Egyéb

Ár:   $1   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   $1
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A vörös ginszeng kivonat vitalizálja és energiával látja el a megfáradt, érett bőrt, miközben védi és rugalmosságot ad neki.

anTskin

2020. február 29.

Sose gondoltam volna, hogy lehet szeretni egy fátyolmaszkot. Hát ezt lehet.
Ajándékba kaptam mintát. Kénytelen leszek rendelni is belőle.
Homlokomon és a szemem sarkában a mimikai ráncokat gyönyörűen kisimította. A csomagolás aljában pedig bőven maradt még a szerből. Azt kis tégelyben félretettem, szérumok sorában jól fog jönni.
A maszk anyaga erős, nem szakadós, feltéve néha igazgatni kell, mert elmozog.
Nincs kellemetlen szaga, nem irritálja a bőrt. 30 perc után sem száradt ki csak ott, ahol nem érintkezett a bőrrel (helyenként nagy és túllóg...vajon a hajtövet is táplálja? hmm...)
Feltéve igazán rémisztő, ne ebbe várjuk a postást ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Sose gondoltam volna, hogy lehet szeretni egy fátyolmaszkot. Hát ezt lehet.
Ajándékba kaptam mintát. Kénytelen leszek rendelni is belőle.
A maszk anyaga erős, nem szakadós, feltéve néha igazgatni kell, mert elmozog.
Feltéve igazán rémisztő, ne ebbe várjuk a postást ;)

Bettiiyy

2020. január 9.

A többi May Island maszkhoz hasonlóan, ennek is erős az anyaga, tocsog az esszenciában. A homlokomra ez a maszk is nagy, de amúgy a főbb helyeken elég jól illeszkedik, de lehetne rajta mit javítani.
Azt vettem észre, hogy az én bőröm, hogy nagyon szereti a ginszenget. Akármilyen bőrproblémám van, ha ginszeng van egy termékben, akkor mindig rengeteget javít a helyzeten. Most is, pedig hormonális pattanásaim voltak, szépen lenyugtatta a bőrömet, kis üdeséget, fényt kölcsönzött neki. Rengeteg esszencia maradt a csomag alján, amit később majd fel lehet használni.
Ár- érték arányban szerintem jó kis termék, de azért nem kell tőle csodát várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.