Egyéb

Ár:   $150   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sehen, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   $150
Lelőhely:   külföld, online

Illatösszetevők: vanília, kunkor, mandula, méz, púderes jegyek

Sehen

2019. február 18.

A Púderes parfümök királynője ❣️
Számomra ez a parfum púder ez amit kerestem 😍
Fefujaskor erős tobzódó sokminden olyan regi de nagyon. Pici idő elteltével 5-10 perc es jönnek a finomságok egyben nem külön-külön es összeállnak egy finoman edes kompakt púder- testapolo kombóba olyan cuki kedves illat nem bánt senkit de nagyon erős
Ez a finomság egész nap sőt még másnap is marad ruhán hetekig
Az összes Púderes parfümöt lepipálja mert itt nem jön a szúrós rész

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 18.

A Púderes parfümök királynője ❣️
Számomra ez a parfum púder ez amit kerestem 😍