Magic Hair

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, White Hair szalon   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MagicS, Módosítva: 2022. január 19.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   online, White Hair szalon
Kategória:   Szépségvitaminok

A 3-as hatású Magic Hair Splash eper vagy citrom ízű szépségital hozzájárul a bőr egészséges állapotához, erősíti és megóvja a körmöket a berepedezéstől. 14 értékes összetevőjének köszönhetően a haj akár kétszer gyorsabban nőhet és jelentősen csökkenti a hajhullást. A pezsgőtabletta bővelkedik Biotinban, B-komplex vitaminokban, A-vitaminban, D-vitaminban, Cinkben, Szelénben és a haj keratinját felépítő L-cisztin és L-metionin aminosavakban.

Az alábbi hatások várhatóak a kúraszerű alkalmazás során:

• Erősíti a körmöket, így körmeid nem fognak letörni.
  • Javítja bőröd állapotát
  • Elősegíti, hogy a haj gyorsabb növekedésnek induljon
  • Csökkenti a hajhullást és segíti megállítani a hajvesztést
  • Megerősíti a hajszálakat, így megelőzheted a hajtöredezést

Összetevők: savtartalmú szabályozók: citromsav, nátrium-karbonát; nedvesítő anyag: szorbit; pantoténsav, (kalcium-D- patotenát); céklapor; ízesítők; emulgeálószerek: polivinil-pirrolidon, polietilénglikol; cink; édesítőszerek: szacharin, ciklamátok; szelén (nátrium-szelenát); A-vitamin (retinil-acetát); B12-
vitamin (cianokobalamin); B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid); Lcystine; L-metionin; B1-vitamin (tiamin-hidroklorid); B2-vitamin (riboflavin); Niacin (niacinamide); D3-vitamin (cholecalciferol); Biotin (D-biotin); Folsav (pteroil-mono- glutaminsav).

Ár: 2500 , Eladó: Adrus08
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Salgótarján, fizetés: Fox,posta,packate vagy személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jubileum

2022. június 24.

Úristen el se hiszem, hogy ezt pár éve megvettem :D Rögtön 3 dobozzal. A benne lévő vitaminok nagy része a napi szükséges bevitel többszöröse, és hát ez nem úgy működik, hogy a töblet megy is fel a fejünkre hajszálnak :D Ezt azért fontos tudni, hogy a vízben oldódó vitaminok esetében ez csak simán kiürül, valaki írta is hogy neonszínűt pisil tőle.

Mikor használtam ezt azért felismertem, és egyszerre fél tablettát ittam meg, a felét reggel a felét este, hogy ne csak egy hullámban kiürüljön, hanem valamennyivel növeljem azért a hasznosulást. Semmiképp se vitatnám el tőle az egyediségét abban, hogy aminosavat hajvitaminban még sose láttam, pedig az egészséges hajhoz valóban fontos ez is, szóval aki tényleg erősíteni akar a haján annak érdemes a fehérjefogyasztását is emelnie, nem csak túlcsordultig töltenie magát biotinnal. Eredményesebb lesz. A hajvitamin akkor jó ha a hullást vitaminhiány okozza, minthogy az emelt vas szedése is akkor javasolt ha az ember vashiányos...Ha átnézed az étkezésed és szószostésztát eszel péksütivel és lángossal, de se sajt se hús, se tojás, se tofu, se hal, se hüvelyes, akkor kezdj gyanakodni, hogy itt a hiba :D A hajnak és a körömnek kell a fehérje is.

Ellenben ha valakinek hullik a haja, az nagyon széles skálán jelezhet kb bármit, nagyon komoly egészségügyi problémát is, szóval egy doboz tabletta árát inkább egy másnapra bejelentkezett vérvételre érdemes költeni, már abból is sokminden kiderülhet. A vitamintabletta ne a fő megoldási kísérlet legyen, hanem csak egy bónuszkísérő.

Na jó de a lényeg, mi is a gondom ezzel a pezsgőtablettával? Egész egyszerűen az, hogy nagyon sokat fizetnek emberek valamiért, aminek nagy része haszontalanul áthalad a testükön, miközben az az illuziójuk, hogy na most aztán mennyi vitamint ettem. A honlapon is szépen le van vezetve hogy ezekhez a vitaminmennyiségekhez miből mennyit kéne megenni, és 150db avokádó, meg 4 kg lazac...persze irreális hogy ennyit meg tudjon enni az ember, de minek is tenné? Ha egyszer az adott vitamin és ásványianyag mennyiségeknek csak a töredékére van szüksége...

