Egyéb

Ár:   51 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. december 12.

Ár:   51 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2016

Illatcsalád: irágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: szilva, cseresznye

Szívjegyek: sós édesgyökér, ibolya, rózsa

Bázisjegyek: ámbra, ausztrál szantál, tonkabab, tinta, fás jegyek, vanília

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

jakarika

Korcsoport: >54
2021. október 6.

Először is leszögezem, hogy szeretem ezt az illatot. Talán azért, mert annyira őrült. Mert látszólagosan hétköznapi összetevői ellenére a végeredmény mégis teljesen abszurd. Az absztraktivitás teljességgel kibontakozik előttem már az első pillanatban. Nem tudom hogy nevetgéljek e ezen, vagy vegyem komolyan. A falusi füstölőben lógó oldalasok, kolbászok, májashurkák és szalonnák szúrós , füstös illata teljes erővel elborit, miközben törölgetem magamról meg lenyalogatom az ujjaimról a kamra polcáról rám borult eperlekvárt.Nem sokkal ezután szerelmesen andalgok egy késő őszi szétázott avarú erdőben, ahová rejtélyes okból tűsarkú cipőben indultam sétálni, és a keskeny ösvényt szegélyező szederbokrokról leszedegetem a megmaradt és összeaszott szemeket. Hirtelen az egyik kanyarban ott ragyog az a a hatalmas gelmesdorfi cseresznyefa, melynek a tetejére versenyt másztunk a szomszéd gyerekekkel. Ekkor eszembe jut, hogy mégis csak levelet kellene irnom valakinek, amire közel 40 éve készülök, és ott vagyok az elsős osztályterem belsejében,, ahol indigókék iskolaköpenyben elárvultan reszketek, ,mert tudom, hogy a kegyetlen és szigorú -általam erősen gyűlölt- tanitónéni ma is be fog zárni iskola után, mert az üveges tintába mártogató tollal megint lepacáztam az irásfüzetemet. Ez az érzés aztán gyorsan tovaszáll, mert valami poros és szivfájditóan szép ibolyaillat úszik felém, és akkor veszem észre, hogy tavasz eleje óta szorongatom a kezemben azt a pár szál ibolyát, amit a MAROS árterének töltésén szedegettem még gyerekkoromban.. Majd érzem , hogy a zsebemben lapul még valami, és a kezembe akad egy elárvult meglilult élettelen szinű elgémberedett sziv, ami 8 évvel ezelőtt még ott vergődött egy klinika műtőjében, várva arra, hogy összestoppolva visszakerüljön óvó barlangjába. Lassanként minden elcsitul és egy hűvösen édes távoli érintés visszaterel a jelenbe. Hisz ki az ki tudja, mi rejlik egy szivben egy késő őszi bealkonyuló délután?.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 6.

lazolkov

2020. május 13.

A Purple Heart v.5 megfordítja az illatpiramist oly módon, hogy előbb a sötétebbik oldalát mutatja, majd egyre ragyogóbbá és fényesebbé válik. Az illat sötétebbik oldalán dolgoznak a keserédes fekete gyümölcsök, melyekhez a sós édesgyökér csatlakozik, az ibolyavirág és a lilában játszó rózsaszirmok pedig már előre sejtetnek a szubjektum valóságra vetítésével egy különleges expresszionista képet, az alapillat ragyogását, mely az érzelmek felfokozótt víziójaként fényeskedik bőrünkön.
A fény és a sötétség éles kontrasztja – szinte leírhatatlan szavakkal ez a gyönyör, mely önzetlen és diadalmas, ténylegesen a bátorság illata. A szív és az alap közti illuzórikus árnyjátékban fontos szerepet kap a mesés aurájú tinta illata, mely tökéletesen felidézi egy tollszár nyers papírlapon hagyott illatos lenyomatát, és máris átvezet minket a vanília és a tonkabab lágy tapintású birodalmába, melyhez az ámbra és az ausztrál szantálfa adja az alapot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

nyuszo

2019. december 12.

BRUTÁLISAN édes cseresznyés cukorka.
Az ibolya és az édesgyökér ad neki némi Lolita Lempicka beütést.
A tinta egy kis mélységet.
Nagyon csajos, nagyon bátor...
Szép illat, de mindennapi viseletre kicsit sok (nekem :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 12.

BRUTÁLISAN édes cseresznyés cukorka.
Az ibolya és az édesgyökér ad neki némi Lolita Lempicka beütést.
A tinta egy kis mélységet.
Nagyon csajos, nagyon bátor...
Szép illat, de mindennapi viseletre kicsit sok (nekem :))