Egyéb

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dancyy, Módosítva: 2018. december 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Puha szilikon masszírozópontok
  • Gyengéd az összes bőrtípushoz
  • Vízálló
  • Hatékonyabban tisztít, mint a kézi arcmosás
  • Újratölthető, kb. 1 óra a teljes
  • Beépített feltöltés időzítő: A pulzálás 20 másodpercenként szünetel
  • Alkalmanként maximum 3 percig tartó tisztítás javasolt
  • USB kábellel, tokkal és kézikönyvvel

Kiraerika

2018. december 30.

Megleptem magam vele karácsonyra. Foreot szerettem volna, de próbaként inkább ezt szereztem be. Ha mégse jönne be ne tizenezreket bukjak. A Tescoba is fellelhető 4000 ft ért. Végül is online pk.-val ugyan ennyi lenne. Ez egy főnyeremény! Gyönyörűen leszed mindent. A miteszereim csökkentek. Ha a krémet maszírozom be vele sokkal élettel telibb az arcom, ruganyosabb. Egy töltéssel kibìr egy hónapot is. És ez a "arcmaszírozás" (rezeg) csak hab a tortán. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Dancyy

2018. december 10.

CSODA! :) Ezért az árért verhetetlen - pontosan olyan mint egy tökéletes FOREO Dupe! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.