Egyéb

Ár:   23 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Innn, Módosítva: 2019. október 3.

Ár:   23 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 3 cserélhető göndörítő fej (32/32 mm, 25/25 mm, 9/18mm) található a csomagban, melyek lehetővé teszik, hogy bármilyen frizurát elkészíthess magadnak, a feszesebb lokniktól egészen a laza tengerparti stílusú hullámokig.
  • Mivel a göndörítő fejek nano ionos kerámia részecskékkel vannak feltöltve, így a haj megtartja egészséges fényét, puhaságát a hajformázás után is. A tincsek lazán csúsznak le a felületről, anélkül, hogy az tépné vagy húzná a hajszálakat.
  • A göndörítő fejek titániumból készültek, melynek előnye, hogy a fej gyorsabban felmelegszik (30 mp) és precízebb formázást tesz lehetővé.
  • A fejek hőmérséklete állandó, így minden egyes tincs után ugyan azzal a hőmérséklettel tudsz dolgozni, ezáltal gyorsan és tartósan göndörítheted a hajad. Akár napokig tartó hullámok, hajformázó termék használata nélkül.
  • LCD kijelző mutatja a göndörítő fej aktuális hőfokát, így mindig láthatod, hogy épp hány fokon göndöríted tincseidet. A + és a – gombokkal pedig könnyedén állíthatod a hőfokot, akár használat közben is.
  • A hajgöndörítő hosszú zsinórral rendelkezik, így kevésbé vagy helyhez kötve a használat során. A tápkábel vége 360° fokban forgatható, hogy minél kényelmesebben tudd elvégezni a göndörítést.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sammael

2020. december 5.

Teljesen el vagyok tőle ájulva! Nagyon profi szerkezet, imádom, imádom, imádom!! Életem legjobb döntése volt. Nagyon könnyű vele dolgozni, és tetszik a kijelzős funkciója. És ami nagyon de nagyon pozitív dolog benne, hogy körülbelül 30mp alatt olyan forró, hogy hozzá nyúlni sem tudok. Hamar melegszik, és profin végzi a dolgát. A hajat sem tépi, nagyon szépen lecsúszik a kúpról. Én nem égettem meg magam vele egyszer sem, tény, hogy ésszel és óvatos mozdulatokkal kell vele bánni. Van hozzá egy hőálló kesztyű is, az is nagyon hasznos dolog ☺️☺️
Az ára amúgy nagyon érdekes, mert szerintem normális esetben ez 14ezer körül megy, némely helyen pedig bőven 20 felett van. Érdekes. Remélem, hogy hosszú életünk lesz egymással ♥️☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

Innn

2020. november 9.

Szeretem ezt a göndörítőt, csak a hosszúsága miatt sajnos megégeti a kézfejem. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.