Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. december 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2014

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bergamot, rózsabors, piros alma

Szívjegyek: guava, tubarózsa, olibanum/tömjén, fahéj

Alapjegyek: ausztrál szantál, vanília, pacsuli, pézsma

Map of The Heart Red Heart V.3 fújós 5/10 ml
Ár: 10 ml - 6.000 Ft/ 5 ml - 3.000 Ft + feladás , Eladó: Mancsusz
Állapot: Frissen fújom saját parfümből. , Helyszín: Jakabszállás, fizetés: Utalás után ajánlott postán maradó/Foxpost csomagautomata.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Dottir

2021. február 26.

Ma újra nekifutottam, jóval hűvösebb időben, és én még mindig a Mademoiselle-t érzem. Lágyabb, puhább, talán édesebb és picivel gyümölcsösebb nála, de jellegében csontra az. Én a Sí Lolitát nem vélem felfedezni benne, mondjuk az rajtam eléggé fiús-vagány jellegűvé lesz, ez pedig egy kifejezetten nőies és finom darab. Tetszik, ha valaki megdobna vele, örülnék neki, de meg nem venném, talán úgy az ötödéért esetleg a bolti árának. Erősen túlárazott darab, főleg hogy nem érzem benne azt az orrsimogató, tiszta sugárzást, ami olykor meg szokta tudni menteni a nem túl eredeti niche illatokat. Marad a három csillag.

2020. aug. 20.
Rajtam: Coco Mademoiselle lágyabban, almával. Szép, de nem túl eredeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

2020. aug. 20.
Rajtam: Coco Mademoiselle lágyabban, almával. Szép, de nem túl eredeti.

LocseiZsuzsanna

2021. január 28.

A ház második illatát próbálom éppen ezzel a mintáva. Red Heart. Megkérdezem magamtól, miért csinál egy "niche" ház designer koppintásokat, ugyanis az első is amit próbáltam egy régi Miyake koppintása, ez pedig kifejezetten és 100 %-ban Lolita Lempicka Sí Lolita. Jó, a tartóssága szuper. De miért kell koppintani? Én szeretem a Sí Lolitát, volt is, ezt is ugyanúgy szeretem, mert ugyanolyan, de furi hogy eddig 2 illatból 2 nem eredeti ötlet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 28.