Mindemmellett sokan írják, hogy gyomorproblémákat okoz...ahogy egyes vitaminok túladagolása szokott is :D

Ha valaki szeretné szedni, akkor érdemes elosztani a nap folyamán a tablettát, akár negyedelni is, hogy ne legyen vele akkora probléma, de legjobb ha inkább olyan vitamint keres az ember, amiben a hatóanyagtartalom nem irreálisan magas, mert ez egyáltalán nem a "minél több annál jobb" elven működik.
Maga a tabletta egyébként egész jó ízű, szépen oldódik, szóval egy kifejezetten jó minőségű pezsgőtabletta,

A hatás mérésével meg az a helyzet, hogy bármi ami haj az fél éves távon látszik. A tabitól nem fog a 2 éve kinőtt hajszálrész kevésbé törni, és puhább se lesz tőle a haj, mert a hajszálnak nincs keringése, csak arra tud hatással lenni ami a szedés óta hagyta el a hajhagymát, minden más placebó, vagy egy jó hajápolószer :D A törés ellen condicionáló használat, kímélő frizura alváshoz és szeles napokon, hideglevegős szárítás, UV szűrős hajolaj és ehhez hasonló kíméletességek lehetnek a barátaink, mert miután kinőtt az onnantól a hozott anyag, és a bánásmód az, ami meghosszabbítja az életét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 24.

trixyyhprincess

2022. január 31.

Nem tudom, hogy létezik-e, hogy rosszabb a hajam állapota egy vitaminos készítménytől, de kezdem ezt hinni.
Ezelőtt a basic MH kapszulát szedtem, az láthatóan erősítette a hajamat, el is kezdett nőni rendesen, de az elfogyott, így váltottam a pezsgőtablettára, mert csomagban rendeltem.
Nagyjából annyit tapasztalok, hogy a hajam megállt a növésben (vagy letörik a vége) és szárazabbnak tűnik.
Persze lehet, hogy a kapszula szimplán annyira jó hatással volt a hajamra, hogy ahhoz mérten tűnik úgy, mintha ez rontana rajta, de igazából semmit nem csinál.
Egyébként az epres valóban szörnyű, viszont a citromos abszolút tűrhető. Nem mondanám finomnak, de meg lehet inni, nem okoz kellemetlenséget.
Mivel nem tudom még, hogy valóban van-e negatív hatása, adok neki esélyt, és folytatom az ivását. Egyelőre 3 csillag, bizonytalan, de ha tapasztalok változást, updatelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 31.

Minnie123

2022. január 13.

Fura ez a sok negatív vélemény. De nyilván a hajhullás mögött sok betegség (testi-lelki) állhat.
Nekem bevált évek óta iszom, kisebb nagyobb megszakításokkal. Nemcsak a hajam miatt, hanem egy jó kis multivitamin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

marnella

2022. január 9.

A citromosat ittam meg, a másikat meg se bontottam, nem ért semmit, még jobban hullott a hajam mint előtte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Reni07

2021. június 21.

Kíváncsi voltam erre a termékre, mert eddig csak olyanokat próbáltam, amikről többnyire pozitív vélemények voltak, de nekem egyik sem hozta azt az eredményt, amit szerettem volna. Gondoltam próba cseresznye. Vettem egy 120 napos kúrát, melyből már csak pár szem van. A gumivitaminjával kombinálva volt a szett.
Kijelenthetem, hogy semmi hatása nem volt. Se negatív, se pozitív. Nem lett pattim, nem okozott falási rohamokat. A hajam ez idő alatt kb 3cm-nőtt. Március 2-óta szedem szorgalmasan. Az íze elviselhető.
Véleményem szerint nem éri meg az árát. Nem lett jobb a hajam állaga, ugyanúgy törik, száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 21.

salamonhenrietta

2021. május 27.

Semmit se ér, egy 20-as adagot elhasználtam. Ráadásul később jöttem rá, hogy attól kezdett el égni a hasam, celebekkel reklámozott f.s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Lettike77

2021. január 29.

