Egyéb

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Andi0415, Módosítva: 2019. július 26.

Illatjegyek: bergamott, alma, mandarin, narancs, eper, jázmin, tubarózsa, őszibarack, borostyán, fehér pézsma

Andi0415

2019. július 27.

Ár-érték arányban kiváló. Hasonló egy citrusos Ninához. Erős, tartós gyümiillat. Van már hasonlóm, ezért fel is tettem ide, mert nem őt fogom elhasználni a nyáron. De minden rendben vele 💗. Érezni is rendesen, gyönyörű üvege van, csajos, mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.