Magic Hair

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2020. augusztus 18.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

trixyyhprincess

2022. május 4.

UPDATE!
Nem tudom, változtattak-e benne valamit, de már az a kis mellékhatás sem jelentkezik, amit említettem, és a "szaga" is más. Így főleg azt tudom mondani rá, hogy a legjobb hajvitamin, amit próbáltam eddig.

Nekem nagyon bevált ez a kapszula.
Csomagban rendeltem, pezsgőtabival és gumicukorral, egyelőre csak ezt szedtem végig, de már így is látványos a változás.
Valószínűleg hozzátesz a dologhoz, hogy előtte egy hónappal volt vágva a hajamból, de úgy érzem, hogy a kapszula is segített. Szőkített, balayage hajam van, amit vasalok is, majdnem napi szinten, szóval igénybe van véve szegény.
A növekedésével sosem volt probléma, csak sajnos mindig azonnal letört, viszont most látványosan hosszabb, és valamennyivel puhább is. 😍
A negatívum annyi, hogy a mellkasomon pici pöttyök jelentek meg tőle, de hálistennek, el is múltak, rá 1-2 napra, hogy abbahagytam, mert elfogyott.
Most a pezsgőtabikkal fogom folytatni, kíváncsi leszek az eredményre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 4.

UPDATE!

Nekem nagyon bevált ez a kapszula.
Most a pezsgőtabikkal fogom folytatni, kíváncsi leszek az eredményre.

Majida

2022. április 10.

Igazàból legszivesebben nem szednèm mert gyulladt pattanàsok jöttek ki mióta szedem elmúlik az eggyik jön a màsik,megvettem a havi adagjàt màr kibirom valahogyan....Igazàból èn haj hullàsra ès persze mivel növeszteni szeretném azért vettem a hajhullàsomkn eddig még nem segített a hajam annyit nőtt eddig mint szokott...talàn egykét baba hajjal több van de lehet az sem a kapszula hatása...Ha lejàr a 3 hónapos kúra meg irom a teljes vèlemènyem....eddig nem nagyon vàlt be

Update:2,5 hónapig szedtem a nyakamon jöttek ki gyulladt nagy pattanàsok a hajam nem nött gyorsabban csak ugy ahogyan szokott,a hajam állagàn sem változtatott...valamint még a vizeletemnek is kapszula szaga volt,amivel nem lett volna gond csak lett volna eredménye...valamint már rosszul is lettem miután be vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 10.

birokinga5

2022. március 24.

Sajnos nekem nem használt, annyit nőtt a 3 hónapos túra alatt a hajam mint vitamin nélkül, és a szerkezetén sem vettem észre különösebb változást. Az egész márkát egy pénzlehúzásnak tartom, egyedül a gőzölős hajvasalóját kedvelem, de a hajápoló termékek nekem szörnyűek. A hajkrémet szerettem volna véleményezni de nem elérhető krémmánián, konkrétan tömény szilikon, elvileg öblítést nem igénylő termék, de az én hajam még leöblítve is utalta, konkrétan szárítás után egy merő ragaszos zsírgombóc volt a hajam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

Sapkalapka

2022. március 14.

Évek óta szedem kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Amikor először szedtem, nem igazán csinált semmit, ezért 1-2 hónap után abbahagytam a szedését, kissé elvesztettem a lelkesedésem. Majd (valószínűleg a hajfestés miatt) elkezdett intenzíven hullani a hajam. Ekkor kétségbeesésemben visszatértem rá és a problémát szinte teljesen elmulasztotta, alig találkoztam napi 1-2 szál kósza hajszállal. Azután elfogyott és árából adódóan nem akartam újra megvenni.
De aztán újra-újra visszatértem rá. Egyszer a körmöm lett tőle erősebb, most pedig a gyulladt, arcon megjelenő pattanásaimat tüntette el.
Más nem lehet ennek az oka, ugyanis ha 1-2 nap kimarad (mert mondjuk hazalátogatunk anyuékhoz vidékre), akkor megint előjönnek a kis sunyik.

