Egyéb

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rosa.love, Módosítva: 2015. február 2.

Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok

szandra0125

2017. január 28.

Szerintem ezt mindenki felejtse el! 2017-et írunk, természetesebbnél természetesebb műszempillák vannak már a piacon nem túl drágán! Tinikoromban én is belefutottam 1-2 ilyenbe, de ma már, ha fizetnének sem tenném fel. Nagyon mű hatása van, borzasztó merev, fényes és rendellenesen áll! 1€-s boltokban szoktam látni a mai napig, mindig csak elmosolyodok, hogy ilyen még van...1*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

rosa.love

2014. szeptember 22.

Figyelemreméltó párszáz forintos műszempilla. 390ft-ért 2pár volt a dobozban! Az eddigi műszempillás tapasztalataim siralmasak, a vége mindig az lett, hogy tubusnyi ragasztóban úszott minden, a szememre meg egy darab pillát sem sikerült felimádkozni. Valamiért ma mégis úgy keltem fel, hogy KELL műszempilla. Az első száz ft-os boltban ráleltem erre a 200%-ig kínai, műanyag, nevenincs pillára. Tincseset szerettem volna, de gondoltam ennyi pénzért mindegy, majd a sorosat szétvagdosom. Otthon neki is kezdtem, de valahogy a dobozból kivéve olyan jól nézett ki, hogy mégse gyilkoltam meg, felraktam az egész sort. A meglepő fordulat itt jött, hiszen első próbálkozásra felfeküdt a szemem ívére, és ott is maradt. Még csak nem is természetellenes. Megjegyzem essence szempillaragasztót használtam hozzá. Azt hiszem, elég jó vásárt csináltam ezzel a pillával, ajánlom mindenkinek, hogy ne féljen ettől az olcsó szempillától, egy kicsit minőségibb ragasztóval többet tud,mint egy essence-catrice szintű műszempilla!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 22.