Egyéb

Ár:   $18.37   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chootie, Módosítva: 2015. november 16.

Ár:   $18.37
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Organikus terményekből, lassú kivonatolási eljárással készült étrendkiegészítő elsősorban cink pótlására. Glutén,-szója,-GMO,- tejtermékmentes. Gyom,-és rovarirtószerek jelenléte ellen biztosított és tesztelt.

Mivel teljesen természetes és "normális" összetevőkből áll, a szervezet könnyen felismeri és hasznosítja.

Cink tartalma kapszulánként: 22,5 mg (napi ajánlott beviteli érték 150%-ka)