Egyéb

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Roxanne, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

katalinmester13

2018. június 30.

Ez egy kis falucska mindent árusító boltocskájában is fellelhető gyöngyszem. Az enyém ajándékdarab. Anyukám vette magának, de rájött, ha hatvan évig nem lakkozta a körmét, ezután sem fogja. Így jutott hozzám ez a rózsaszínű, lilás fényű szépség. Olcsó is, kinézete is elég gagyi. A feliratot ferdén ragasztották rá, a kupakja is le-lejön a tekerős részről. Szóval rossz ránézni. Viszont felkenve nagyon szép. Fényes és nagyon különlegesen veri vissza a ráeső fényt. Sajnos nem túl tartós. 2-3 nap és elkezd lepattogni. De valahogy nem tudok rá haragudni. A legtöbbször használt és minden alkalomhoz illő körömlakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

MrsWolf

2016. június 11.

Egy apró piros-kék-ezüst csillámos lakkot vettem. Messzebbről olyan lilás barnás az összhatása, nagyon szép :) 5 napig bírja, szuper ;) Gyorsan megszárad, és nagyon olcsó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Lexy96

2016. május 15.

Nagyon TARTÓS! GYORSAN SZÁRAD! OLCSÓ! Könnyű felvinni, nem lesz csíkos....szerintem ennél több nem is kell ahhoz , hogy egy körömlakk jó legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

cintiakiss

2015. november 14.

A legtöbb lakk (akár drága,akár olcsó) max 2 napig marad a körmeimen,de ez akár egy hetet is kibír, ha vigyázok rá. Gyorsan szárad,szép fénye van, nagyon szupi színekben kapható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

maradok

2015. március 26.

Alacsony árához képest klassz kis lakk. Natúr beige színt választottam, pár hete használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. A fedése jó, száradási ideje elfogadható és minimum 5 napig tart a körmökön. Biztosan beszerzek belőle még pár szép színt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 26.

Dézi

2015. március 18.

Az ecsete csíkoz, a lakk pedig lassan szárad, de megéri vele pepecselni, mert nagyon sokáig a körmön marad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Lory

2014. július 19.

Jelenleg is ez a lakk van rajtam egy szép korall árnyalatban.Nem tudom miért de mindig a bal mutatóujjam végéről pattog le egy darab 2 nap után.Ha ez nem lenne,akkor fedőlakkal 3-4 napig is bírná,mert a többi ujjamon sértetlen a lakk.199 ft és gyönyörű színekben lehet kapni,eurós boltokban vagy kisebb illatszer boltokban érdemes keresni.2 réteg kell a megfelelő fedéshez és színhatáshoz(de én úgyis mindent 2 rétegben lakkozok+fedő).Az első réteg egy icipicit csíkoz,nem vészes és a második rétegnél eltüntethető.Akkor szárad nehezen,ha az első réteg után rögtön kenjük a következőt de még akkor sem lesz buborékos!!!más lakkokkal ellentétben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Sumire

2013. szeptember 8.

Egy világoskék árnyalat van nekem, pozitív csalódás volt, nem vártam tőle sokat ennyi pénzért.
Egy rétegben is gyönyörű, gyorsan szárad, és hihetetlenül tartós. Nálam öt napot simán bír egy rétegben, fedőlakk nélkül. :) És ami a legjobb, nem pattog, hanem kopik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

lau0825

2013. március 9.

Gyönyörű fényes szín, tökéletesen fed, nem csíkoz, könnyen felvihető, tartós, gyorsan megszáradt 2 réteg is... Ez lett a kedvenc lakkom. :O
190 Ft volt, el se hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

190 Ft volt, el se hiszem.

doreen

2013. február 15.

Annyira gyönyörű színekben kapható és még olcsó is. Jó az állaga, könnyű felvinni.
Viszont nem valami tartós, csak simán magában a lakk már 1 nap után elkezd kopni. És iszonyatosan lassan szárad. Kipróbálom majd fedőlakkal is. Viszont így csak hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.