Egyéb

Ár:   19 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkakereskedés, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2021. január 5.

Ár:   19 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   márkakereskedés, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajvégfrissítő hajvágó gép azoknak, akik növesztik a hajukat és csupán a töredezett hajvégektől szeretnének megszabadulni.

• Hatékonyan távolítja el a sérült, töredezett, kettényílt hajvégeket, a hajhossz megtartása mellett
  • A haj gyorsabban nő, gyönyörűbbé és élettel telibbé válik
  • Nem a hajhosszból vág, hanem minden hajszál végéből
  • Az eredmény azonnali puha és selymes haj
  • Ajánlott legalább 6-8 hetente használni a szép és egészséges megjelenésű haj érdekében

mafalda

2022. január 31.

Szerintem jó gép, bár én csak a hajam végét vágtam át vele, de szép lett. Gondolom ha valaki az egész hajhosszon átmegy az mégjobb, de elsőre nem mertem. Az eredeti gépet vettem meg, ha csak negyedévente használom és a hajvágást ki tudom tolni vele szerintem már megérte, és más is használja a családban, így hamar behozza az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

jubileum

2022. január 13.

Megérkezett, túl is vagyoka z első használaton. Az itteni vélemények alapján le lehetett szűrni, hogy aki olcsót vett annak zömében nem jött be a dolog. Hosszas mérlegelés után hogy két és félszer annyit megér e megvettem a drágát, és igazából teljesen jól működik, nyilván saját türelemre és precizitásra is szükség van hozzá, hisze ahogy a meghajlított tincs a kezünkben sem mutatja meg rögtön az összes tört véget, úgy a gépben se fogja, ezért kell többször átmenni rajta és érdemes el el fordítani mozgatni a tincset a kettő között. Akkor működik a legjobban ha egy rétegben ráteríszjük a fogakra a tincset. Engem nem tépett, nem vágott le hosszú részt, teljesen biztonságosan működött. Hallottam fodrásztól olyan véleményt, hogy dehát ez a nem tört végeket is levágja, vagy a még növekvő szálak végét....dehát hosszú hajnál a még növekvő szálak végét akkor 3 évig ne vágjuk le? :D Szerintem jó hogy a fele olyan hosszú szál végét is frissíti, pont ez a lényeg. Elégedett vagyok vele, az eredmény szerintem jobban szolgálja a haj kevésbé törését hosszútávon, mint a látványosságot, de tény hogy simább szebb is a haj, de ezt szerintem főleg a viselője látja.

Amúgy így... nem nagyon értem hogy miért itt van véleményezve teljesen másik olcsóbb verzió, a Nivea krém alá se megyünk leírni a véleményünk a Dove-ról csak mert mindkettő hidratáló. Itt megvan adva egy konkrét márkájú gép. Valaki akinek az olcsóbb van meg, nem tudja felregisztrálni azt is külön? Úgy akkor a csilalgos értékelés is hiteles lenne, nem csak akkor derülne ki a különbség ha végigolvasunk mindent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

Kitsyke

2021. január 6.

Én facebookon láttam egy hirdetést, kb 7000 forintért vettem. Panelben este simán lehet használni mert nincs nagy hangja egyáltalán..:)
Működik frissen mosott hajon, és nem frissen mosott hajon is.A lényeg hogy vékony ,kifésült tincsen kell végigmenni, máskülönben húzza a hajat. Nálam működik, megvagyok vele elégedve.
Nyilván, nem távolít el minden csúnya részt, nem helyettesíti a fodrászt.

kép: (nálam ennyit szed le)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Nyilván, nem távolít el minden csúnya részt, nem helyettesíti a fodrászt.

kép: (nálam ennyit szed le)

LUNACICA

2021. január 4.

Én egyszerűen IMÁDOM ezt a gépet,egy hónapban egyszer végig megyek vele a hajamon,és nagyon jót tesz,a "szálkásodás" teljesen eltűnik,szép egészségesek a hajvégeim. A fodrászom javasolta,hogy ha növeszteni akarom a hajam,akkor két hajvágás között használjam ezt otthon.Nagyon keveset vág (alig van egy kevés haj a gyűjtő dobozában),mégis nagyon látszódik,hogy átmentem vele a hajamon.
Akit még érdekel az eMAG-on most 23.500 Ft-ért lehet kapni.Illetve külföldi ,Kínai oldalakon lehet sokkal olcsóbban utánzatokat kapni,de azokról nem tudok nyilatkozni,hogy mennyire jók...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Vikkkinca

2020. december 14.

2020 tavaszán nem jutottam el a fodrászhoz (covid),így beruháztam egy ilyen masinára.

Rá kellett jönni a használatára,mivel a magyar leírás igen szegényes.Lényeg,hogy jól kifésült vékony tincset lehet vele kezelni,és azon is többször kell átmenni.A gép maga kicsit hangos,de nem zavaró...összességében praktikus,de a fodrász ollóját nem helyettesíti- vészhelyzetekre,otthoni használatra jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 14.

