Magic Hair

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mercibalint99, Módosítva: 2020. augusztus 18.

Kategória:   Hajápolók

A tápláló és fényesítő krém egy olyan rendkívül intenzív tápláló krém, ami puhává, könnyen kifésülhetővé és gyönyörű fényessé varázsolja a hajat. Már az első használat után érezni fogod a svájci alma (Malus Domestica) héja alól kinyert aktív növényi őssejtek tápláló, regeneráló és fényesítő hatását. A haj visszakapja egészséges fényét, puha tapintását, selymes felszínét és könnyű kifésülhetőségét.

Ár: 2500 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: 2x használt, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

homanalexandra

2021. július 21.

Egy barátnőm ajánlotta, de mindig halogattam a megvételét, hát karácsonyra megkaptam ajándékba, azóta használom. Az illata isteni, teljesen odavagyok érte. A doboza már megváltozott, nem ez a pumpás van, eleinte emiatt sokat is használtam a hajamra és akkor valóban elnehezítette és hamar zsíros kinézete lett, de mióta ráéreztem a megfelelő mennyiségre csodás. Az én hajam az olajokat jobban szereti, viszont ezt a krémet nedves hajra viszem fel, úgy egész szépen beszívja, az illata nagyon tartós a hajamban, és abszolút hozza amit egy hajvégápolónak hoznia kell. Kevésbé törik a hajam, fényes, talán mintha gyorsabban is nőne. Teljes áron viszont nem igazán éri meg, annyira valóban nem csodaszer és számomra tud annyit mint a rossmannos hajvégápoló és abban hővédő is van. Szokott lenni 50%kuponkód, úgy viszont megvenném, mert az illata valóban mennyei, mintha parfümöt fújtam volna magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Aizami

2021. június 5.

Kapszulával volt csomagakcióban, mivel annyi ódát zengtek róla, nagy reményeket fűztem hozzá.
Jelenleg már van magic haires hajvasalóm, hajszárítóm, meg ez is.
Hát én nem érzem hogy ezek bármelyike olyan óriási dolog lenne :D
Ez a krém is így van, nem borzasztó, de nem is nagy cucc. Lehet akinek tömörebb, sűrűbb haja van mint nekem annak jó, de az én vékonyabb szálú hajamat elnehezíti, bár mint mondtam találkoztam rosszabbal. Az meg hogy gyönyörű fényt ad, hát, valakinek biztos.
Meh.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Jelenleg már van magic haires hajvasalóm, hajszárítóm, meg ez is.
Hát én nem érzem hogy ezek bármelyike olyan óriási dolog lenne :D
Meh.

Eniko0514

2020. november 27.

Isteni illata van és nagyon szép fényessé, puhává varázsolja a hajam. Én a samponjával és balzsamjával együtt kezdtem használni. De ezt a terméket két hajmosás közben is fel szoktam vinni a hajvégekre és nem söprűsödik a vége, imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Herzsofi

2020. október 27.

Magichair kapszula rendelés mellé lehetett választani ajándékba, így jutottam hozzá. Az eredeti ára mondjuk elég húzós, de rá kellett jönnöm hogy valószínűleg annyiért is megvenném. Hihetetlenül puha, csillogó és jól fésülhető lett tőle a hajam, szuper finom az illata is, és nem kell belőle sokat használni, így relatív sokáig elég lesz egy tubus. Rendesen el vagy ájulva tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

Csuporka

2020. szeptember 29.

Moonlight mintha a számból vette volna ki a szót. Tényleg varázslatos, az illata és a hatása is. Lezárja a kutikulát, segít megtartani a festett színt, ápol, gyönyörű szép fényt ad a hajnak, selymessé teszi és megakadályozza a szöszösödést. Vizes hajon érdemes használni. Eddig csak úgy próbáltam, hogy magától száradt a hajam, de szerintem hajszárítóval is jól fog működni. A szivárványszínű tubusa is szép, a hátránya csak annyi, hogy nekem minimum 4-5 pumpálás kell egy alkalommal (hozzátenném, hogy most erős szőkítés miatt nincs a legjobb állapotban) és hát nem olcsó mulatság.. viszont nagy mennyiségben sem nehezíti el a hajam. Eléggé csodaszer kategória gyanús.. megérdemli a négy és fél csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Sz0ll0s1

2020. szeptember 15.

Imádom az illatát, ezért is sajnálom annyira, hogy az én hajammal nem működik. Először mikor próbáltam hajmosás után nagyon ragacsos lett hajam, jó, gondoltam, biztos túl sokat tettem rá. Többször újra próbáltam, nagyon szerettem volna szeretni, de akármilyen keveset tettem rá, mindig ragacsos, rossz tapintású lett a hajam tőle :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

kondakork

2020. augusztus 11.

Nagy csalódás.. borzalmas állagú lesz tőle a hajam, mintha 1 hetet töltöttem volna a balatonon hajmosás nélkül, tapadós és igen kellemetlen fogású. Az illata viszont tényleg nagyon jó, árra jár az 1 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

kirahorvath

2020. július 20.

Nagyon nagyon jó illata van, vizes hajra szoktam felvinni, csak a hajvégekre. Használata után könnyen ki tudom fésülni a hajam, szép fényes lesz tőle. Szerintem megéri az árár, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

AstroSue

2020. július 19.

szkeptikus vagyok a magic hair termékeivel kapcsolatban, de az itteni jó értékelések miatt megvásároltam. valóban jónak tűnik, bár a hajam festett, és eléggé le van nőve, szóval nehéz megmondani. majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Messaya

2020. július 18.

Finom az illata és sokáig érezni lehet. Álralában még nedves hajra szoktam használni, utána szárítok. Fényesebb a hajam, nem ragacsos, nem szárítja.
A kezemről szappannal szoktam lemosni, érdekes, hogy oda jobban tapad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

A kezemről szappannal szoktam lemosni, érdekes, hogy oda jobban tapad.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane