Egyéb

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dottir, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   Online

Megjelenés éve: 1991

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ananász, málna, barack

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, nárcisz, jázmin, ylang-ylang, rózsa, lonc

Alapjegyek: szantál, borostyán, pacsuli, pézsma, vetiver

RITKASÁG! Mackie Bob Mackie EDT
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

kvin

2019. október 19.

A barack alapvetően nem a legjobb barátom a parfümökben, sem az ylang-ylang ilyen mennyiségben, így nem lesz a kedvencem, de mint vintage ritkaság, ki kellett próbálnom.
Számomra nem tartogat sok meglepetést, erősen barackos, de nem a lédús, hanem a "héjas" formájában, ebből is érződik, hogy nem mai trendek szerinti alkotás. Lecsengésében hiába vált át a virágokra, de rajtam akkor is nagyon gyümölcsös, bár a jázmin-borostyán-szantál hármas puhít rajta.
A klasszikus E.Taylor illatokra emlékeztet. Édeskés-gyümölcsös beütésű fehérvirágos illat.
Lehet, hogy valakinek pont a fentiek miatt jön be, mert az ilyen jellegű illatokat kedveli, plusz mellette szól, hogy nagyon hosszan tart és erős szilázsú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.