Egyéb

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mercibalint99, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Hajápolók

A Magic Bright tápláló és fényesítő krém egy olyan rendkívül intenzív tápláló krém, ami puhává, könnyen kifésülhetővé és gyönyörű fényessé varázsolja a hajat. Már az első használat után érezni fogod a svájci alma (Malus Domestica) héja alól kinyert aktív növényi őssejtek tápláló, regeneráló és fényesítő hatását. A haj visszakapja egészséges fényét, puha tapintását, selymes felszínét és könnyű kifésülhetőségét.

Eraa89

2020. március 26.

Ajandekba kaptam a WH-ban a balayage festésem melle :) minden hajmosáskor használom, most már fél éve (még elég sok van benne, én hetente mosom a hajam), azóta nem törik a hajvégem, puhább, könnyebben fésülhető, isteni illata van :) én nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

nikool01

2020. március 6.

Ma kaptam meg a második adagot, az első több mint egy év után fogyott el (heti 2-3 használat mellett!!)
Nagyon sok, de vékonyszálú hajam van, ami ráadásul göndör, könnyen törik, csodát nem művelt, de nem hullik és töredezik a hajam annyira, amennyire korábban. Nekem sajnos egy termék illata sem marad meg a hajamban, így ez sem, erről nem tudok nyilatkozni, de hajápolók közül ez az első amit teljesen elhasználtam, az utolsó cseppig és azonnal újra is rendeltem!
10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

10/10

BPetra22

2020. február 9.

Szép puha lesz tőle a hajam használat után, jó illata van és sokáig elég

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Szép puha lesz tőle a hajam használat után, jó illata van és sokáig elég

OlaszAdry

2020. január 27.

Nagyo jó! Én aki mindent kopróbált száraz töredezett festett hajra ,több -kevesebb sikerrel... elmondhatom hogy végre maximálisan elégedett vagyok egy termékkel! Imádom! Pihe-puha élettel teli gyönyörű hajat varázsól! Már a második használat után másoknak is feltünt hogy sokkal szebb a hajam.
Mennyiséggel óvatosan kell bánni.Illata nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Mennyiséggel óvatosan kell bánni.Illata nagyon finom.

pomme

2020. január 3.

Finom illata van, fényesít is, gyorsan beissza a hajam, pedig felkenve kicsit vizes(ebb) hatású (talán pont ezért szívódik be gyorsan?). Könnyű eloszlatni, másfél pumpálásnyi bőven elég a bob hajamra. Nekem úgy tűnik, hogy elég sokáig elég lesz, de 6500 Ft-ot nem adnék érte (max 3000-3500-at), de úgyis mindenki ajándékba kapja a vitamin mellé, szóval úgy már teljesen okés.
Sokan írták, hogy milyen puha a hajuk tőle. Én nem vettem észre, mert nem is célom selyempuha hajat varázsolni, mert annak semmi tartása nincs, nekem meg nem árt, ha van... Mivel most épp a L'Oréal spéci hajhullás elleni samponját és balzsamját tesztelem, jócskán kutyaszőr-tapintású a hajam utánuk (ezzel vernek át, hogy milyen dús lett a hajad a sampontól, de igazából csak szétszárítja és ezért lesz Tina Turneres). Szóval a szárítós sampon és a szárítós balzsam után pont jó ez a "fenthagyós" balzsam. Hajtőtől kb 3 centire végig kenem, nem érdekel, hogy csak "hajvégre" van, így normális tapintású és nem parókaszerűen elálló lesz a hajam. Akinek ilyen nyűgje van, annak nagyon ajánlom, de semmiképp sem teljes áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

teus0022

2019. december 15.

Illat:1000
Fenyesites:5
Puhasag:5
Fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Illat:1000
Fenyesites:5
Puhasag:5
Fantasztikus

locseiluca

2019. október 25.

Tette a dolgát, a hajam fényes és puha lett tőle, de nem egyszerű eltalálni az adagot.😁 Egyetlen csillagot vonok csak le mégpedig az ára miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

merdzso4

2019. szeptember 26.

Szépen fényesíti és nagyon jól puhítja a hajamat. Könnyen kezelhetővé teszi. Viszont a mennyiséggel nagyon vigyázni kell. Ha picit túlszalad, iszonyatosan ragacsossá teszi a hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

zsuzska82

2019. május 29.

Jót tesz a hajvégeimnek, isteni az illata. Nagyon kevés kell belőle! Egy, max kettő nyomás elegendő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

kocsan98

2019. március 21.

Fényes lesz tőle a hajam, viszont a mennyiséggel tényleg vigyázni kell, hogy mennyit viszel fel belőle.
Az illata isteni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Az illata isteni!

Emolliensek: Cyclopentasiloxane