Magic Hair

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, White Hair szalon   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MagicS, Módosítva: 2021. január 11.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   online, White Hair szalon
Kategória:   Szépségvitaminok

A 3-as hatású Magic Hair Splash eper vagy citrom ízű szépségital hozzájárul a bőr egészséges állapotához, erősíti és megóvja a körmöket a berepedezéstől. 14 értékes összetevőjének köszönhetően a haj akár kétszer gyorsabban nőhet és jelentősen csökkenti a hajhullást. A pezsgőtabletta bővelkedik Biotinban, B-komplex vitaminokban, A-vitaminban, D-vitaminban, Cinkben, Szelénben és a haj keratinját felépítő L-cisztin és L-metionin aminosavakban.

Az alábbi hatások várhatóak a kúraszerű alkalmazás során:

• Erősíti a körmöket, így körmeid nem fognak letörni.
  • Javítja bőröd állapotát
  • Elősegíti, hogy a haj gyorsabb növekedésnek induljon
  • Csökkenti a hajhullást és segíti megállítani a hajvesztést
  • Megerősíti a hajszálakat, így megelőzheted a hajtöredezést

Összetevők: savtartalmú szabályozók: citromsav, nátrium-karbonát; nedvesítő anyag: szorbit; pantoténsav, (kalcium-D- patotenát); céklapor; ízesítők; emulgeálószerek: polivinil-pirrolidon, polietilénglikol; cink; édesítőszerek: szacharin, ciklamátok; szelén (nátrium-szelenát); A-vitamin (retinil-acetát); B12-
vitamin (cianokobalamin); B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid); Lcystine; L-metionin; B1-vitamin (tiamin-hidroklorid); B2-vitamin (riboflavin); Niacin (niacinamide); D3-vitamin (cholecalciferol); Biotin (D-biotin); Folsav (pteroil-mono- glutaminsav).

Ár: 2500/db+posta , Eladó: Nettuska
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 4000 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

salamonhenrietta

2021. május 27.

Semmit se ér, egy 20-as adagot elhasználtam. Ráadásul később jöttem rá, hogy attól kezdett el égni a hasam, celebekkel reklámozott f.s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Lettike77

2021. január 29.

A hajam katasztrofális állapotban van, ezért választottam ezt a terméket. December 30-án kezdtem el szedni. Nagyon megijedtem, mert az eper ízűről sok rosszat olvastam, de nekem egyáltalán nem volt ihatatlan.
Most szedtem el az első 20 pezsgőtablettát.
Az én hajam iszonyatosan töredezett, szinte semmit nem nőtt a hosszúsága. Az elmúlt hetekben viszont egyáltalán nem törik a hajam.
Sajnos nem viselhetek műkörmöt az új munkahelyem miatt, így még szembe tűnőbb számomra, hogy iszonyatosan gyorsan nő a körmöm, és nem törik le/be.
Nekem semmilyen gyomorfájdalmat, pattanást nem okozott eddig.
A bőröm elég problémás (száraz), ezen semmit nem változtatott.
A hajam viszont iszonyatosan hullik, azon nem segített semmit. Hajmosáskor, hajvasaláskor, fésülködéskor csomókban hullik a hajam. 😪😪
Ennek ellenére 4* adok neki, később majd még leírom a további tapasztalataimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Most szedtem el az első 20 pezsgőtablettát.
Nekem semmilyen gyomorfájdalmat, pattanást nem okozott eddig.
A bőröm elég problémás (száraz), ezen semmit nem változtatott.
Ennek ellenére 4* adok neki, később majd még leírom a további tapasztalataimat.

Nettuska

2021. január 27.

Eddig próbált legjobb vitamin, eddig egyiktől sem nőtt a hajam semmit... ez volt az utolsó próbálkozás, ha ez sem akkor nem próbálkozok tovább.... :) és sikerült, első egy hónap után kb 3 centit nőtt a hajam. Mindenkinek ajánlom kipróbálni.Az epresnek szerintem nem jó az íze, én citromosat iszok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

klddr

2020. december 11.

