Mayani

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaboadrienn96, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Ecsetek

4 arcecsetet és 2 szemecsetet tartalmazó szivárványos ecsetkészlet.

Polli123

2018. január 11.

Nagyon szeretem ezt a készletet, bár az eredeti áráért valószínű nem vettem volna meg. Nem hullik, szépen felviszi a sminket,és a design nem csak cuki, de praktikus is, nekem kényelmes sminkelni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

PufyPuffancs

2017. október 25.

Nagyon jó minőségű ecsetek, bár az eredeti árát sokallom. Pink Pandáról akciósan sikerült beszereznem, 2000párszár Ft-ért viszont nagyon jó vásár volt. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

nonosmink

2017. október 4.

Teljesen jol mukodik,bar kisse tularazottnak gondolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 4.

Teljesen jol mukodik,bar kisse tularazottnak gondolom.

szaboadrienn96

2017. augusztus 20.

Pinkpandáról rendeltem. Pozitív csalódás. Kicsit féltem, hogy egy kínai minőséget fogok kapni, de igazából elég puha, nagyon erős anyagból van, szépen lehet vele sminkelni. A díszítés nagyon szép, csillogó, nem potyog róla a csillám szerűség. Nem tapasztaltam, hogy esetleg hullana a szála. Tudja azt, amit egy ecsetnek tudnia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.