Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, White Hair szalon   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MagicS, Módosítva: 2017. november 13.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   online, White Hair szalon
Kategória:   Szépségvitaminok

A 3-as hatású Magic Hair Splash eper vagy citrom ízű szépségital hozzájárul a bőr egészséges állapotához, erősíti és megóvja a körmöket a berepedezéstől. 14 értékes összetevőjének köszönhetően a haj akár kétszer gyorsabban nőhet és jelentősen csökkenti a hajhullást. A pezsgőtabletta bővelkedik Biotinban, B-komplex vitaminokban, A-vitaminban, D-vitaminban, Cinkben, Szelénben és a haj keratinját felépítő L-cisztin és L-metionin aminosavakban.

Az alábbi hatások várhatóak a kúraszerű alkalmazás során:

• Erősíti a körmöket, így körmeid nem fognak letörni.
  • Javítja bőröd állapotát
  • Elősegíti, hogy a haj gyorsabb növekedésnek induljon
  • Csökkenti a hajhullást és segíti megállítani a hajvesztést
  • Megerősíti a hajszálakat, így megelőzheted a hajtöredezést

Összetevők: savtartalmú szabályozók: citromsav, nátrium-karbonát; nedvesítő anyag: szorbit; pantoténsav, (kalcium-D- patotenát); céklapor; ízesítők; emulgeálószerek: polivinil-pirrolidon, polietilénglikol; cink; édesítőszerek: szacharin, ciklamátok; szelén (nátrium-szelenát); A-vitamin (retinil-acetát); B12-
vitamin (cianokobalamin); B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid); Lcystine; L-metionin; B1-vitamin (tiamin-hidroklorid); B2-vitamin (riboflavin); Niacin (niacinamide); D3-vitamin (cholecalciferol); Biotin (D-biotin); Folsav (pteroil-mono- glutaminsav).

Magic Hair Splash (Epres)
Ár: 3200 Ft , Eladó: Zsalyazsink
Állapot: bontatlan, Helyszín: Gyál , fizetés: személyes átvétel Gyálon és Budapesten lehetséges.
Magic Hair Splash 1db citromos
Ár: 2000/darab+pk , Eladó: Nettuska
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta

Wite06

2020. április 24.

Csomagban volt kapszulával együtt. Először a pezsgőtablettával kezdtem sajnos egyik napról a másikra ki pattogott az arcom gondoltam ettől és
abbahagytam a szedését. A kapszulával nem volt ilyen problémám, így el is szedtem. Úgy gondoltam ismét próbát teszek a pezsgőtablettával, és most nem jött elő, így ezt is elszedem. Másfél hónapja szedem őket összességében , hajam növekedésén annyira nem vettem észre átlagon felülit, viszont a hajhullásom szemmel láthatóan lecsökkent.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 24.

Bellita

2020. április 12.

Kiindulva abból, hogy nekem van egy kis citrus allergiám ami annyit jelent ha pl grapefruit levet ittam nagyon nagy pattanások jöttek ki az arcomon , persze ha hosszabb távon ittam mindennap, épp ezért az epres ízűre esett a választásom. Az íze nekem kifejezetten tetszik. :)
Fél éve iszom mindennap este. Ugyan használok más hajápolót is viszont én azt érzékelem ettől a pezsgőtablettától, hogy sokkal rugalmasabbak a hajszálaim és valamennyivel erősebbnek érzem a hajamat tőle. Az biztos, hogy más lett a hajam pozitív értelemben.
A növekedést nem tudom megállapítani, bár hosszabb lett a hajam és vannak babahajaim is de nem tudom, hogy ettől vagy az olíva olajtól és henna használata miatt, vagy esetleg mind a 3 együtt. :) Egy próbát azért megért. Én nem bántam meg. Tovább fogom még inni aztán lehet a kapszulára átváltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

kovacsnori93

2020. április 2.

Fél ével ezelőtt a kapszulát szedtem és azt hittem, hogy a gyomrom nem bírja, azért vagyok rosszul. Fél év múlva kipróbáltam ezt, 1,5 hónapig ittam és újra rosszul lettem. Hányingerem van, gyomorfájás, a lehelettem is mintha rengeteg banánt ettem volna. Sajnos a túl sok B vitamin adag miatt ráadásul rákot is okoz. Ez volt az életem utolsó hajvitaminja. Mostmár gyümölcsöt eszek ha ezt túlélem. Remélem el kezd kiürülni egy héten belül. Igaz a hajam jobban nől, de a belső szerveket töknre teszi. Ha utána rákos leszek, újra nem lesz hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

BPetra22

2020. február 9.

Kipróbáltam a márka összes vitaminját és nekem ez jött be a legkevésbé. Nem hozza azt a szintet, mint a kapszulás társai, amikkel viszont nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Nettuska

2020. január 28.

Eddig próbált legjobb vitamin, eddig egyiktől sem nőtt a hajam semmit... ez volt az utolsó próbálkozás, ha ez sem akkor nem próbálkozok tovább.... :) és sikerült, első egy hónap után kb 3 centit nőtt a hajam. Azt is elfogadom,hogy nem mindenkinek jó ez sem, de én újraveszem az biztos. Az epresnek szerintem nem jó az íze, én citromosat iszok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Meszti

2019. június 10.

A kapszulát szerettem, használt is. Ebből citromosat vettem, ízlések és pofonok, kb. olyan 20 darabig egészen tűrhető volt az íze, aztán egyre kevesebb vízben oldottam fel. Az asztalomon felejtettem a poharat, és eléggé kellemetlen szaga volt volt a maradéknak a pohárban egy pici vízzel.Talán ez lett volna a kisebbik gond.
Nekem folyamatosan jöttek ki a kisebb nagyobb pattanások az arcomon. Mivel nem fogyasztottam el a teljes mennyiséget nem tudok róla 100%-os véleményt mondani. Nekem annyira nem jött be, mint a tabletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

zsuzska82

2019. május 29.

Kapszulával kombinálva használtam, az eredménye: hajhullás csökkenése, és a haj erősödése. Több babahajam is lett. :) Ajánlom mindenkinek, de szerintem csak citromosat érdemes venni, mert az epres nem finom szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Fruzsika941210

2018. december 7.

Ugyanazt tudom róla mondani mint a kapszularol nekem nagyon bevalt elsőre több epreset rendeltem pedig a citromos jobb de mostmár keso bánat :D lanyok ez tényleg hat jó csodát senki se várjon nem lesz egyik napról a masikra bokáig erő hajatok de tényleg nagyon sokat segít :) nekem megy Az 5 csillag :) a mukormeim nemrég szedettem le az miatt is kezdtem el szedni és durván megerosodtek szóval imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

LynKat

2018. szeptember 28.

Tíz napja szedem a kapszulát és a pezsgőtablettát. Hajnövekedést egyelőre nem tapasztaltam. Hozzáteszem tíz nappal ezelőtt levágattam 1 centit a hajamból, eléggé töredezett volt már.
Az egyik legnagyobb vàgyam a hosszú haj :) Most még sajnos csak félhosszúnak nevezhetem. Amint tehetem,a közeljövőben póthajat fogok viselni. Nincs már türelmem a hajnövesztéshez. Húsz éve vágyom a hosszú hajra. De ugyebár nem árt erősíteni a hajamat. Mert a póthaj bizony húzni fogja. Addigra legyen erős a saját hajam szerkezete.
Mindazonáltal ilyen rövid idő alatt is tapasztaltam pozitív hatásokat. :) Sokkal fényesebb ès puhább a hajam, egyre kevésbé töredezik a vège.
Úgyhogy én nagyon légedett vagyok. :)
Ja és megjegyzem, hogy nem kamu a véleményem. Nem áll szándékomban fényezni ezt a céget. Éppen elég erős a marketingjük. És vannak elegen, akik sztárolják.
Engem csak az érdekel, hogy továbbra is táplálja a hajamat belülről. És mint mondtam, az egyik legnagyobb vágyam a hosszú haj. A póthaj tökéletes lesz-reményeim szerint-amíg a saját hajam nem éri el a vágyott hosszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Úgyhogy én nagyon légedett vagyok. :)

Innn

2018. július 27.

Ugyanolyan, mint a kapszula: zseniális.
Talán annyi a bibi vele, de persze ez nem a hatására vonatkozik, hogy az íze, ha nem isszuk meg azonnal, borzasztó lesz. :D
Bár, a kapszulának is van egy kicsi fura íze, de engem pl ez nem nagyon izgat. Kárpótol a szép haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Ugyanolyan, mint a kapszula: zseniális.