Magic Hair

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: benkor, Módosítva: 2021. január 11.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair Max összetevőiben megegyezik a Magic Hair kapszuláéval viszont, hogy még többet tehessünk hajad, bőröd és körmöd egészségéért, további 5 fontos vitaminnal bővítettük termékünket. A kapszulákban megtalálható vitaminok a természetben is fellelhetőek, melyeket úgy válogattuk össze, hogy azok együttes erővel, egymást felerősítve fejtsék ki hatásukat, a hosszantartó és látványos eredményért. Odafigyelésedet szervezeted egészséges és hosszú hajkoronával fogja meghálálni, továbbá nemcsak hajad mennyiségén, de minőségén is elképesztő változásokat fogsz tapasztalni, erősebb, ellenállóbb, fényesebb és összességében egészségesebb hajzuhatag lesz a végeredmény. Ha ez még nem lenne elég, a Magic Hair Max válogatott összetevői hozzásegítenek az egészségesebb körmökhöz, valamint a bőr egészséges hidratáltságához és fényéhez is.

realszyszy

2021. május 28.

Nagyon megbántam, hogy megvettem. Előtte sokszor hasznàltam a sima Magic Hair vitamint, gondoltam kiprobalom az uj variaciot.( A masikkal soha semmi problemam nem volt) Hat nagyon rosszul dontottem... szidom is magam hogy nem olvastam el előtte az itteni véleményeket. Először is borzalmas a szaga.. már attól hányingerem volt ha megszagoltam. Miután bevettem teljesen összeszorult a torkom mint aki meg akar fulladni, émelyegtem, hányingerem lett, sosem éreztem még ilyet nagyon rosszul lettem. A munkam miatt sokat vezetek volt hogy nem birtam elindulni miutan beszedtem... borzalmas senkinek nem ajanlom.
Anyukam mondta hogy majd akkor ő kiprobalja hatha neki beválik ő neki pedig a mellkasa tele lett pattanassal. Penzkidobas :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Detti98

2021. április 19.

Jól működött a vitamin, de állandóan hányingerem volt tőle. Akkor még úgy voltam, hogy a hányingert kibírom, túl drága volt a vitamin ahhoz, hogy kidobjam. Aztán elkezdtek brutális gyomorgörcseim lenni tőle. Ekkor hagytam abba. Itt viszont láttam egy kommentet, ami megmentett! Két darab omega3-as kapszulát veszek be a vitamin mellé, és így már semmi probléma, hányingerem sincs. Szóval ne adjátok fel! Szedjetek mellé olajos vitaminokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

agi.21

2021. április 5.

A lehető legnagyobb pénzkidobás az utóbbi időben. Rengeteg féle hajerősítő vitamint szedtem már, soha egyiktől sem voltam rosszul. Ebből összesen 3x1 szemet voltam képes bevenni, de mind a három alkalom után borzasztó rosszul lettem. Émelygés, hányinger, rosszullét. Úgy szedtem, ahogy az elő van írva, de hiába. Nem vagyok hajlandó akár még egy szemet is ebből bevenni, bárki bármit mond szerintem nem normàlis, hogy egy csomó embernél ezt okozza. Ha lenne nullás értékelés, azt választanám..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Missvircsi

2021. március 22.

Az én gyomromat nem bántja, bármikor be tudom venni. Viszont nem tapasztaltam akkor a változást, a hajam talán erősödött. másfél hónapja használom, egyelőre úgy gondolom nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

bocicsoki

2021. március 19.

Bánom, hogy megvettem. Pedig az én gyomrom aztán erős, vagy 3 éve nem hánytam semmitől. Na de ez... mindegy mikor veszem be, kb fél óra és kijön belőlem.... jön a reszketés majd a hányás. Borzalom, komolyan. Legutóbb reggeli után vettem be, hát majdnem behánytam a kocsiba, alig értem be a munkahelyre. Kérlek, ne vegyétek meg, mert így pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

zsofiajenei

2021. február 22.

1 hétig bírtam szedni, bevétel után 20-30 perc múlva óriási hányinger jött rám és hánytam, egyáltalán nem ajánlom.
A gondolatától is rosszul vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

A gondolatától is rosszul vagyok.

Sztellus

2021. február 19.

Én ezt úgy szeretném, ha nem okozna pattanásokat :( ez az egyetlen hajvitamin, ami tényleg hatásos is volt, pedig szó szerint minden kapható változatot próbáltam már. Sajnos nálam a biotint nem tolerálja ilyen mennyiségben a bőröm, és az összes hajvitamintól pattanásos leszek, amiben ilyen sok van. Szépen megerősödött tőle a hajam, sokat is nőtt. Viszont az arcom nagyon csúnya lett tőle. Két 4 hónapos kúrányit rendeltem, de csak az egyiket használtam el. Pezsgőtabi+ max kapszula. Én vacsora után vettem be sok vízzel, úgy gondot nem okozott. Pontot ezért nem vonok le, hiszen tette amit ígért, az nem a vitamin hibája, ha nem bírja a szervezetem :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

kovacsnikoletta92

2021. február 13.

Ez a kapszula szörnyű... iszonyatosan büdös, amit kinyitom a dobozt már forog a gyomrom. Az utasításnak megfelelően, étkezés után (ebéd után) próbáltam szedni, amúgy is sok folyadékot iszok, így azzal nem volt gond. Viszont minden alkalommal a bevételtől számítva kb 30 percre hányingert és émelygést okozott, ami 1-2 óráig is kitartott... soha többet max...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

ildyy

2020. december 30.

Éhgyomorra, közvetlen reggeli előtt veszem be, így nem vagyok tőle rosszul. Három hónapig semmit nem csinált, a negyedik hónaptól szépen elkezdtek nőni a hajak. Egy éves kúrát kaptam ajándékba, az egy év elteltére a hajszerkezetem sokat javult, és sok-sok babahajam lett. Csodaszernek nem tudom hívni, a fodrászom vágása után több erőre kapott a hajam, mint a vitamintól, de mindenképp segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

lZsuzsi

2020. november 30.

Én bolond, csak vasarlas utan neztem meg a velemenyeket utt KM-en. Ezert mai napig szidom magam. Sajnos en is probaltam ebed, vacsora utan bevenni de hasfajasom lett tole es eros hanyingerem de turtem. Egyszer probaltam meg ebed kozben bevenni, 5perc mulva ki is jott belolem. Ekkor sajnos elengedtem, pedig egy doboz felet szinte mar elprobalgattam igy.
Lanyok, oszinten nem neztem ezalatt a hebe-hoba 2het alatt osszesen amig szedtem hogy nott e,szebb lett e a hajam, nem is erdekelt csak legyek tul rajta ennyi penzert. Fogalmam sincs... Nagyon szomoru vagyok. Csajok, tudom csabito hogy szebbe teszi majd a borodet meg noni is fog a hajad es az a cuki csomagolas is, meg neha az 50%os learazasok, de ezt ne! Kerlek titeket. Latjatok a velemenyeket! Es en bolond 2 dobozzal rendeltem,fogalmam sincs mit fogok csinalni a masikkal...
2 csillag mert pattanasaim nem jottek ki tole, meg mert fajna tenyleg egyest adni ra ennyi penzert.

Update: Elalvas elott vettem be, igy sikeresen elhasznaltam egy dobozzal. Ha raneztem a dobozra mar a hanyinger kerulgetett. De vegigcsinaltam. A hajammal szerintem semmit nem csinalt, max hamarabb zsirositotta, de az arcom eleg szepen rendbejott, kevesebb pattanasom lett, konnyebben "kezelhetove" valt. Ezert plusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.