Egyéb

Ár:   19 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkakereskedés, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2021. január 5.

Ár:   19 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   márkakereskedés, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajvégfrissítő hajvágó gép azoknak, akik növesztik a hajukat és csupán a töredezett hajvégektől szeretnének megszabadulni.

• Hatékonyan távolítja el a sérült, töredezett, kettényílt hajvégeket, a hajhossz megtartása mellett
  • A haj gyorsabban nő, gyönyörűbbé és élettel telibbé válik
  • Nem a hajhosszból vág, hanem minden hajszál végéből
  • Az eredmény azonnali puha és selymes haj
  • Ajánlott legalább 6-8 hetente használni a szép és egészséges megjelenésű haj érdekében

chiocciola

2021. április 7.

feltöltve érkezett az olcsóbb fekete verzió (Fasiz), kétszer megcsináltam a trimmelést, és nagyon elégedett voltam az eredménnyel. Viszont harmadjára nem bírtam bekapcsolni, gondoltam, biztos lemerült. Fél napot volt töltőn, ugyanúgy nem lehet bekapcsolni. Volt ilyen másnál is, van megoldás, vagy kuka?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Kitsyke

2021. január 6.

Én facebookon láttam egy hirdetést, kb 7000 forintért vettem. Panelben este simán lehet használni mert nincs nagy hangja egyáltalán..:)
Működik frissen mosott hajon, és nem frissen mosott hajon is.A lényeg hogy vékony ,kifésült tincsen kell végigmenni, máskülönben húzza a hajat. Nálam működik, megvagyok vele elégedve.
Nyilván, nem távolít el minden csúnya részt, nem helyettesíti a fodrászt.

kép: (nálam ennyit szed le)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Nyilván, nem távolít el minden csúnya részt, nem helyettesíti a fodrászt.

kép: (nálam ennyit szed le)

aalexaa

2021. január 6.

Karácsonyra kaptam a fekete, pandapiacos verziót. Félve próbáltam ki, de nekem bevált (száraz, festett, mell alá érő hullámos hajam van, már évek óta magamnak vágom és festem). Egyedül is simán meg tudom csinálni, kicsit sok idő, de nem vészes, és mivel nem is kell túl gyakran, bőven belefér. Érezhetően jobb állagú és szebb a hajam, mint előtte, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit tud hosszútávú használat mellett.
Viszont: a férjemnek száraz, göndör haja van (kb. 3c, mikor fél centisre volt nyírva, már akkor is göndörödött :D), amin egyáltalán nem működik, pedig nagyon be volt zsongva. Vizesen egész szépen ki lehetne húzni egyenesre a haját, de vizesen ugyebár nem használható. Szárazon viszont annyira gödör a haja, hogy hiába próbáljuk "kifeszíteni", benne maradnak a kunkorok, amiket a gép szépen levág. Szerencsére csak egy hátsó tincsen próbáltuk, de nagyon kunkori hajra nem ajánlom. A sajátomon viszont még update-elek rendszeres használat mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

LUNACICA

2021. január 4.

Én egyszerűen IMÁDOM ezt a gépet,egy hónapban egyszer végig megyek vele a hajamon,és nagyon jót tesz,a "szálkásodás" teljesen eltűnik,szép egészségesek a hajvégeim. A fodrászom javasolta,hogy ha növeszteni akarom a hajam,akkor két hajvágás között használjam ezt otthon.Nagyon keveset vág (alig van egy kevés haj a gyűjtő dobozában),mégis nagyon látszódik,hogy átmentem vele a hajamon.
Akit még érdekel az eMAG-on most 23.500 Ft-ért lehet kapni.Illetve külföldi ,Kínai oldalakon lehet sokkal olcsóbban utánzatokat kapni,de azokról nem tudok nyilatkozni,hogy mennyire jók...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Vikkkinca

2020. december 14.

2020 tavaszán nem jutottam el a fodrászhoz (covid),így beruháztam egy ilyen masinára.

Rá kellett jönni a használatára,mivel a magyar leírás igen szegényes.Lényeg,hogy jól kifésült vékony tincset lehet vele kezelni,és azon is többször kell átmenni.A gép maga kicsit hangos,de nem zavaró...összességében praktikus,de a fodrász ollóját nem helyettesíti- vészhelyzetekre,otthoni használatra jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 14.

CeCeDrake

2020. november 28.

A covid miatt vettem meg ennek az olcsó változatát, hogy ne kelljen havonta futnom a fodrászhoz, elég lesz csak 3 havonta. Remek darab. Ahogy olvasom, az olcsó változatok minősége sem egyforma. Nekem volt szerencsém az eredetihez is, az én olcsó darabom minimális eltérést mutat ahhoz képest. A munka, amit végez, az ugyanaz. Viszont az fontos, hogy megfelelően tartsuk, vagy ne egyedül álljunk neki. A többségnek ez nem egyemberes feladat.
Szerintem megérte azt a 7 db ezrest, a hónapok alatt már behozta az árát.
Szépen leszedi a töredezett hajvéget, egészséges hajat eredményez.
Körültekintő használat mellett szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Szerintem megérte azt a 7 db ezrest, a hónapok alatt már behozta az árát.
Szépen leszedi a töredezett hajvéget, egészséges hajat eredményez.
Körültekintő használat mellett szerintem megéri.

FuDo

2020. július 20.

Sajnos szálkás lett tőle nagyon a hajam... :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Sajnos szálkás lett tőle nagyon a hajam... :(

Bianca01

2020. április 24.

