Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lunaticgirl, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2016

Fejillat: zöld mandarin, tengeri jegyek

Szívillat: jázmin

Alapillat: szantálfa, borostyán, vanília, tengeri só

wallflower87

2018. október 11.

Mar nem is emlekszem, hogyan bukkantam ra erre a parfumre, de kivancsiva tett, hogy megis milyen lehet az az illat, amint Marilyn nevevel arulnak.
A csomagolasa alapjan eleg gagyinak tunik, plusz Ebayen aruljak, ezert nem voltak tul nagy elvarasaim. Utananeztem Fragrantican es meglepodve lattam, hogy az ertekelok tulnyomo tobbsege el volt ajulva, hogy ez milyen jo meg milyen tartos, es mennyire megeri az arat, igy meg is rendeltem.
Azt kell hogy mondjam, teljesen egyetertek. Habar ez egy nagyon mai, modern illat es nem nagyon tudom Marilynhez tarsitani, de ettol eltekintve egy kimondottan igenyes es intenziv, tartos illat. En siman kierzem az osszes fobb illatjegyet - sos vanilia, citrus, jazmin, pacsuli. Kicsit ugy erzem, az Olympea-t akartak koppintani, es valoban elegge nagy a hasonlosag, ezert ha valaki szereti azt a parfumot, de sajnalja hetkoznapokra elfujkalni, annak nagyon tudom ajanlani olcsobb alternativanak. Engem meg a Coco Mademoiselle-re is emlekeztet.
A csomagolas eloben ubergagyi, bar otletes, de a megvalositas nem az igazi. A gyurut formazo resz olcso muanyag, a gyemant alaku kupak pedig nagyon hamar kilazul es egyaltalan nem kattan ra. De nem erdemli meg, hogy emiatt lepontozzam, mivel ez az a fajta giccsesen csajos dizajn ami felebreszti a nokben szunnyado kislanyt es mosolyt csal az arcra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.