Egyéb

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: benkor, Módosítva: 2019. október 2.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair Max összetevőiben megegyezik a Magic Hair kapszuláéval viszont, hogy még többet tehessünk hajad, bőröd és körmöd egészségéért, további 5 fontos vitaminnal bővítettük termékünket. A kapszulákban megtalálható vitaminok a természetben is fellelhetőek, melyeket úgy válogattuk össze, hogy azok együttes erővel, egymást felerősítve fejtsék ki hatásukat, a hosszantartó és látványos eredményért. Odafigyelésedet szervezeted egészséges és hosszú hajkoronával fogja meghálálni, továbbá nemcsak hajad mennyiségén, de minőségén is elképesztő változásokat fogsz tapasztalni, erősebb, ellenállóbb, fényesebb és összességében egészségesebb hajzuhatag lesz a végeredmény. Ha ez még nem lenne elég, a Magic Hair Max válogatott összetevői hozzásegítenek az egészségesebb körmökhöz, valamint a bőr egészséges hidratáltságához és fényéhez is.

dod09

2020. január 16.

3 havi kapszulát rendeltem belőle. Az elején szörnyű hányingerem volt tőle mindig, volt amikor ki is hánytam, amint bevettem, ezért este kezdtem szedni. Így meg aludni nem tudtam tőle rendesen, 3-4 óra alvás után felkeltem, nem bírtam visszaaludni, egész nap fáradt voltam. Az arcom elkezdett kipattogni. 1 havi adag utan abbahagytam. A bőrömön azóta újabb pattik nem jelentek meg, a hányingerem teljesen elmúlt és aludni is tudok végre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

matyasflora

2019. december 24.

5 db-ot vettem be belőle és rögtön kipattogtam tőle, nem is szedtem tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

5 db-ot vettem be belőle és rögtön kipattogtam tőle, nem is szedtem tovább.

vadjacsa

2019. december 20.

Nekem nagyon megdobta a hajnövekedésem, elégedett vagyok! Egyébként azt tanácsolta a forgalmazó, hogy étkezés közben, sok folyadékkal (sima vízzel) kell bevenni, és akkor nincs semmilyen panasz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Innn

2019. december 5.

Nem sok terméket pontoztam le eddig, de ezt muszáj. Imádom a MH kapszulákat, tényleg használnak, már nagyon régóta szedem őket, de sajnos a max tablettáktól nagyon hányingerem lesz. Néha elmaradoznak a tünetek tőle, de az az ált., hogy vagyok. Sajna már félve vettem be a kapszulákat. 1 dobozzal fogyasztottam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Szancso94

2019. november 16.

“Akciósan” vettem meg a 3 havi adagot. Nagy reményeket fűztem hozzá. Szerintem az árát nem éri meg. Hajhullás miatt kezdtem el szedni, minimálisan csökkentette azt csak. Hosszú hajam van, így nem volt fontos a növesztésben. Ha bevétel előtt nem ettem valamit, tehát csak simán bevettem, borzalmasan hányingerem volt, így étkezéshez voltam kötve, ami nem volt túl jó. Ráadásul hatalmas a kapszula, dupla nehézség. Így tovább kell keresgélnem. Nem egy csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Tincs12

2019. november 12.

Most járok a harmadik doboz felénél. A tapasztalatom, hogy a hajam gyorsabban nő tőle, fényesebb hatású, picivel jobb textúrájú. A hajhulláson nem változtatott (nincs krónikus hajhullásom). Negatívum, hogy a B vitamin tud étvágyat csinálni, és mikor reggel étkezés után beveszem, rá fél órára irtózatos hányinger tör rám. Nem egy csodaszer, de örülök, hogy a hajam gyorsabban növekszik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

nadett1217

2019. október 26.

Végig szedtem 3 hónapon keresztül . Az utolsó hónapban , már kicsit meg kellett erőszakolnom magam hogy lenyeljem a terméket . Mintha megundorodtam volna tőle , de kitartóan végig szedtem . Nőtt a hajam tőle , pontosan mennyit nm tudom , babahajak is szepdn keletkeztek . Néha hányingert vagy gyomorsavat az éreztem tőle .
Egy próbát megér , akciósan a megéri teljesen áron nem .Összességében egy gyenge 4 es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.