Egyéb

Ár:   2140   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: editgera, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   2140
Lelőhely:   Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mágneses lakk

Masura Bumper Harvest
Ár: 1400 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Alsace

2019. augusztus 6.

Ez a legcsajosabb lakkom ami valaha is volt!!! Megunhatatlan! Vagy 4 színben csillog, olyan mint valami drágakő, tényleg vegyétek meg megéri! Én sötét alaplakkot használtam, és sima mezei mágnest, azzal is működik. 3 színben vettem meg, Northern Lights, Moscow at Night, Blooming Rose. Alaplakk nélkül is szépek, úgy visszafogottabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

DodoSztmkls

2019. június 11.

Gyönyörű hatású az összes Masura mágneses lakkja. Szépek, tartósak! Smokey coral és smokey purple van meg . A mágnes egy helyre összehúzza a másneses irizáló részecskéket és így kap egy fényben szikrázó és csodaszép fényt. Nyilván más körömmágnessel ugyanúgy műkszik, nem kell hozzá a Masura saját mágnese. Csak mondom. Tessék kipróbálni őket, nem fogjátok megbánni!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

pzita93

2018. szeptember 2.

Csak ajánlani tudom mindenkinek. Gyönyörű, tartós, viszonylag olcsó, úgyhogy ne féljen senki kipróbálni, nem fog csalódást okozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

silver

2016. július 23.

Fekete alapra kenve a legjobb. A mágnessel valami eszméletlen gyönyörű, opálos hatást lehet vele elérni.
Annyira. Szép. Annyira. Vegyétek meg. Komolyan mondom, vegyétek meg!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Annyira. Szép. Annyira. Vegyétek meg. Komolyan mondom, vegyétek meg!!

nyuszimo

2016. július 5.

Kíváncsi voltam, hogy annyira jó-e, amennyire túl van hype-olva. Sokkal jobb :) Annyira bejön ez a játék a mágnessel, egyedi hatást lehet elérni, nincs két egyforma körmöm, és tényleg tartós (persze fedőlakkal), 4-5 napot simán bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

editgera

2016. június 4.

Meglepően tartós. Jelenleg az 5. napnál tartok és még mindig bírja pedig nem kíméltem. Már meguntam a színt ennyi idő alatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.