Mayani

Ár:   9190 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: RarityRose, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Ecsetek

10 arc- és szemecsetet tartalmazó, gyönyörű és kiváló minőségű ecsetkészlet.

csyngo

2019. július 30.

Pink Pandáról rendeltem akciósan. Szeretem a szemre való pufi ecseteket, jól lehet velük satírozni. Az ecset szálai nem túlságosan műanyagosak de nem is a legjobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Monocikli

2018. július 17.

Szintén Pink Pandáról rendeltem leárazva 3000Ft körül volt. Ilyen áron abszolút elégedett vagyok vele. Persze nem a legprofibb, az arcra való ecsetek nem a legnagyobbak, de egyébként jól lehet velük dolgozni. Jó párszor tisztítottam is már, de nem hullajtja a szőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

maricunka

2018. június 2.

Pinkpandáról rendeltem körülbelül 3 000 Ft-ért, szerintem így türhető ára volt. Nagyon szeretem, piha-puha mind és jól lehet vele dolgozni. Leárazva ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.