Egyéb

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: SzTellsIt, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Újfajta primer a bőr puhaságáért, egyenetlenségeinek eltüntetéséért és az olajtermelés szabályozásáért. A L'Oréal hasonló nevű termékének a dupe-ja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sancs

2018. január 27.

A legelső primerem. Kínából rendeltem. Nem rossz kis termék. Szépen tapad rá az alapozó. Én szemhéj primernek is használom. Azóta már használok más primereket is. Így rájöttem, hogy elég gyorsan elszokott fogyni. De az ára miatt nagyon megéri és jól is teljesít számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

kingusj

2017. július 24.

Kínából 550ft-ért szoktam rendelni és egy csoda! Az illata kicsit műanyagos, dinnyés, de mindent tud, amit egy tizen ezres primer, sőt! Nekem a kedvencem! A T vonalanra alkalmazva hibátlan. A pici hegekre az arcomon is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

karaibrahimgil

2017. január 11.

Kínából szoktam rendelni 3 dollárért. Mondjuk nagyon kicsi, de isteni az illata, és zseniális a hatása: végre egy csodaszer, ami után nem fénylik a T-vonalam! Ennél nem kell jobb nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

SzTellsIt

2016. december 14.

Imádom! Biztos, hogy vannak nála sokkal jobb primerek, de ezért az árért maximálisan teljesíti a feladatát. Finom, visszafogott az illata, selymes a textúrája, jó alapot biztosít az alapozáshoz/korrektorozáshoz. Szemhéjra is teljesen bevált. Szerintem nagyon megéri megrendelni, főleg ha nem akarsz vagyonokat kiadni egy sima primerért. Rendszeresen használom és még fogom is, mert hozzáad egy pluszt a sminkeléshez a selymességével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.