FuDo

2020. július 20.

Sajnos szálkás lett tőle nagyon a hajam... :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Sajnos szálkás lett tőle nagyon a hajam... :(

szsofi98

2020. április 9.

Én az eredeti Mac trimmert rendeltem meg ,akciósan 20.000 ft volt mindössze. Tudtam mivel állok szembe, remek gép, hozza az elvártakat! Puha ,selymes haj a végeredmény. ☺️
Aki hezitál és az itteni véleményekre támaszkodna, azoknak ajánlom! Szerintem akiknek nem vállt be, vagy rosszul használják a gépet, vagy nem az eredeti terméket rendelték,illetve az is lehet,hogy olyan durva állapotban van a hajuk,amin csak az olló segíthet..🙂 De, akinek szimplán minimális vagy közepes szinten van eltöredezve a haja(pl. vasalja a haját/szárítja) szerintem annak ez egy csoda ,ami megkönnyíti az életet :D hosszabb távon pedig pénztárcabarát is.🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Kicsi77

2019. november 5.

Már kb egy éve nézegettem és mivel mindenhol jó véleményeket olvastam róla, hát megrendeltem. De nekem sajna nem jött be. 1x használtam még, de túl sok változást nem látok a hajamon. Várok egy hónapot, majd próbálkozom újra. Eddig csalódás... :(
Már többször is próbálkoztam, de nekem ez pénzkidobás volt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 5.

Már többször is próbálkoztam, de nekem ez pénzkidobás volt... :(

Audry1

2019. szeptember 21.

Én szerencsére nem ennyiért vettem, az érzéseim pedig vegyesek.

Kezdem a pozitívumokkal. A töredezett hajvégeket valóban szépen eltávolítja, utána selymesebb és simább a hajam. Én többször át szoktam menni egy tincsen, hogy biztosra menjek, ennek ellenére elég gyorsan lehet haladni vele. Ha feltöltjük nálam elég sokáig kibírja lemerülés nélkül és gyorsan fel is lehet tölteni. Külön örültem neki, hogy táskában kaptam a hozzá tartozó kiegészítőkkel együtt, mint például a töltő, a tisztító eszközök. Így sokkal könnyebb utazás során is elvinni, egy helyen van minden alkatrésze és védve van a portól is. A hangja kicsit hangosabb, de engem nem zavar, így nem soroltam a negatívumok közé.

És most jönnek a negatívumok. Nekem nagyon nem áll a kezemre, ezáltal nem úgy működik, mint egy hajvasaló, nagyon oda kell figyelnem rá, hogy hova teszem a hajtincset, különben nem jól használható a gép. Emellett teljes hajszálakat is kitép, ugyanis nem lehet fésülés után, sima hajon sem működtetni úgy, hogy gördülékenyen végig mehessünk a hajunkon. Szörnyű ez a része! Tapasztalat alapján a jobb teljesítmény érdekében fontos, hogy használat közben teljesen függőlegesen tartsuk, ami sokszor kivitelezhetetlen, ha az ember egyedül áll neki. Emellett kitakarítani sem könnyű, bizonyos részeknél nem lehet kiszedni normálisan a hajakat, volt, amikor fel is csavarodott és körömvágó ollóval próbáltam kiszedni, nem sok sikerrel a hajaimat (amiket kitépett).
Pedig nem hamisítottat vettem, nem is értem hogy működhet így. Emellett kissé gagyinak is érzem, szerintem maximum 5000 Ft-ért össze lehet rakni egy ilyen gépet.

Sokkal többet vártam és jobbnak hittem. Ha előre tudom, hogy ez ilyen, inkább más terméket választok vagy megvárom, amíg több márka is piacra dob hasonló gépet. Tény, hogy a hajtöredezés ellen segít, de közel sem annyit, mint amennyit lehetne és ígér a termék.
Gondolkodom azon, hogy beszerzek egy másik fajtát, ezzel meg majd kezdek valamit, de nincs szívem kidobni az árát az ablakon.

Nekem jóindulattal 3 csillagot ér. Kár érte, az alapötlet jó lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Én szerencsére nem ennyiért vettem, az érzéseim pedig vegyesek.

Nekem jóindulattal 3 csillagot ér. Kár érte, az alapötlet jó lett volna.

Rudelf

2019. szeptember 2.

Többször próbálkoztam vele, különböző erősséggel rányomva, különböző gyorsasággal, egyszerűen be kell látni, hogy erre nincs más megoldás, mint az olló. Eleve hullámosabb, göndör hajon még kevésbe hatásos, mint amúgy, pár hajszálat a felénél letört. Sajnálom, hogy bedőltem én is ezeknek a nagy reklámozásoknak, nem ajánlom, hogy más is erre dobja ki a pénzét. Egy ollóval sokkal többet el lehet érni, ugyanúgy hosszváltozás nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.