

zorica85

2018. szeptember 1.

Szuper gép, én végül az eredetit vettem meg, nem mertem az olcsóbbal rizikózni, mégis csak a hajamról van szó. :) Más kérdés, hogy kiderült felesleges, mert nem töredezett annyira a hajam, mint gondoltam. Viszont valóban egyszerű a használata akár otthon is, érdemes megvenni. Könnyen, gyorsan használható, nyilván egy valóban töredezett hajon látványosabb a végeredmény, de tényleg csak icipiciket vág le, a hosszon meg sem látszik. Megéri az árát szerintem, valószínűleg hosszú évekre hű társa az embernek, mert nagyon jól összerakott gép.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

kisizé

2018. május 9.

Én is az olcsóbb verziót vettem meg, 15 ezerért (bár szerintem ez pont az, csak van ahol túlárazva hirdetik 35-ért), jó kis masinának tűnik, bár még csak egyszer használtam. Mivel magamnak csináltam, ezért nem lett valami precíz, maradtak töredezett hajvégek (szerintem nem is tudja kiszedni mindet), de szépen látszott a tartályában, hogy sok csúnya hajvéget levágott :) a hajam is szebb lett a használata után, puhább, fényesebb, szóval eddig abszolút meg vagyok vele elégedve :) fogom még használni

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Agnes004

2018. február 13.

Nagyon szeretem, hasznos kis találmány :) Viszont figyelni kell, hogy minidg szépen ki legyen fésülve a haj különben húzza picit illetve időigényes a használata dehát valamit valamiért. Még most is újravenném!

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

bernikrém

2018. január 24.

Én is a fodrászomnál próbáltam,mindig gontot okozott a töredezett haj, mivel rendszeresen vasalom és göndörítem a hajamat. Gyorsan megvolt vele,és szép látványos eredményt kaptam, ami mág többszöri hajmosás után is finom puha hajvégekben mutatkozott meg.
4 pontot adokrá csak azért mert az árról nem tudok nyilatkozni én ajándékba kaptam tőle a kezelést, ám a készülék ára kicsit húzos, ellenben úgy gondolom megtérül :) Remélem updattel is jelentkezhetem majd :)

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

vikihollo

2018. január 24.

Szerintem szuper ez a gép! Ha valaki növeszteni szeretné a haját annak egy csoda lehet. Tenyleg csak a töredezett végeket szedi le. Az tény hogy a haj legvégén nem segít azon csak az olló, de egyébként nagyon szépen rendbe teszi a hajat. Néha random módon 1-1 hajszálat be csíp és kíméletlenül kitépni, de ezt úgy gondolom elnézi neki az ember mikor utána megtapogatja a haját. Nem egy 5 perces művelet megcsinàlni vele a hajat, de megéri. Kb olyan hangos mint egy átlagos epilátor. Legalábbis nekem az jut róla eszembe. Elgondolkoztam rajta, hogy vegyek-e magamnak, igazából 4 kezelés alatt vissza hozná az árát. Meglátjuk még 😁

vikihollo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.