Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Adriii93

2020. május 28.

Jó pár hónapig szedtem, 2-3 kúrával is próbálkoztam, de őszintén szólva semmi extrát nem tapasztaltam. Így utólag bele gondolva, nem hiszem, hogy többet tud egy átlagos multivitaminnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

makeupqueen1

2020. május 21.

Szerintem nagyon hatásos, tenyleg tobbet no tole a hajam par centivel, de csodát persze egyik ilyen keszitmenytol sem lehet varni. En nagyon elégedett vagyok vele, de neha bantja a tabletta a gyomromat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

kikinay

2020. május 17.

Több hónapja használom, nekem bevált, szépen nőtt tőle a hajam, viszont nem biztos, hogy újrarendelem. Ennek az oka, hogy a normálisnál több b vitamin van benne, illetve nekem kicsit hányingert okoz néha. Árban megéri, mert mindig van valami akció, érdemes több havit rendelni belőle, ha rászánod magad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Bevimici

2020. május 6.

Rakd inkább az ablakba a pénzed! Se hosszabb, se erősebb nem lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Rakd inkább az ablakba a pénzed! Se hosszabb, se erősebb nem lett tőle a hajam.

cintianagy7

2020. május 6.

Ettől rosszabb hajvitamint az életben nem szedtem, olyan iszonyatos hasfájást és gyomorsavat okozott mindig, és cserébe semmit sem segített :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Anitacska01

2020. május 5.

Egyetlen orrba-szàjba hirdetett hajvitamin, amit kipróbàltam és nekem nagyon bevàlt. Egy ideje tervezem újra venni, mostmàr 5000 ft körül mozog az àra. Kàr, hogy nem kapni ezt is a dm-ben, mint a nyuszis konkurenciàjàt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Viki318

2020. április 27.

Sziasztok, én kb.2 hete szedem a vitamint, három havi adagot rendeltem
Pozitívumként annyit tudok elmondani, hogy picit talán fényesebb lett tőle a hajam... Negatívum sajnos az, hogy akármikor veszem be (és tök mindegy, hogy evés előtt vagy után-e), borzasztóan megviseli a gyomromat. Erős hányinger, szörnyű rosszullét, hasmenés is előfordult már. Vitamin- túladagolásra gyanakszom. Az "ajándék" hajszárító tetszik egyébként, a vitaminnal viszont le fogok állni szerintem, nem kockáztatom az egészségemet. Részemről pénzkidobás, semmi más...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Sziasztok, én kb.2 hete szedem a vitamint, három havi adagot rendeltem

pomme

2020. április 27.

Még csak egy hónapja szedem, ha végeztem a 3 hónappal, újra jövök értékelni...
Ajándékba kaptam, szóval tisztességgel végigcsinálom. A hajam 2 hét alatt egy centit nőtt tőle (amúgy egy hónap alatt szokott másfelet, szóval nem akkora húdenagyszám), de ugyanúgy hullik szóval ez nekem nem plusz pont. Baromi sokra fogok menni félkopaszon pár szál szuperhosszú hajszállal...
Az első héten eléggé megmarta az én gyomromat is, de nagyon gyorsan hozzászoktam, napközben veszem be kaja után és így se gyomorégés, se hányinger nincs, csak sok vizet kell inni utána (nem egyben, hanem 10 percenként egy másfél decit kb.). Nyilván az első kapszula éhgyomorra este, lefekvés előtt hülye ötlet volt, de az is túlélhető volt. Ragyáim nem lettek, amin meg is lepődtem, mert a DM-es hajvitamintól azért akadt pár kósza pattanás, de ennél valamiért nem jöttek elő. A kapszula tényleg nagy, de nagyon gyorsan meg lehet szokni, azért az Adviltól nagyon messze van (attól megfulladok :D). A csomagolása ennyi pénzért sztem halál gagyi, de ha a 3 hónapos kúra után megszünteti a gyakorlatilag 15+ éve fennálló ordenáré hajhullásomat, akkor tutira megveszem 2 évre előre és szét fogom ajnározni. Egyelőre annyi a tanulság, hogy aki csak növeszteni akar, annak tényleg szuper, nekik már most ajánlom. Ja, multivitamint meg minden anyámkínját is szedek mellette, és úgy sincs ragyám tőle, sőt, ezeket hamarabb kezdtem sokkal, mint a Magic Hair-t, szóval a sima alap vitaminpótláson túl is ad valamit.

Update: véget ért a 3 hónapos kúra. Az utolsó hónapban már a multivitaminnal együtt szedtem, meg sem hatott, nem történt semmi, se ragya, se hasfájás. Ha hajam a 2. hónapban alig hullott, nagyon boldog voltam, de a 3. hónapra eltűnt a csoda, és ismét hullik. Nem annyira durván, mint az elején, de azért a csodaszertől messze van. Nem hiszem, hogy újraveszem, inkább folytatom valami olcsóbb (DM-es) vitaminnal, aztán meglátjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Még csak egy hónapja szedem, ha végeztem a 3 hónappal, újra jövök értékelni...

recike0214

2020. április 23.

Holnap lesz 3 hete hogy szedem. Nem a simát hanem a MAX-ot, egyik nap a pezsgőtablettájukat másik nap a kapszulát. 4 hónapra elegendőt vásároltam. Nem akarom elszólni magam, de ez valami csoda. Eddig legalábbis. Pár nappal ezelőtt észrevettem hogy a körmöm rohamosan nő és erősödik, sajnos nagy körömrágó vagyok így eléggé rossz állapotban voltak a körmeim, de helyrehozta. A hajamról annyit, hogy eddig a hajhullást nem állította meg, viszont 2 napja felfedeztem hogy rengeteg babahajam nőtt amit eddig észre sem vettem csak egyik nap belenéztem a tükörbe és valamit furának tartottam,majd rájöttem hogy azért mert dúsabbnak látszik a hajam a babahajaktól. És még csak 3 hét.

Na jó, azért rákellett jönnöm a használatára, mert én éhgyomorra vettem be, mivel azt írta hogy étkezés előtt vagy után. Hát annyira hányingerem volt tőle hogy az valami borzasztó. Majd kitapasztaltam hogy étkezés közben ha beveszem nem okoz hányingert illetve nekem étkezés után közvetlenül sem.

Talán az étvágyam nőtt tőle egy kicsit, de próbálok odafigyelni hogy ne faljak mindent fel.

Összességében én nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de úgy latszik hogy fogja is hozni az ígérteket. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

kovacsnori93

2020. április 2.

1,5 hónapig szedtem, azt hittem, hogy a gyomrom nem bírja, azért vagyok rosszul. Végül rájöttem, hogy túladagoltam a vitamint, megmérgeztem magam. Hányingerem van, gyomorfájás, a lehelettem is mintha rengeteg banánt ettem volna. Sajnos a túl sok B vitamin adag miatt ráadásul rákot is okoz. Ez volt az életem utolsó hajvitaminja. Mostmár gyümölcsöt eszek ha ezt túlélem. Remélem el kezd kiürülni egy héten belül. Igaz a hajam jobban nől, de a belső szerveket töknre teszi. Ha utána rákos leszek, újra nem lesz hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.