Mayani

Ár:   9190 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   9 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kiszerelés:   9 db

• ferde füstösítő ecset
  • szemöldök ecset

Anheszenamon

2017. december 16.

Pinkpandáról rendeltem akciósan 2990 Ft-ért. Szerintem még annyit sem ért, nemhogy 9000 Ft-ot. Vicc. Főleg a legyezőecsetre fájt a fogam, amiből itt kettőt is kapunk. Szerintem elég gagyi minőség, főleg az arcra való ecsetek használhatatlanok számomra. Furcsán hosszú a szőrük és valahogy nincs bennük tartás, főleg a pirosító és kontúrozó ecset esetében. A szemre való ecseteket viszont használgatom, azok nem olyan rosszak. De így is sokallom a 3000 Ft-ot amiért kaptam néhány kihasználatlan ecsetet. Inkább vegyetek Jessup készletet, az sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.