Magic Hair

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2020. augusztus 18.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

brigoria91

2021. március 29.

Nincs 1 honapja hogy szedem, borzalmas gyulladt pattanásaim lettek tőle végig az állvonalamon meg a nyakamon 😭 Van még 2 havi adag, dobom ki a .... -ba 😒 Számomra egy semmitérő tulhypeolt cucc, a hajamon semmi valtozást nem vettem észre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Alina25

2021. március 26.

Ajándékba járt a gőzölős hajvasaló mellé 3 havi kapszula. Borzasztó. Alig néhány tabletta beszedése után már olyan gyulladt pattanásokat okozott, amelyek előtte egyáltalán nem voltak jellemzőek a bőrömre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Liara0826

2021. március 25.

Még tavaly november közepén kezdtem el szedni, akkor egy hónap szedés után jött a 3 havi hajvágásom, majd további 3 hónapig szedtem. Tehát 4 hónapnyi adagot rendeltem, 3 doboz kapszulát és 2 doboz pezsgőtablettát. Most fogyott el az utolsó tabletta így jöttem véleményezni.
Teljes áron semmiképp nem venném meg, a 4 havi kúra egy nagy akcióban kevesebb volt mint 10 ezer ami egy olcsóbb hajvitamin árára jött így ki. Csináltam előtte utána képeket és közben centivel is mértem a hajam.
Alapvető problémám, hogy a hajam és nagyon lassan nő és hormonálisan talán picit jobban hullik mint kellene. Egy kis idő eltelt és úgy vettem észre hogy javított a hulláson valamint rengeteg a babahajam. Előtte is szedtem hajvitamint ezért voltak már babahajak, azok nagyon megnőttek és ki be is dúsult több babahajjal amióta ezt szedtem. A hajam egész hossza is nőtt, viszont talán nem jobban mint más hajvitaminoknál, de hát ilyen lassú az én hajam. Szerintem erősödött is, nem igazán vettem észre hogy töredezett volna. A körmeim is erősek és gyorsan nőttek, ha valakinek ez szempont lenne.
67 cm volt a hajam mikor levágattam és mikor még hátra volt 3 havi vitamin. Most eléri a 71-et ami nálam úgy érzem nagy szó, pedig átlag embernek ennyi hónap alatt magától is nőtt volna ennyit a haja, de nekem ahogy mondtam lassan nő.
Nekem úgy érzem megérte, én nem lettem rosszul, nem émelyegtem tőle, nem lettek pattanásaim és nagyon sok babahajam lett, úgy nézek ki velük mint egy ovis és már csak ezért is megérte. Engem az előtte utána képek is meggyőztek, látom a képeken (és persze egyébként is) hogy nőtt a hajam és tetszik hogy milyen szép.
Akciósan szerintem nem rossz hajvitamin, főleg hogy napi csak egy szem kell belőle, viszont vannak még ilyen jók és olcsóbbak is. Ha újra ilyen akciós lesz talán veszek még egy kúrát.
(Annyit még hozzá teszek, hogy én nagyon sok mindenre oda figyelek e mellett; sok folyadék, 3 havonta frissítő hajvágás, hajmosások előtt ricinus olajos pakolás, rozmaring illóolaj a samponba, hővédő és a vége felé sörélesztőt is szedtem)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Hegeata

2021. február 4.

Minden évben csinálok 2x90 napos kúrát, és megdöbbenve tapasztalom újra és újra, hogy tényleg van értelme beszedni - az egyébként eléggé nagyméretű kapszulákat. Hajhullásom csökken és állagra mindenképpen javul a kúrának köszönhetően

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

beczebalayage

2021. január 20.

Nekem sokat segített a hajhullás csökkentésében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Nekem sokat segített a hajhullás csökkentésében.

relinda

2021. január 12.

