Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
lucysan01

2019. október 15.

A régivel nem volt bajom. Néha émelyegtem tőle, de nem volt vészes. Most kipróbaltam az újabb változatát.
Hiba volt. Mindig reggeli után (!) vettem be, de masszív hányingerem lett 3/4 óran belül. Most már hánytam is tőle.
Egyik facebookos posztjuk alatt írta egy lány, hogy ő vele is ez történt...
Megy a kukába.
A 2 csillagot csak a régi változata miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Egyik facebookos posztjuk alatt írta egy lány, hogy ő vele is ez történt...
Megy a kukába.
A 2 csillagot csak a régi változata miatt kapja.

Masnilány

2019. október 13.

Jövőre férjhez megyek és eldöntöttem, hogy én biza hosszú hajjal fogom ezt megtenni és nem szeretnék póthajat. Kerülgettük egymást ezzel a termékkel hosszú ideig, aztán győzött a Facebook üldöző marketingje: kegyetlenül berendeltem belőle black fridaykor.
Nagyon felkészültem a tesztelésére, párom szerint nem vagyok normális :D
Addig nem kezdtem el szedni, amíg nem mentem el a szokásos fél éves hajvég nyisszantásra, hogy az esetleges töredezés ne legyen az eredmény rontója.
Beáldoztam egy régi felsőmet, a kezdés napján bejelöltük rajta a hajam hosszát, ez volt pontosan egy hónapja.

Jan 18: Tehát egy hónapja szedem, kitartóan, este vacsi után minden egyes nap. Gyomorégést nem tapasztalok, hányingerem sincsen. A hajam mintha fényesebb lenne, babahajak mintha, de a hajam nem nőtt többet, mint szokott, a pólón be sem jelöltük ezt a hónapot, mert kb semmi növekedés.
Ezért még le nem pontozom, mert írták több helyen is, hogy egy hónap után indul be a dolog, kíváncsian várom, havonta igyekszem updatelni :)

Márc 29: Harmadik hónapja szedem, most már váltva a pezsgőtablettával. Gyomorbaj, alvászavar, semmi, a bőröm is rendben van, nem lettem se ragyásabb, sem babapopsi arcúbb.
A hajam meg nőtt! Persze, hogy nőtt, eltelt három hónap, de úgy tűnik beindult a dolog! :D
Január óta 7 centit nőtt a hajam, nem rossz, nem rossz! Rengeteg babahajam is lett, amik mint az antennák állnak az összes égtáj felé, meg a frufrum alatt kb lett egy "másik frufrum" babahajakból, mókás :DD
Törni egyébként ugyanúgy törik a vége, bár nekem eddig ezt semmi sem tudta megállítani, nagyon vékonyszálú a hajam és törős (na meg persze kenek rá mindent is, az se hatott) igazából az volt a célom, hogy többet növekedjen, mint amennyit le kell vágnia a fodrásznak, majd a következő vágásnál megmondja, mi a helyzet, remélem abbamarad ez az évek óta stagnáló hajhossz dolog.
A kapszula+pezsitabi kombót pedig még egy darabig biztosan szedni fogom, nagyjából másfél havi adagom van még, fogok még venni.

Okt 13: Tudom, az elején azt írtam, hogy havonta frissítek, de inkább így a végére írok egy összesítőt. Közben rendeltem még, úgyhogy most fogyott el minden. Volt egy brutál felfutása, alapjáraton 1,5-2 havonta festettem hajat, annyira lassan nőtt, kb 2 hónap szedés után már 3 hetente kellett festenem, ami tökjó és látványos volt. Valahol augusztus környékén kezdtem el azt érezni, hogy mintha már nem lenne annyira hatásos a dolog, pedig ugyanúgy étkeztem és a folyadékbevitelem sem csökkent, sőt a nagy meleg miatt nőtt.
Végső centiméter végeredményről nem tudok beszámolni, mert azóta már jártam fodrásznál, de sokkal egészségesebb a kinézete a hajamnak és fényesebb, a nyári hajvágás után ilyenkor októberre már nagyon tropa szokott lenni szegény de most egyáltalán nem csúnya még, szóval lehet kikerültem végre ebből az évek óta ugyanarra a hosszra visszavágatás dologból! :)
Viszont. Az utóbbi pár hétben nagyon durván elkezdtek, hát én nem is tudom, hogy ezt nevezik e aknénak, de az arcomon és a hátamon ezek a nagy piros gyulladt dolgok megjelenni. Lehet, hogy valamelyik összetevőjével túltoltam a szervezetem, vagy valami más a bibi, ha ettől van, akkor ki fog derülni, mert már nem szedem. Van, aki éveken át szedi, szóval szervezetfüggő, hogy ki mit bír, nekem lehet, hogy ennyit.
Csillagot nem vonok le, mert hónapokon át szépen nőtt a hajam és a világosítást is meglepően jól bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Nagyon felkészültem a tesztelésére, párom szerint nem vagyok normális :D

