Egyéb

Ár:   ₤26   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sharklady87, Módosítva: 2017. április 18.

Ár:   ₤26
Kiszerelés:   8 x 3,5 g

Szemhéjpúder paletta nyolc darab mágneses, nagy méretű pannel. Élénk, könnyen eldolgozható színek. Cruelty free.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Szerintem nincsenek még mindig eléggé felhypolva ezek a paletták és ez a márka. Egy nagyon szimpatikus brit nőci a tulaj és izgalmasak a termékei. A palettáinak a pigmentáltsága földöntúli, már-már sok is. A paletták mágnesesek, így variálhatóak is, és van bennük tükör is, egy kis karton belecsúszós doboz is jár hozzájuk. Az áruk 26 font körül van, de nagyon sokszor van akció, most is pl féláras promó van. Mivel EU, ezért nincs vám és áfa, gyors és jó alaposan becsomagolt a shipping, ja és cruelty free. Érdemes vetni rájuk egy pillantást. Ez a Flaming love palette nekem csak a színösszeállítása miatt nem lett szerelem. Mivel a CEO egy sötétbőrű hölgy, ezért a Juvia's place-hez hasonlóan a mélyítőszínek általában sötétek és narancsosak, ami sokakat elijeszt, de pont ezektől lesz pont olyan különleges az egész, mint egy Juvia's place paletta, csak óriási panekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.