A hajam katasztrofális állapotban van, ezért választottam ezt a terméket. December 30-án kezdtem el szedni. Nagyon megijedtem, mert az eper ízűről sok rosszat olvastam, de nekem egyáltalán nem volt ihatatlan.
Most szedtem el az első 20 pezsgőtablettát.
Az én hajam iszonyatosan töredezett, szinte semmit nem nőtt a hosszúsága. Az elmúlt hetekben viszont egyáltalán nem törik a hajam.
Sajnos nem viselhetek műkörmöt az új munkahelyem miatt, így még szembe tűnőbb számomra, hogy iszonyatosan gyorsan nő a körmöm, és nem törik le/be.
Nekem semmilyen gyomorfájdalmat, pattanást nem okozott eddig.
A bőröm elég problémás (száraz), ezen semmit nem változtatott.
A hajam viszont iszonyatosan hullik, azon nem segített semmit. Hajmosáskor, hajvasaláskor, fésülködéskor csomókban hullik a hajam. 😪😪
Ennek ellenére 4* adok neki, később majd még leírom a további tapasztalataimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Most szedtem el az első 20 pezsgőtablettát.
Nekem semmilyen gyomorfájdalmat, pattanást nem okozott eddig.
A bőröm elég problémás (száraz), ezen semmit nem változtatott.
Ennek ellenére 4* adok neki, később majd még leírom a további tapasztalataimat.

Nettuska

2021. január 27.

Eddig próbált legjobb vitamin, eddig egyiktől sem nőtt a hajam semmit... ez volt az utolsó próbálkozás, ha ez sem akkor nem próbálkozok tovább.... :) és sikerült, első egy hónap után kb 3 centit nőtt a hajam. Mindenkinek ajánlom kipróbálni.Az epresnek szerintem nem jó az íze, én citromosat iszok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

klddr

2020. december 11.

Nagyon hullott a hajam és ezért vettem meg egy jó emberes adagot (tudom, tudom első hiba). A 120 napos kúra egy hajszárítóval együtt egész normális áron kijött így és el is kezdtem szedni július elején. Abszolút semmi változást nem tapasztaltam az első hónap után, de mondom nevermind, azért 120 napos a cucc, hogy utána csodaszép loboncom legyen. Szedtem kb 50 napig, majd nálam is megjelentek a gyomorfájdalmak, amiket a hozzászólásokban olvastam, szóval abbahagytam. Azóta újra kitisztult az arcom (igen, nekem is pattanásaim lettek tőle, de ezen valószínűleg a maszkviselés se javított) és ma (10. 21.) kezdtem újra a szedését, mert már megint nagyon zavar, hogy hullik a hajam. Kíváncsi vagyok, hogy most is hasonló lesz-e a testem reakciója vagy akkor teljesen más miatt lettem rosszul, illetve az is bennem van, hogy nem akarom, hogy a drága tabletta kárba vesszen. Egyébként egyik se hú de jó ízű, de kibírható. A citromosnak van egy kis nyers krumpli (??) szaga, ami nagyon weird, szóval nem a legjobb felosztás lett 2 csomag citromos és 1 csomag epres.

update 12.11: nekem tényleg nem csinált semmit a neonsárga pisin kívül:( másodjára nem jelentek meg a gyomorbántalmak, csak az undorító pattanások, de szerencsére lassan el is fog fogyni mind a pezsgőtabletta, mind a kapszula. Sajnálom azért a kidobott pénzt:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 11.

Kmerci

2020. november 25.

Kapszulával együtt szedem, a leírás szerint egyik nap ezt egyik nap a kapszulát. Brutál gyorsan nőnek a körmeim és a hajam is, 2 éve voltam szőke mikor elkezdtem szedni, és abban a 2 évben látszólag SEMMIT nem nőtt a hajam csak tört a vége hiába ápoltam és vigyáztam rá. Ezért ezt meguntam és kipróbáltam ezt a 120 napos kúrát és a hajvasalómat is lecseréltem a gőzölős hajvasalójukra. Tökéletesen bevált ez a módszer, most kezdem újra a 120 napos kúrát pár hónap kihagyás után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.