Egyéb

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: editgera, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus, krém és duochrome lakkok.

Masura Sands Whisper Körömlakk
Ár: 900 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: kb. 85%-os az üveg:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Ár: 1000 , Eladó: kitti.keresztenyi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy Foxposttal küldöm + ptg. ellenében, (személyes átvétel lehetséges, de korlátozottan és kizárólag a 16. kerületben)

Alsace

2019. október 26.

Imádom az összes Masura lakkom, főleg mágnesesek vannak tőlük, de a Fire Opal is gyönyörű. Zöldes-narancsos csillogós darabkák vannak benne fekete alapon. Nagyon különleges hatása van. Más csillámos lakknál működött, ha előtte sminkszivacsra viszem fel, fekete alappal még nem próbáltam ki, de megírom úgy milyen. Kicsit jobban ki akarnám csalni az üvegből a sok kis ragyogó darabot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

kikolett

2019. október 24.

A Siberian Iris nevű lakkot vettem meg, ami fehér és lilás csillámok vannak benne. Tartós, nem pattogzik le, 2 rétegben is jól fed. Nem tudom, a többinél hogy van, de ezt a lakkot szinte egyben le lehet húzni lemosó nélkül, ha már kezd megfáradni és elválni a körmömtől. Lehet csak én fogtam ki egy furcsa darabot, de számomra ez pozitívum, mert így kevesebbet kell a lemosással bajlódni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Gabria

2019. október 7.

Gyönyörű, csodálatos, fantasztikus lakkok! Az egyik kedvenc márkám, és ezért nem sajnálom egyáltalán a pénzt. Csodás színek, jó fedés, imádni való a Masura márka. Van tőlük egy pár lakkom, pontosan 9, csak sajnos oroszul nem igen tudok, szóval nem írom le a neveiket [némelyiken csak oroszul van felírva]. Aki nem olyan jártas a lakkozásban, szerintem ezzel a lakkal nem lőhet mellé, mert könnyű vele dolgozni, az állaga is a pont jó kategória. Mindegyikről elmondható, hogy két rétegben csodásan fednek és mindegyik fantasztikus. Aki egy kicsit szeretne szerelmes lenni egy fantasztikus lakkba, annak ajánlom a márkát, nagyon különleges lakkokat kapni, a létező legjobb árban ahhoz képest, mennyire lehengerlőek. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

mariann33

2019. június 27.

Az itthon is elérhető prémium minőségű lakkok egyik legjobbja!A top 3-ban mindenképp benne van.
Gyönyörű színek,normális mennyiség elég jó áron.A száradása gyors,de picit elmarad pl.a China glaze vagy Opi lakkjaitól,viszont napokig lehet benne gyönyörködni:)
Az ecset is szuper,könnyű vele szépen lakkozni,nem megy mellé.
Nagyon elégedett vagyok,biztos hogy nem adom ezután ennél alább ha lakkról van szó:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Az ecset is szuper,könnyű vele szépen lakkozni,nem megy mellé.

DodoSztmkls

2019. június 11.

Van egy pár Masurám itthon! Mindet szeretem, bár nem mindegyik áll jól színben. Az ecsete az én nagy körömfelületemhez elég karcsú, de átlagban a körömfelületek kisebbek az enyémnél, így nekem személy szerint ügyeskednem kell vele és hamar dolgozni. Néha azt csinálom, hogy egy catrice lakkot alapnak felviszek a vastag ecsetes iconails-ből, ami hasonló színű mint a masura, így szépen megvan az alapom amit a vastag ecsettel tudok csak megcsinálni, és utána rámegyek a Masurával . Az áruk is még a pszichikai határon innen van:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Audrey80

2019. június 1.

Vékony ecset, gumis kupak, kicsit híg állag jellemzi a lakkokat, nagyon könnyű velük lakkozni, tartósságuk átlagos. Az áruk sincs nagyon elszabadulva a különlegességükhöz képest, megéri megvenni őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

pzita93

2018. szeptember 2.

A Masura az egyik legjobb körömlakk márka. Ezt ki merem ennyi idő után jelenteni. Személy szerint imádom a vékony -és ezáltal szuperkönnyen kezelhető- ecseteit, a gyönyörű intenzív színeit, a tartósságát, az állagát, az árát, mindent. A világos színek 3 rétegesek, de ez majdnem minden márkáról elmondható. Nem tudok belekötni, szuper termékek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

chanett

2018. június 18.

Decemberben vettem meg az első két Masura lakkomat. Azóta már 7 üveggel van. Gyönyörűek, különlegesek, nem túl drágák ráadásul jó fedőlakkom van, de így is ezek bírják csak igazán sokáig a körmömön. Alig várom az új kollekciókat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Pdrea

2018. május 25.

Egyelőre a "Berry Smoothie" és az "I caught your eye" a dobozom lakói. Azért egyelőre, mert még biztosan veszek néhány árnylatot. A Masura mágneses lakkjai nem csábítanak, de ez az arany kollekció annál inkább. Ja, és amellett, hogy gyönyörű, még könnyen kezelhető és tartós is. És még az ára is kedvező. Sokkal olcsóbb, mint pld. egy PP lakk és van olyan szép!

Update: 2016. augusztusa óta pontosan egy tucat ilyen lakkot szereztem be....és az új Sveta Sanderssel közös kollekcióból is tetszik egy. :) Továbbra is nagyon jó, nagyon különleges és ehhez képest baráti árú lakkokról van szó. De 5 csillagnál nem lehet többet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Amadea

2017. szeptember 21.

Három (bocsánat, négy...) Masura lakkom van, meglepően izgalmasak a színeik - úgy értem, annak, akinek az ingerküszöbét az egekig tornázták a különféle indie márkák. Könnyen kezelhetőek, jól fednek, néha legszívesebben ötöt is megvennék egyszerre. Egy zöldes türkiz krém, szórt holós lakk a kedvencem (elfelejtettem a nevét és az üveg alján csak oroszul van), és a Golden Lighthouse, ami egy mágneses (tudom, hogy nem a Golden kollekció része, de nem fogom átmásolni a véleményt oda is), sötét méregzöld darab, kék holó szemcsékkel, nagy izgalmas párosítás.
Az áruk is vonzó a 3800-4500 Ft-oss lakkokhoz képest, aki szeretne valami különlegeset, de nem rettentő drágát, annak megéri körbenézni a Masuránál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.