Mediterraneo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillababa, Módosítva: 2012. október 20.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Krémes, gyorsan felszívódó testápoló, mely rugalmassá varázsolja és megfiatalítja a bőrt. Az organikus extraszűz olívaolaj és a jojobaolaj hidratáló és tápláló hatása lágy, selymes tapintást biztosít. 250g

Fontosabb hatóanyagok: Organikus Extraszűz Olívaolaj,  Jojobaolaj,  Shea Vaj,  Rizsolaj,  Panthenol,  Urea,  Tocopherol,  Rizsprotein,  Glycerin

Vivike2

2012. február 27.

Hát mindenképp csak ajánlani tudom..fantasztikus az illata, a bőröm bársonyos lett tőle és már egyáltalán nem száraz!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Lillababa

2012. február 13.

Imádom, nagyon kevés is elég belőle,az illata valami isteni és tényleg csodát tesz a száraz bőrrel, arckrém helyett is használom néha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.