Egyéb

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: benkor, Módosítva: 2019. október 2.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair Max összetevőiben megegyezik a Magic Hair kapszuláéval viszont, hogy még többet tehessünk hajad, bőröd és körmöd egészségéért, további 5 fontos vitaminnal bővítettük termékünket. A kapszulákban megtalálható vitaminok a természetben is fellelhetőek, melyeket úgy válogattuk össze, hogy azok együttes erővel, egymást felerősítve fejtsék ki hatásukat, a hosszantartó és látványos eredményért. Odafigyelésedet szervezeted egészséges és hosszú hajkoronával fogja meghálálni, továbbá nemcsak hajad mennyiségén, de minőségén is elképesztő változásokat fogsz tapasztalni, erősebb, ellenállóbb, fényesebb és összességében egészségesebb hajzuhatag lesz a végeredmény. Ha ez még nem lenne elég, a Magic Hair Max válogatott összetevői hozzásegítenek az egészségesebb körmökhöz, valamint a bőr egészséges hidratáltságához és fényéhez is.

Ár: 4500 , Eladó: Katalinnagy
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Hajdúszoboszló , fizetés: postán maradó levél

Zyra

2020. május 22.

Csatlakoznék a többiekhez. Rendkívüli eset az nálam, ha hányingerem van. Ez a termék pedig telibe kiváltotta. Ma is szokásosan beszedtem, eleinte gyomorégésem volt, aztán egyszer csak elkezdtem szédülni és a hányás lett a vége... Senkinek nem ajánlom csak úgy maximum, ha előtte fél órával rendesen eszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

rosie21

2020. május 4.

Oriasi csalodas az eredeti, sima verziohoz kepest. Az nagyon sikeres volt mikor 3 honapig szedtem, lathato javulast ert el a hajamon, ezert mostanaban batorkodtam megrendelni ezt az uj fajtat. Az elottem szoloakhoz csatlakoznek, ket napja szedem, borzalmas gyomorfajast es hanyingert okoz, sajnos a mai napon meg mar nem is maradt bent. Utasitasoknak megfeleloen bo vizzel, etkezes utan vettem be. Sajnos ez a penz a kukaba ment...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

TakacsDoma

2020. május 1.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Iszonyat hányingerem volt tőle bármikor vettem be. Igaz, ha este vettem be, mondjuk vacsora közben, akkor aludni sem tudtam tőle az éjjel, szóval hamar letettem az esti bevételről. Kísérleteztem vele, hátha valamikor jobb lesz, de sajnos kb 5-6 db-ot tudtam leerőszakolni a torkomon. Csak a vásárlás után olvastam a krémmániát (jól le is b@asztam magam érte), de legközelebb bármit veszek fixen lecsekkolom itt.
Én nyugodt szívvel senkinek sem ajánlanám, csak ha acélos gyomra van. Ennél sokkal természetesebb és jobb vitaminok vannak a piacon, viszont hatalmas dicséret a Magic Hair marketingeseinek. Még egy ilyen agresszív marketingpolitikát nem is tudnék hirtelen mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

recike0214

2020. április 27.

En nem nagyon hoszek az ilyen hajnoveszto vitaminokban.. elotte a Hair Bunnyt szedtem az kb tobbet artott mint hasznalt. Aztan megrendeltem ezt, 4 honapra elegendo kiszerelesben, pezsgotabletta plusz kapszula. Engem nem zavar hogy nagy, budos, rossz izu( az epres tabletta valami borzaszto). Beveszem, megiszom csak hasznaljon.
Hat hasznal is. Az elejen ehgyomorra vettem be 2-3 alkalommal, nagyon hanyingerem volt tole. Azota mar kitapasztaltam etkezes utan veszem be es egyaltalan nincs hanyingerem. Lassan 4 hete hogy szedem felvaltva, a kormom borzaszto eros tole es nagyon gyorsan no, olyan szonten rendbe tette a csunyan leragott kormomet hogy az valami hihetetlen.
A hajam szep es egezseges, egy nagy vagason vagyok tul mert nagyon rossz allapotban volt a hajam, az elso celom nem a novesztes hanem hogy ezt a hosszt megtartsam ne torjon tovabb. Es ugy nez ki sikerul is, mert azota is szep egezseges es nincs eltoredezve. Bar ez nem csak a kapszula erdeme hanem a Kerastese termekeke is amiket hasznalok a hajamra.
A hajhullast nem vettem eszre hogy megallitotta volna ezido alatt, de bizom benne hogy idovel javulni fog ez is.
A hajam dusabbnak latszik, es sok babahajam nott. Remelen hogy ez meg csak a kezdet es valoban latvanyos valtozast fogok ezzel elerni.
Egyenlore 4*, megkapja az 5*ot is, ha tenyleg nagy novekedest fogok tapasztalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

naszi

2020. április 25.

este veszem be étkezés közben, semmi bajt nem okoz és nő a hajam mint a gomba

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

este veszem be étkezés közben, semmi bajt nem okoz és nő a hajam mint a gomba

Majida

2020. március 8.

Ajándékba kaptam aminek nagyon örültem,viszont először semmi bajom nem volt tőle....1 hét után minden nap éreztem a lehelletemen,illetve a vizeletemen ennek a kapszulának a szagát,plusz iszonyat hányingerem volt tőle...mivel nem szedtem végig így nem tudok erről véleményt alkotni...én nem venném meg mivel rosszul voltam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 8.

rekaanagy

2020. március 2.

Iszonyatos hanyingerem van tole minden egyes nap! :( Sajnos nagyon sokszor elfelejtem, hogy nem ehgyomorra kellene bevenni. A hatasa viszont szuper, a menthetetlen szokitett hajam elkezdett noni es rengeteg babahajam is lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

moldvaieva

2020. február 24.

A sima magic hairt már régóta használtam és valóban hatásos volt,kevesebb hajam hulott ki, fényesebb és egészséges volt összességében,így gondoltam a tunningolt változatát is kipróbálom, sokan írták,hogy hányingert okoz ezt eddig nem tapasztaltam, a pattanásokról nem tudok nyilatkozni mert sajnos elég pattanásos vagyok, de ez a gyógyszer szedése elött is meg volt. Lényegesen kevesebb hajam hullik,amióta szedem, ami a lényeg volt nekem, így másoknak is merem ajánlani, az ára miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

BPetra22

2020. február 9.

Nagyon szeretem ezt a hajvitaminját is a Magic Hair-nek, amikor szedem nem hullik a hajam, szépen nő és nagyon egészséges. Hátránya hogy borzasztóan büdös és nagyon nagy a kapszula mérete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

dod09

2020. január 16.

3 havi kapszulát rendeltem belőle. Az elején szörnyű hányingerem volt tőle mindig, volt amikor ki is hánytam, amint bevettem, ezért este kezdtem szedni. Így meg aludni nem tudtam tőle rendesen, 3-4 óra alvás után felkeltem, nem bírtam visszaaludni, egész nap fáradt voltam. Az arcom elkezdett kipattogni. 1 havi adag utan abbahagytam. A bőrömön azóta újabb pattik nem jelentek meg, a hányingerem teljesen elmúlt és aludni is tudok végre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.