Egyéb

Ár:   1700   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Maskaolin weboldal   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saroltanemeth5, Módosítva: 2021. március 8.

Ár:   1700
Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Maskaolin weboldal
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Maskaolin természetes, kozmetikai célra alkalmas ásványi összetevő.

Természetes detoxikáló, mechanikai hámlasztó és mattító hatása révén gyengéden tisztítja a bőrt, miközben vulkanikus eredetű ásványi anyagokkal tölti fel, javítva a bőr egyensúlyát.

Napon szárított és kézzel válogatott magyar származású agyagőrlemény. Az ultrafinom, speciálisan kozmetikai célú felhasználásra készült kaolin vegyszermentesen előállított és természetesen világos tört-fehér (szürkés-bézs) színű.

Kaolin 0 0

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csilla_Csilla

2021. október 8.

Elöljáróban írom, hogy aki olyan maszkot keress, amit egy hosszú, fárasztó nap után csak felpattint, felken és egy pohár bor vagy bögre forró tea mellett hosszasan relaxál vele az arcán, az ne ezt válassza.
Tetszik nagyon. Csak ez a kevergetés, takarítás utána, meg az idő mérése közben, hogy mégis meddig hagyjam fent, kicsit pont a relaxációs részét csorbítja a használatának. Én valami másra vágyom (ettől függetlenül jó termék).
A BASIC verziót választottam. Mitesszereim nincsenek, csak sf az orromon. Pár hete használom. Szerintem akkor a legoptimálisabb a hatása, ha úgymond van mit az agyagnak felszívnia a bőrön. Én ezt úgy érem el, hogy vagy reggel használom mindennemű arcmosás előtt vagy este, first cleansing után, de még jóval az esti rutin előtt (még nyáron szoktam rá, hogy amikor hazaértem, akkor arcot mostam az első lemosóval, és pár órával később rutinoztam csak, mert nem volt kedvem estig ülni az izzadt fényvédővel az arcomon). Ide illesztettem be a terméket. Nekem úgy jön be a legjobban, ha kicsit hígabbra keverem a port, sima vízzel. Ha sűrűbb lesz, akkor úgy érzem, túl hamar le kell mosnom, mert gyorsan szárad és már húzza a bőrömet. Illetve, ne hagyjátok fent addig, ameddig TP Petránál meg Okosszépségnél láttam. Ha ilyen fehérre szárad, annak már semmi pozitív hatása sincs...
Ha hígabb lesz az állaga, akkor olyan 10-12 percig hagyom fent és amikor már húzkodja kicsit a bőröm, akkor lemosom. Próbálom hajmosás környékére időzíteni a használatát és zuhany alatt mosom le. Tetszik a hatása: puha lesz utána a bőröm, kisimult, az orromon a konstans pirosság kicsit halványul. Összességében elégedett vagyok vele, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Timi15

2021. szeptember 7.

Ez egy csodaszer!
Vízzel vagy tonerrel keverem ki. Szuper hatásos, pihe-puha bőr garantált utána. A felesleges faggyút felszívja. A mitesszerekkel is szépen felveszi a harcot!
Heti 2-3x használom. Sokáig elég a 200 g!
Ha elfogy, tuti újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Ez egy csodaszer!
Heti 2-3x használom. Sokáig elég a 200 g!
Ha elfogy, tuti újra veszem :)

muszika

2021. május 19.

Simán felhígítom vízzel és úgy viszem fel az arcomra. Szerintem remek termék, az ára is szuper és hatásos. Érezhetően kevésbé olajos a bőr már egy használat után is. sebaceous filaments terén még nem tudom hosszútávon hogy teljesít, de eddig abszolút látom a javulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

tulnagyszemu

2021. március 25.

Minden egyes használat után brutál puha lesz az arcbőröm, a mitesszerek ellen szerintem ennél nincsen jobb cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Kaolin 0 0