Mangoka17

2019. október 13.

Én már régebben is megvásároltam ezt a kapszulát, és szuper volt minden téren! Most sikerült rendelnem akciósan 3 havi adaggal, és elkezdtem szedni.. 5 nap után gyógyszer mellett megjött,pedig volt még 2 napom a hónapból. :( csak erre tudom tippelni,mert más változás nem volt az elmúlt időben...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Dorothyfk

2019. szeptember 29.

Két hónapja szedem, hátra van még egy dobozzal. Az első két-három hétben még nem igazán láttam változást, de a tapasztalatom az, hogy más, hasonló árú hajvitaminnál is olyan egy hónap után látszódott a hatás. Viszont egy hónap után már szépen megjelentek a kis új hajak, és két hónap után a fodrász is nevetve mondta, hogy össze-vissza állnak az új babahajaim. Sajnos régebben szőkíteni kellett, ezért a vége törik, emiatt a hossza nem igazán nő, (egyszer majd csak le lesz vágva az egész szőkített rész), de a tőlenövésen látszik, hogy nő is szépen a hajam. Szerintem hasonló jó hatása van, mint a többi ilyen árkategóriájú tablettának. Elégedett vagyok vele, és kíváncsian várom,hogy a harmadik hónap után milyen eredménye lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

merdzso4

2019. szeptember 27.

Ha nem kedvezményben veszed, túl drága!
Akciósan már megéri. De elég gyakran is akciós.. Körmöm nagyon gyorsan nő tőle. De mivel műkörmöt hasznalok, nekem ez nem előny. Csökkenti a hajhullást, meg szaporodnak tőle a babahajak. Hajhossz növekedés meg eléggé egyén függő. Nekem iszonyatosan elvan töredezve a hajam, így én nem latok rajta valtozast. Ha meg nem is hat valakinek, legalább vitamint szedett. ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Ha nem kedvezményben veszed, túl drága!

kathika33

2019. szeptember 9.

Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, nekem nagyon sokat segített főleg a hajhullás csökkentésében

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

karagass

2019. szeptember 5.

Egész nyáron szedtem szorgalmasan, meg is lett az eredménye. Hajam puhább és fényesebb lett, illetve rengeteg babahajam lett, de mai a lényeg: magamhoz képest gyorsabban nőtt...a körmöm is :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

ge0rgina

2019. szeptember 5.

Kicsit drágának tartom, még a kedvezményes ,,csomagokkal" is . De több alkalommal vásároltam meg mivel valóban használ. Sajnos nagyon lassan növekszik a hajam alapjáraton de ennek a készítménynek hála szebb is lett a hajam és hosszabb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

kovacsrekaa

2019. augusztus 20.

Amikor akcios volt, akkor a Maxot rendeltem meg belole. 30db negyezer valamennyi volt. Beszedtem, valtozas nem tortent. A hajam hullik, viszont az etvagyam rohamosan megnott. Maradok a jol bevalt hairclinicnel. Kar, pedig nagyon szeretni akartam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

katalin83

2019. augusztus 17.

Múlt hét elején rendeltem meg szuper áron, 3 havi adagot adtak szállítással együtt alig 9300 Ft-ért. Számomra nem vált be, mert nagyon erős erős hasi görcsöket, émelygést és hasmenést okozott. Sajnálom, hogy nem tudtam lemérni, hogy 3 hónap szedés után milyen eredményt kaptam volna, őszintén sajnálom, hogy így be tudtak palizni engem. Jó marketing háttérrel dolgozó cég. Erőszakos reklámhadjárattal próbálják a termékeiket eladni. Ha lenne 0 csillag, annyit adnék, még az 1 csillagot sem érdemli meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.