Make Me Bio

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beautyq, Módosítva: 2018. október 2.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Finom olaj, megnedvesíti és regenerálja kisbabád kiszáradt bőrét.

• Szőlőmagolaj: védő és tápláló hatású.
  • E-vitamin és Omega-6: mélyen behatolnak a bőrbe és megfelelően bezsírozzák. Olaj csillapítja a bőrirritációt és pozitívan hat a bőrkondícióra.
  • Málnamag kivonat: nedvesítő és bőrápoló hatású. A napsugár ellen természetes szűrő szerepet tölt be.
  • Kamilla kivonat: nyugtató és fertőtlenítő hatású. Gyulladás elleni és antibakteriális tulajdonságainak köszönhetően kiküszöböli a bőrproblémákat. A kamilla lazítóan hat, segít megnyugodni és nyugodtan aludni.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia