Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
sabomatilda

Korcsoport: < 18
2019. június 21.

Nekem bevált, már jó ideje szedem, kisebb-nagyobb megszakításokkal :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 21.

Nekem bevált, már jó ideje szedem, kisebb-nagyobb megszakításokkal :)

Stella1993

2019. június 20.

Na igen, nekem is csalódás. Nem nő tőle gyorsabban a hajam, és az állapotán sem javít. A 3. havi adagot szedem, de eddig totál pénzkidobásnak érzem. 4 havit rendeltem mikor akciós volt, kidobni nem fogom, megeszem mind, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Dorcsi95

2019. június 20.

Nagyon nagy csalódás volt!
Pezsgő tablettával szedtem, 3 havi adagot, de azon kívül hogy az anyagcserém felgyorsult mást nem vettem észre.
A hajam nem nőt tőle túl sokat (ennyit magától is nő) és a hajhullást sem állította meg.
Igazából már azt is kipróbáltam (lehet hülyén hangzik) de a hajamra kentem samponnal így viszont szárított a a hajam vagy nem is tudom, érdekes volt. Tudom hogy tényleg hülyén hangzik, de gondoltam kipróbálom hátha így hatásosabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Nagyon nagy csalódás volt!

Bilyuci

2019. június 2.

Második nekifutásra vettem meg, még amikor akciós volt, mert nagyon hullott a hajam, illetve a szőkítés eléggé tönkretette. Szerintem akkor éri megvenni, amikor akciós, mert egyébként egy 3 havi kúra eléggé drága. A kapszulát és a pezsgőtablettát együttesen szedem.A 2 hónap alatt sokat nőtt a hajam, sok babahajam is lett, ez azért fantasztikus, mert sajnos a hajam növekedési üteme gyötrelmesen lassú :D A pezsgőtabletta is hatásos mivel a körmöm nagyon gyorsan nő ( ez jó is meg nem is, mivel 2 hét és lehet új körmöket csinálni :D )
Ha valaki gondolkodik abban, hogy megvegye-e én azt javaslom igen, főleg ha akciós. Mivel egy próbát megér, maximum megtapasztalja, hogy az ő szervezete számára nem ez a legmegfelelőbb szépségvitamin.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

SimonB

2019. május 30.

2 hete használom, szülés után nagyon durván kezdett hullani a hajam 9 hónap után ugyan javult valamelyest a helyzet, de amióta szedem szinte már nem hullik egyáltalán. Növekedése is beindult és látványosan dúsabb lett a szempillám. Semmi bőrhibát vagy pattanást nem okozott. Viszont este vettem be egyik nap és rosszul aludtam aznap éjjel. Jobb reggel bevenni éhgyomorra, figyelve, hogy a kávé ill. tea fogyasztása és a kapszula bevétele között 1-2 óra teljen el, mert a kávésav és csersav hátrányosan befolyásolja a b-vitaminok felszívódását (mint a legtöbb vitamin és ásványi anyag felszívódását is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

esztig

2019. május 29.

Szépen le van írva minden jó dolog róla, nekem nem vált be annyira, pezsgőtablettával együttesen alkalmazva sem. Akciósan vettem, amikor nem akciós akkor irreálisan drága szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Mary93

2019. május 29.

Pár hónapnyi kúrán már túl vagyok és azt kell mondjam nagyon sokat segített. A lelapuló vékonyodó hajam dús lett és érzetre is vastagabb. Szebb az állapota és nehezebben is törik a vége, eddig mindig ha növeszteni akartam egy idő után levágattam, mert elvékonyodott és eltört. Most már viszont bátran nőhet és nő is rendesen, nagyon sokan kérdezték már hogy mit szedek hogy ennyire megnőtt . Pedig vállig érő hajam volt ez négy hónap alatt mellig megnőtt, most már hátközépig ér. Tavaly novemberben kezdtem szedni viszont közben volt hajvilágosítás és 2 havonta vágás is :) Én azt vettem észre hogy nagyon volt az étvágyam amikor este vettem , de mióta át tettem reggelre semmi baj nincs vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

zsuzska82

2019. május 29.

Nagyon beindította a hajnövekedésemet, rengeteg babahajam lett és a hajhullás is csökkent. :) Pezsgőtabival kombináltam, úgy még hatásosabb. :) Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Meszti

2019. május 26.

Az én hajtörténetem régre nyúlik vissza. A lényeg, hogy amit el lehet követni én azt elkövettem. Ehhez persze kellettek a "profi fodrászok is".
Szőkítés, színváltás, rosszul levágott haj, gagyi hajszárító, hajvasaló, hőhatás ezerrel és a sor sajnos elég hosszú.
A lényeg, hogy erős és vastag szálú a hajam. Szeptemberre egy remek ombrétől totál eltört.. Kentem én rá mindent, olajat, drágát, olcsót, pakolást stb.
Két dolog segített az egyik a ricinus-tojás-kókuszolaj, és ez a kapszula.
Rengeteget nőtt a hajam, kb talán gyerekkoromban volt ilyen egészséges. Sajnos ami eltört, azon csak az olló segít. Vállig ért a hajam, most körülbelül 15 -17 cm-vel hosszabb, hogy ez mennyire sok egyénfüggő, nekem sok. 2x voltam vágatni, január óta pedig elhagytam a hajpakolást is. Személy szerint nekem bejött. Az értékeléseimnél is elég sok hajápolással kapcsolatos terméket lehet találni, de ez eddig a tuti.
Nem híztam, nem lett nagyobb az étvágyam és pattanások sem jöttek ki rajtam. Jelenleg a pezsgőtablettát próbálom. Sajnálom, hogy sokaknak volt csalódás, rajtam egyértelműen segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Két dolog segített az egyik a ricinus-tojás-kókuszolaj, és ez a kapszula.

DOS

2019. május 26.

Nagyon akartam hinni neki. Egy jó akció keretein belül meg is vettem, mert amúgy is szükségem volt egy hajkefére. De a kapszula egy pénzkidobás. Azon túl hogy megnövelte az étvágyam - még jó hogy erről tudtam innen a Krémmániáról, így este szedtem - semmi pozitív hatás nem volt. A hajam hullik továbbra is a szokott ütemben, nem érezhethő szerkezet változás, a babahajak, pedig amúgy is nőttek azelőtt is. Letelt 3 hónap, a hajam havi 1 centit sem nőtt - szóval olyan mint áltagosan. Így inkább visszatérek a fejbőr masszírozáshoz és az invers method-hoz. Update-elek 4-5 hónap után. De nagyon szomorú vagyok, többet vártam volna tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.