Soha többet MH! Érzékeny gyomruaknak semmiképp sem ajánlanám! Reggel óta hányok, hasmenésem van és olyan görcsök gyötörnek amit menstruációm idején is jobban elviselek! Örülök, ha kórházba nem kerülök tőle! Csodaszernek nem mondanám, ez inkább méreg! Semmi olyasmit nem ettem ami ilyet válthatna ki, de nem szenvedtem még ennyire semmitől sem. Gondoltam adok neki egy esélyt, hátha rám nem lesznek jellemzőek az általános mellékhatások, de ez az egy kapszula is teljesen kiütött! A kapszula is legalább annyira agresszív mint a cég marketingje amelyet alkalmaz...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Veronika199310

2020. december 14.

Sziasztok BlackFreeDay keretein belülFél áron jutottam hozzá hat doboz kapszula hoz még csak az első dobozból szedtem be 6 db-ot de olyan szinten ki ragyásottam hogy ez borzasztó úgy képzeljétek el hogy még a fejem bőre is kipattogott! Vele együtt megrendeltem az őssejtes hajápoló családját is nagyon nagyon gely illata van nagyon mű az egész és olyan szinten zsírosítja és Korpasítja hajat hogy borzasztó!!!!! Ehez járt egy csoda kefe és egy hajszárító ez a két termék nincs problémám de így összességében senkinek nem ajánlom hogy kipróbálja Magic Hair termékeit mert pénzkidobás!!! És hatalmas csalódás!!! És csak úgy megsúgom hogy elolvastam előtte a véleményeket és titkon reméled hogy nálam nem fognak bejönni ezek a mellékhatások csalódtam az eszemre kellett volna nem pedig a szívemre hallgatni akció bűvöletében rendelni!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

klddr

2020. december 11.

Nagyon hullott a hajam és ezért vettem meg egy jó emberes adagot (tudom, tudom első hiba). A 120 napos kúra egy hajszárítóval együtt egész normális áron kijött így és el is kezdtem szedni július elején. Abszolút semmi változást nem tapasztaltam az első hónap után, de mondom nevermind, azért 120 napos a cucc, hogy utána csodaszép loboncom legyen. Szedtem kb 50 napig, majd nálam is megjelentek a gyomorfájdalmak, amiket a hozzászólásokban olvastam, szóval abbahagytam. Azóta újra kitisztult az arcom (igen, nekem is pattanásaim lettek tőle, de ezen valószínűleg a maszkviselés se javított) és ma (10. 21.) kezdtem újra a szedését, mert már megint nagyon zavar, hogy hullik a hajam. Kíváncsi vagyok, hogy most is hasonló lesz-e a testem reakciója vagy akkor teljesen más miatt lettem rosszul, illetve az is bennem van, hogy nem akarom, hogy a drága tabletta kárba vesszen.

update 12.11: nekem tényleg nem csinált semmit a neonsárga pisin kívül:( másodjára nem jelentek meg a gyomorbántalmak, csak az undorító pattanások, de szerencsére lassan el is fog fogyni mind a pezsgőtabletta, mind a kapszula. Sajnálom azért a kidobott pénzt:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 11.

CsVGabi

2020. november 26.

Júniusban kezdtem szedni, 4 hónapos kúrát tartottam a pezsgőtablettával felváltva.
Látványos hajnövekedést nem tapasztaltam, kb 1 centit nő havonta a hajam, ez nagyjából eddig is így volt. Babahajakat látok, kicsit összességében talán erősebb a hajam, de mindent egybevéve nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Bogivagyok

2020. november 23.

Ez a kapszula valami borzasztó.
Többször is előfordult már, hogy reggel hánytam tőle, pedig evés közben vettem be.
Érzékeny gyomrúaknak (akárcsak én) egyáltalán nem ajánlom.
A szaga elviselhetetlen, ahogy az íze is. Nem tudok elmenni az mellett sem, hogy nagyon nagy a mérete. Ezek után, sajnos én is úgy érzem, hogy egy pénzkidobás volt az egész. Végig csináltam a két hónapos kúrát, és a hajam semmit sem nőtt tőle, és ugyan olyan száraz maradt. Nem érdemli meg a hatalmas hype-ot ami körülötte van. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Ez a kapszula valami borzasztó.
Érzékeny gyomrúaknak (akárcsak én) egyáltalán nem ajánlom.