Egy ismerősömtől vettem meg még Ősszel.
Egyszer használta, de nem vált be neki. Én meg naivan gondoltam, hát ez egy márkás “Mac trimmer” biztos nem lehet olyan rossz.

Utólag jöttem rá, hogy ami nekem van az ennek a testvére, tehát nem a piros hanem a fekete olcsóbb verzió, ugyan attól a gyártótól, csak megfizethetőbb áron gondolom.

Na mindegy ez sem tántorított el, én lelkesen belevágtam, többször próbálkoztam, a párom is besegített hátha ő sikerrel jár, sajnos semmi változás, nem működik ! :(

Pedig figyelmesen átnéztem a leírást, mindent betartva, szabályosan használva is csak annyit tett, hogy szálanként kitépte a hajamat, a töredezett részeket ott hagyta, a kis tartálynak pedig a 20-ad része sem telt meg annak ellenére hogy minimum kétszer átmentem az egész hajamon. Pénzkidobás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Egy ismerősömtől vettem meg még Ősszel.

szsofi98

2020. április 9.

Én az eredeti Mac trimmert rendeltem meg ,akciósan 20.000 ft volt mindössze. Tudtam mivel állok szembe, remek gép, hozza az elvártakat! Puha ,selymes haj a végeredmény. ☺️
Aki hezitál és az itteni véleményekre támaszkodna, azoknak ajánlom! Szerintem akiknek nem vállt be, vagy rosszul használják a gépet, vagy nem az eredeti terméket rendelték,illetve az is lehet,hogy olyan durva állapotban van a hajuk,amin csak az olló segíthet..🙂 De, akinek szimplán minimális vagy közepes szinten van eltöredezve a haja(pl. vasalja a haját/szárítja) szerintem annak ez egy csoda ,ami megkönnyíti az életet :D hosszabb távon pedig pénztárcabarát is.🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Adelita

2020. január 16.

Nem ezt, hanem a jóval olcsóbb P****piacos társát rendeltem meg. Egyelőre egy használaton vagyok túl, és a következőek az észrevételeim:

Kissebb problémáim:
- Elég zajos a gép, de azért ki lehet bírni, panelban azért ne zendítsetek rá éjjel 11-kor.
- A mellékelt fésű egyáltalán nem alkalmas arra, hogy kiszedd a kócokat a hajadból, ehhez sűrű fogú fésűt kellett volna küldeni, nem olyat, melynek fogai közti távolság a Makó és Jeruzsálem távval vetekszik. Ha nem sűrű fogúval fésülöd, akkor kócos maradsz és tépni fogja a hajad kifele. Alapos kifésüléssel egyáltalán nem tép.

Nagyobb problémáim:
- Az angol instrukciók elég szegényesen vannak lefordítva magyarra (nem a gyártó hibája)
- Nagyon szerencsétlen helyen vannak a penge forgásirányát változtató gombok, mert pont afelett helyezkednek el, ahol megmarkolod a készüléket. Végig attól féltem, hogy véletlenül benyomom a gombot, anélkül, hogy észrevenném és visszafele fogja darálni a hajamat.
- Nem teljesen azt adja a készülék, amit ígér, mert
...nem minden töredezett hajszáladat távolítja el, ha saccolni kell kb a felét(nem a hajvégeimre gondolok természetesen, mert az a fodrász dolga, hanem a köztes hajra)
...nem csak a töredezett hajvégedet szedi le, hanem az egészségeset is <-de ez szerintem nem feltétlen hátrány, ha a megelőzést nézzük és ahhoz túl jelentéktelenül rövid hosszt távolít el, hogy ez gondot jelentsen

Ennek ellenére rendszeresen fogom használni, mert:
- nagyon sérülékeny a hajam, és sokkal hatékonyabb módszer, minthogy én egyenként kezdjem el keresgélni a töredezett végeket
- a köztes hajhoz a fodrász sem fér hozzá és ennek csak ez az egyetlen módja, hogy valahogy felfrissítsd ezeket a végeket, meg a hagyományos felcsavarós-gyertyás módszer, de azt inkább nem ajánlom :)
- jó lehet megelőzés tekintetében
- sérülékeny hajra hasznos két fodrászlátogatás közt, de semmiképpen nem fodrászhelyettesítő, és nem csak a fazonigazítás miatt

Semmiképpen nem használnám úgy, hogy:
- hogy a fodrásznál fizessek érte 4000-7000 forintot - ár-érték arányban nem éri meg(4000Ft felárat fizettem érte, mikor volt hajvágás, és szárítással meg mindennel együtt 7000Ft volt, mikor két vágás közt megejtettük ezt a split enderes kezelést). Ellenben otthoni használat miatt megéri.
- nem venném meg az eredeti drágább márkásat, mert a technológiát mérnök szemmel megnézve szerintem nem lehet annyival okosabb/ügyesebb a márkás gép, hogy háromszor annyit érjen, de azt fenntartom, hogy vitatható állítás. Nekem volt mindkettővel kezelve a hajam, annyi különbséget szimpla felhasználói szemmel sem látok.

Ami kérdés maradt bennem:
- A pengét kell éleztetni, és ha igen, milyen időközönként és hogyan?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Kissebb problémáim:

Nagyobb problémáim:
- Nem teljesen azt adja a készülék, amit ígér, mert

Ennek ellenére rendszeresen fogom használni, mert:
- jó lehet megelőzés tekintetében

Semmiképpen nem használnám úgy, hogy:

Ami kérdés maradt bennem:
- A pengét kell éleztetni, és ha igen, milyen időközönként és hogyan?