Egyéb

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. november 12.

Ár:   27 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Medisana MBH rendkívül hatékony eszköze a tökéletes izomlazulásnak és a vérkeringés megfelelő működtetésének. A masszázsszőnyeg az univerzális méreteknek köszönhetően könnyen elfér bármilyen fürdőkádban. A csúszásmentes, lágy szőnyeg egy pezsgőfürdőt hoz létre, amely az egész fürdőszobát pihentető fürdővé alakítja. Több, különböző intenzitású beállítást is használhatsz. Távirányítóval vezérelheted az intenzitás fokozatát. Beépített illóolaj adagolója révén az aromaterápia pozitív hatásait is élvezheted. A készülék automatikusan kikapcsol 20 perc után.

Hecate

2019. február 5.

Fantasztikus élményt ad ez a kis gép. 20 perc mennyország. Nagyon ellazítja az izmokat és nekem akinek izombántalmaim vannak napokig jó utána. A használata biztonságos, és ami meglepett az áramot se zabálja. Számomra elég a leggyengébb fokozat. 3 év garanciát adnak hozzá és van kis aromaterápiás része. (Én azt nem használom, mert eleve van levendulás illóolaj edénykém a fürdőben a kedvelt illatért, de biztos van akinek jó ez a funkció.) A Medisana MBH matracon helyet foglalni kényelmes, aztán jön a buborékorgia. Azt nem tagadom a hidromasszázs használata igen hangos, viszont lehet használni fej- vagy füllhallgatót, füldugót vagy ha a kád szélére biztonságosan, letakarva odatehető mobil, akkor zenét is érdemes hallgatni. Klasszul megbizsergeti a testet, hatékony a vérkeringésnek, anyagcserének is. Fontos, hogy a vízbe egyéb anyagot (fürdőhab, sampon, fürdőbomba, hajolaj stb.) ne tegyünk. Használat után jól szellőző helyen szárítom meg a matracot. Gyógyító és szépészeti kezelés az otthonunkban. Örülök neki, mert gyógyászati intézményekben a hidromasszázs csak 10 perces, beutalóköteles, előjegyzéshez kötött meg nagyobb macera (odautazni, várni, fürdőruha stb.). Ráadásul ez a termék Medisana minőség. Kis dobozban elfér, nem nehéz, van magyar nyelvű használati utasítás a dugaszához védőkupakot is adnak - a csomagolás gondos, rendezett. Érezni a gyártó kényeztetni akarja a vásárlóit. A cső szupermasszívan beilleszkedik a matracba, nem jön ki belőle és a motor kellő távolságba tehető a kádtól, a vízbe semmi áram nem kerülhet - a motor csak oxigént küld a csőbe. A távirányító tökéletes. Pezsgőfürdő kényelmesen és olcsón. :o)

Tipp: Az érzékeny és száraz bőrűek a hidormasszázs után használjanak testápolót, mert a hosszabb vízben ázás szárítja a bőrt.

Frissítés: Már hónapok óta megvan ez a pezsgőfürdő. Jól teszi a dolgát és imádom. A matraca egyáltalán nem penészedik, igaz én kiteszem száradni minden használat után, de eleve minőségi, jó anyag, bírja a strapát és szerintem nem penészedő anyag. Örülök, hogy van ez a bugyborékoló csoda nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.