Egyéb

Ár:   $1   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2019. december 2.

Ár:   $1
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az ásáványianyagokban és aminosavakban gazdag gyöngykivonat táplálja és élettel telivé változtatja a bőrt, miközben halványítja a sötét foltokat.

Bettiiyy

2019. december 5.

Igazából erről is ugyanazt tudom mondani, amit a márka többi arcmaszkjáról.
A maszk anyaga erős, viszonylag kényelmes használni, ott vannak a lyukak, ahol lenniük kell. egyedül a homlokomnál túl nagy, átcsúszik a hajamra is, de igazából engem nem zavar.
Rengeteg esszencia van benne, használat után öt napig is lehet kenegetni vele a bőrt, annyira nem sajnálták belőle az esszenciát.
A bőröm kissé ragyogóbb és nyugodtabb lett, de wow hatás nem volt, de nem is vártam. Szerintem ennyi pénzért, ár-érték arányban nem rossz, amit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Igazából erről is ugyanazt tudom mondani, amit a márka többi arcmaszkjáról.