Egyéb

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2021. április 21.

Ár:   14 000 Ft

Főbb illatjegyek: rózsa, bergamott, bazsarózsa

vanillacaramella.sweet

2021. április 13.

Először is, az üvege, szép, nőies, bár robosztusan nehéz és nagy, de színre is jó, minőségi kidolgozású, felül átlátszó, alul a bőrös borítás, összességében élőben is szép! (nem az erős pinkes a színe, hanem a barackosabb. Neten többféle színben mutatják).
Az illat pedig, örlök, hogy megvettem akciósan.
Bár sehol sem találtam részletesebb összetevőket róla, ezért a saját orromra hivatkozva tudom csak leírni, hogy valamivel több összetevős ez az illat ,mint ahogy neten leírják róla.
És finom! Röviden egy citrusos-rózsa, kis r.borsos enyhe beütéssel, de igenis minőségi, finom, nőies illat, és tartós is rajtam, a jellege ellenére.
Kifújáskor teljesen bergamottos-rózsás üdeség, tiszta, ropogós! Majd kis idővel kezd picit változni, előjön rajtam többféle virágossága és egy csipetnyi r.bors, ami annyira feldobja, hogy na!
Ha hasonlítgatnom kellene, akkor a Bvlgari Rose Essentielle sokkal pirosgyümisebb, erősen rózsás, melegebb, pacsulis-pézsmásabb ennél, kis fássággal, jázminnal ugye.
A Boucheron Quatre En Rose mégjobban meleg, ribizlis, gyümisebb, pézsmás-pacsulisabb ennél, fülledtebb.
Tehát ez a Délice egy üde, kis ropogós, friss szirmos, citrusos, édes rózsás illat, kis plusszal. Szerintem ebben is van pézsma icipici.

Nagyon kellemes, nem nehéz illat, kiváló egész évszakban, de szerintem a tavasz és a nyár neki való lesz.
Nekem nagyon tetszik, pont az egyszerűsége, üdesége és mégsem rossz, nem unalmas. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Az illat pedig, örlök, hogy megvettem akciósan.