Nagyon hullott a hajam és ezért vettem meg egy jó emberes adagot (tudom, tudom első hiba). A 120 napos kúra egy hajszárítóval együtt egész normális áron kijött így és el is kezdtem szedni július elején. Abszolút semmi változást nem tapasztaltam az első hónap után, de mondom nevermind, azért 120 napos a cucc, hogy utána csodaszép loboncom legyen. Szedtem kb 50 napig, majd nálam is megjelentek a gyomorfájdalmak, amiket a hozzászólásokban olvastam, szóval abbahagytam. Azóta újra kitisztult az arcom (igen, nekem is pattanásaim lettek tőle, de ezen valószínűleg a maszkviselés se javított) és ma (10. 21.) kezdtem újra a szedését, mert már megint nagyon zavar, hogy hullik a hajam. Kíváncsi vagyok, hogy most is hasonló lesz-e a testem reakciója vagy akkor teljesen más miatt lettem rosszul, illetve az is bennem van, hogy nem akarom, hogy a drága tabletta kárba vesszen. Egyébként egyik se hú de jó ízű, de kibírható. A citromosnak van egy kis nyers krumpli (??) szaga, ami nagyon weird, szóval nem a legjobb felosztás lett 2 csomag citromos és 1 csomag epres.

update 12.11: nekem tényleg nem csinált semmit a neonsárga pisin kívül:( másodjára nem jelentek meg a gyomorbántalmak, csak az undorító pattanások, de szerencsére lassan el is fog fogyni mind a pezsgőtabletta, mind a kapszula. Sajnálom azért a kidobott pénzt:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 11.

Kmerci

2020. november 25.

Kapszulával együtt szedem, a leírás szerint egyik nap ezt egyik nap a kapszulát. Brutál gyorsan nőnek a körmeim és a hajam is, 2 éve voltam szőke mikor elkezdtem szedni, és abban a 2 évben látszólag SEMMIT nem nőtt a hajam csak tört a vége hiába ápoltam és vigyáztam rá. Ezért ezt meguntam és kipróbáltam ezt a 120 napos kúrát és a hajvasalómat is lecseréltem a gőzölős hajvasalójukra. Tökéletesen bevált ez a módszer, most kezdem újra a 120 napos kúrát pár hónap kihagyás után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

lZsuzsi

2020. november 11.

A kormom meg sose nott ilyen iramban, es sose volt ilyen eros. Annyira imadom mindkettonek az illatat! Nekem se pattanast, se gyomorpanaszokat nem okozott, ebed utan iszok egyet kb minden masnap, Max-el felvaltva. Tuti rendelni fogok meg beloluk! :)

Update: a kormeim olyan erosek lettek, hogy tobb mint 2 ev utan ujra megprobalyam a gel lakkot. A kormosom azt mondta ra sem ismer a kormeimre,olyan erosek. Remelem sikerul szep,igenyesre megnoniuk, ezzel is adva nekem egy noiesebb, egy kis plusz megjelenest. Egyertelmu hogy karacsonyor Ot is kerem majd a fa ala!

Update: Igy 2 honap hasznalat utan a hajhullasom jelentosen csokkent. Az arcom sokkal simabb, szebb, kevesebb az ekcemam,pattanasom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

d.anett89

2020. október 29.

Hajhullás miatt kezdtem el inni. Önmagában illetve később sima MH kapszulával. Nem segített semmit sem. Örülök hogy sikerült megszabadulni tőlük

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

zsoci93

2020. szeptember 16.

Hajvasalóval együtt vettem 5 dobozzal belőle nagyon akciósan. A tablettát már próbáltam, attól sok babahajam nőtt, de utáltam bevenni, nagy is büdös is, gondoltam a pezsgőtabletta jobb lesz. Az epres nekem nagyon nem ízlik és még borzasztó büdös is, a citromossal viszont nincs bajom. Úgy látom, hogy a hajam ettől is növöget, de egyéb változást nem látok. Szedtem már más márkás hajvitamint is, de talán ettől láttam a legnagyobb hajnövekedést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

iorsika

2020. augusztus 9.

Eprest kaptam a tesómtól, elmondása szerint borzasztó a szaga íze, nem bírta meginni ezért rámhagyta. 2 dobozzal már megittam, az epres teljesen iható szerintem, de pár perc után ha állni hagyom fura szaga lesz. Sok babahajam nőtt és állagra is jobb a hajam. Az egyetlen gondom hogy neonzöldet pisilek a sok b vitamintol (igaz mellette biotint is szedek pluszban). 3 csillagot kap, mert szerintem önmagában kevés a csodához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

renata89

2020. július 6.

Az íze jó (nekem az epres jobban ízlett), de nálam nem szívódik fel úgy és nem olyan hatékony, mint a tablettás változat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.