Összességében elégedett vagyok vele. Nem mindig úgy segít és ahogyan azt elképzelem, de egyszer a körmöm erősebb, aztán a hajhulláson segít, később az arcbőrömön.

Emiatt a következetlen eredmény miatt nem tudom mindenkinek ajánlani, hiszen elég borsos ára van, de mikor kinézek egy új hajszárítót, vagy hajgöndörítőt, egyben csomagajánlatban mindig veszek. Nekem segít, ha másnem placebo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 14.

tancsicsclau

2022. február 6.

Magic Hair gummies-al kombináltam, 3 hónapos kúra alatt megállt a hajhullásom, és talán gyorsabban is nőtt a hajam, mint általában szokott. Ajánlott kategória

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

eheiszki

2021. október 14.

Ezek a hajvitamin kapszulák az évszázad átverései. 😃 Pedig vannak jók de hajhulláson az atyaúristen se tud segíteni mondom ezt én aki legalább 10 komplex (komplex magán vérvétel, hajhagymavizsgálat stb) vizsgálaton vagyok túl és semmit sem találtak. Ezeken a divat vitaminokon max jókat röhögnek a klinikákon. A hajnövekedést segítette de azt mondták az orvosok hogy ezt fele ennyi pénzből is össze lehet rakni magadnak. Na mindegy, a lényeg h szedtem ezt fél évig 0 hatással míg a DM-es meg a Forcapil csökkentették a hajhullást minimálisan és azoktól nőtt a hajam mint a gomba.
A legszánalmasabb hogy a Magic Hair (White Hair) törli a negatív (értsd nem bunkó de pl olyan élményről szóló kommentet mint: nekem nem használt, sajnos nem csökkent a hajhullásom, nem ér ssmmit).. Irtó gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Tymy82

2021. augusztus 14.

Én a Magic hair max-ot vettem meg.Eleinte nem jöttem rà,hogy a tablettàtól vagyok rosszul.De amikor a 10.napon jàrtam és a rosszul léteim felerősödtek :olyan hànyingerem lett és levert a víz a gyomrom felfordult ,teljesen kiment minden erő belőlem,akkor jöttem rá,hogy a kapszulàtol van.Ja és az àllamon ,nyakamon pattanàsok sokasàga és kiütéseim lettek amivel most szenvedek.Szóval soha-soha többet!A pezsgőtabi még csak a vizeletet színezi.Minden szervezet màs az enyém így reagàlt a kapszulàkra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

2021. július 18.

Tavaly csináltam az első kúrát. Egy bizonyos hossz után nem tud nőni a hajam, csak letörik, ezért gondoltam, hogy kipróbálom. Igazából sok vitamin egy kapszulában. 1 hónap után nagyon sok babahajam lett, de hosszra nem nőtt a hajam. A körmöm, bőröm nem problémás, arról így nem tudok nyilatkozni. Végig szedtem a 3 hónapot, és úgy gondoltam csinálok még egy kúrát, ártani nem árthat.

Megrendeltem a szintén 3 havi adagot, és mikor kinyitottam a dobozt, nagyon kellemetlen szaga volt. A kapszula íze is pont ugyanilyen volt.. (Az első adagnál semmi ilyen nem volt) szóval valószínűleg valami összetevőt megváltoztattak. Van, hogy este szedem be és reggelre tuti, hogy görcsöl és megy a hasam.. Ezért most pihentetem inkább, és valószínűleg nem rendelek többet. Vitaminnak elment, az étvágyam nem lett nagyobb, a hajam nem lett hosszabb, de határozottan egészségesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

pavaberna

2021. június 27.

Hébe-hóba mikor eszembe jut tartok egy-egy 3 hónapos kúrát. Nekem nagyon bevált. Fényesebb és puhább lesz tőle a hajam, körmeim erősebbek, sőt még a szempillámon is látszódik, hogy hosszabbodik, rengeteg babahajat csinál és még a zsírosodás is csökken. Rendszeres visszatérő vásárlója vagyok ennek a kapszulának, de most be fogok újítani a Max változattal is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Veronika199310

2021. június 21.

brutális jo!!!!!! rengeteg a babahajam es december óta pontosan 10cm nőtt a hajam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.