Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, sminkfelszerelés boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vanília, Módosítva: 2016. március 7.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, sminkfelszerelés boltok
Kategória:   Ecsetek

Kerek műszálas ecset alapozáshoz.

Vanília

2016. február 21.

Évek óta használom az alapozóecsetet (kisebb-nagyobb szünetekkel) és a hosszú igénybevétel ellenére is jól tartja magát. Egyedül a nyél adta meg magát, a szőrök még mindig a helyükön vannak. Jó kis termék, bár bevallom, (eltekintve néhány filléres ősrégi ecsettől) nagy tapasztalatom nincs sminkecsetekkel. Ami kicsit zavar, az az, hogy az alapozót nem oszlatja el 100 százalékosan és mintha kicsit sok anyagot szívna magába (nem tudom, ez normális-e más ecseteknél is...). A közeljövőben tervezem a Zoeva ecseteket kipróbálni (azokról csak jót olvastam), és rendelek itt a krémmánián egy Mac ecsetet, azok lehet, hogy "felnyitják a szemem" és akkor majd update is lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 21.