Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. december 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Sephira

2012. november 29.

Ez is egy régebbi szerzeményem, évekkel ezelőtt vettem, már nem tudom hol, vagy a Nyugati aluljáróban vagy az Asia Centerben (előbbiben egy időben többfélét is láttam már nem nagyon).
Jóó, tudom nem egy high end termék és nem is drogériás, de én úgy vagyok vele, hogy pl. alapozón, púderen és spirálon nem spórolok a többi vegyes. Ha szemhéjpúderből vagy lakkból meglátok valami szép és különleges színt amit máshol nem és akár olcsóbb fajta, akkor muszáj megvennem. :))
Én úgy is alappal, korrektorral és szemhéjalapozóval használok minden szemhéjpúdert, szemfestéket, ceruzát és tust, így talán ha nem is olyan szépek az összetevőik nem esik tőlük bajom és tartósabbak is, intenzívebb a színük.
Főleg hogy már csalódtam nem egyszer jóval drágább, középkategóriás szemhéjpúderekben (pl. Astor, Rimmel), vagy nem voltak valami pigmentáltak vagy nem voltak tartósak vagy mindkettő és porlottak is. Ezen kívül eléggé untam a szín kínálatukat, szinte mindig ugyanazok, rózsaszín, lila, zöld, kék meg bézs, fekete, szürke, stb. Némelyiknek pl. a Maybelline-nek elég Barbie-s színeik vannak, természetellenesek is és meg lehet őket unni. Valami különleges színre vágytam, de gondolom a smink cégek nagy részének jobban számít a profit, hogy olyan színeket dobjanak piacra amit többen megvesznek és több mindenkinek állhat jól.
Olvastam itt dicsérik a Sleek-et meg a Coastal Scents-et, csak amíg élőben nem látom addig vakon nem szeretném megrendelni, hiába szép a képeken ha élőben nem tetszik. Főleg hogy valakik azért írtak negatívumokat némelyik Sleek palettáról hogy nem elég pigmentált pedig mások pont hogy dicsérték milyen intenzív.
Nos az a szín ami nekem van ebből el vagyok áájuulva. :))
Ha jól láttam bár kicsit meg van róla kopva a felirat, 100-as árnyalatot birtoklom.
Van benne 4 szín, olyan gyönyörűek, sehol máshol nem láttam ilyen színeket, bár vehetnék belőle még 1-et de sehol nem láttam azóta ezt a fajtát se nemhogy színben. :((
Az egyik egy nem is tudom teljesen meghatározni, ilyen halvány bőrszínű rózsaszínes, halvány rózsaszín fénnyel (mintha holografikus lenne), egy kicsivel sötétebb de attól még világos bézses-rózsaszín kis rózsaszínes-rezes fénnyel, egy gyönyörű (egyik kedvencem jelenleg) rozsdavörös vagy vörösréz színű gyöngyházas hasonló színű apró (nem nagy) csillámokkal (tökéletes őszi sminkhez!!) és egy talán ét csoki barna rózsaszínes-barnás fénnyel. Így nézegetem de alig tudom meghatározni egyik-másik színét.
Az első 2 jó highlighter-nek a szemöldökcsontomra, a rozsdavöröset használtam nemrég mozgóra, jól állt főleg így ősszel és főleg most! Nyáron és tavasszal mikor jobban kiszívja a Nap a hajam és színem is van akkor tavasz típus vagyok vöröses-aranyban, víz zöldben, mogyoróbarnában és barackban, ősszel és télen mikor kicsit sötétebb a hajam és porcelán a bőröm akkor ősz. :))
Olyan nehéz azokat a szép, meleg, természetes föld színeket megtalálnom amik nekem olyan jól állnának. Bár legalább ebből a rozsdaszínűből találnék külön valahol. :((
Visszatérve, nagyon szép intenzív színűk van, nem kell belőle túl sok, tartós is volt, csak azért 4 csillagot adok neki mert kicsit porzik de amennyibe került és amennyit tud mellette elnézem neki. Vannak ám jó cuccai a lengyeleknek és egész jó minőségűek jó áron. :)) (Bár a többiét nem tudom mennyire lehet intenzív, más márkáknál árnyalatfüggő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Nos az a szín ami nekem van ebből el vagyok áájuulva. :))