Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2012. július 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Málnamag kivonata szerves savakat (szalicilsav, almasav, borsav, citromsav), alkoholt, B1, B2, PP vitaminokat, folsavat, fitoszterolt, katehint, kumarint, vasat, káliumot és rezet tartalmaz. Csökkenti a bőrgyulladást, a faggyúmirigyek működését, megszünteti a bőr zsíros csillogását, baktériumölő hatású. Erősen antioxidáns, gazdag E vitaminban, amely gátolja a bőr öregedését, és hatásosan véd az UV sugárzástól. Napvédőként is ajánlják.

Megvásárolható a http://www.jomtom.hu webáruházban.

Alice83

2012. július 20.

Ezt az olajat arckrémemhez kevertem régebben..tudni kell róla h vöröses sárga színű, de én csak 3-5 ml-ert kevertem 25 ml-es krémhez, mivel nem akartam h túl zsírossá váljon, meg ha igaz h erős antioxidáns akkor ilyen arányban is hat, ráadásul drága is..10 ml 2200 Ft :S.. Szóval ilyen hígításban a színe szinte nem is látszott..
Állítólag erős fényvédő hatású (28-50!spf), de mivel nincsenek megadva konkrét paraméterek, például h mennyit kell felkenni egy adott területre (stb..) így ez az spf szám csak laboratóriumi körülmények között érvényes:S mindenesetre antioxidáns hatású így krémbe keverve tökéletes, főként úgy ha egyéb anyagokkal pl. E vitamin alapból feltúrbózzuk a kencénket ;)..egyébként ilyen arányban nem zsíros, igaz simán csak maga az olaj is beszívódik, de idő kell hozzá..Bio vagy natúr mániások figyelmébe ajánlom egy kis plusz ápolásnak krémbe vagy olajba (pl.kókusz) keverve ideális alapozó , vagy csak sima púder alá. Szerintem hasonlóan jó antioxidáns mint a gránátalma olaj..Zsíros bőröm hasonlóan viselkedik, mint a szőlőmagolaj, tehát igaz nem "üt" ki, de azért vigyázat vele..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.