Egyéb

Ár:   590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: dinacica144, Módosítva: 2013. március 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

szaszu05

2014. augusztus 16.

Nekem is a régi van meg. Szépek a színek, tartós és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Nekem is a régi van meg. Szépek a színek, tartós és olcsó.

fanny homoly

2013. október 18.

nekem a rozsaszin van meg nekem pont jo mert nem nagyon eros de jol pigmetelt tetszik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

dinacica144

2013. május 20.

Én nagyon szeretem szép színe van egész jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Én nagyon szeretem szép színe van egész jól pigmentált.

arybaba2

2013. április 22.

Nekem a regi fajta van meg a 4dbos kor alakuak.2fele van.szep szinuek.csak sajnos irrital.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 22.

Hibiszkusz

2013. március 17.

Egy barnás-nude árnyalatú van meg belőle, de nem pont ez a képen látható fajta, mert az enyémben több kis körcikkecske, azaz több szín van. Néhány száz forintért vettem.
Szép a színösszeállítása, eléggé intenzívek a színei, és minden árnyalat csillogós. Bár én alap nélkül használtam, de úgy is meg voltam elégedve a tartósságával és a pigmentáltságával. Egy jó alappal szerintem csodákra lehet képes. Felvitelnél eléggé porzik, de igazából ennyi a negatívum amit fel tudok hozni ellene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 17.