Egyéb

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db és 10 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: p.cseresznye, Módosítva: 2016. július 11.

Kiszerelés:   20 db és 10 x 5 ml
Kategória:   Egyéb

Akár 3 hónapig is tartós szempilla göndörítés! A készlet több mint 15 alkalomra elég, tartalma:

• 20 csavaró
  • 3 üveg dauer folyadék (pink)
  • 3 üveg fixáló (fehér)
  • 2 üveg ápoló folyadék (narancs)
  • 2 üveg tisztító folyadék (átlátszó)

p.cseresznye

2016. július 1.

Internetről vettem, érdekelt milyen lehet. Előtte sosem volt szempilla dauerom, csak úgy kíváncsiságból vettem a készletet, hogy itthon magamnak megcsinálom. A szettben van egy aktiváló, fixáló, hidratáló-ápoló, és tisztító folyadék, valamint pici ragadós felületű rudacskák, és használati utasítás. Az üvegcsék mindegyik fajtájából több van, szerintem sokáig elég lesz, mert kevés kellett belőle. A rudakból nem sok van, azért néhány alkalomra elég, ebből tuti kell majd rendelni külön. Bár a leírásban a kis fiolákat más színűeknek írják le, így a sorrendből következtettem mikor melyik cucc jön. Amit hiányoltam és jól jött volna, ha van benne még plusz ragasztó, más szettekben láttam, ebben nincs. A rudakat hiába hajlítottam meg, nem nagyon tartják a formájukat, a széleken leváltak a bőrről, és jól jött volna ha le tudom ragasztani. Volt itthon régről szempilla ragasztóm, de mint kiderült már tényleg olyan régi volt, hogy megmakkant (megromlott). Eleje kicsit döcögős volt, a rudak felbányászása így, hogy nem ragadtak rendesen, de azért valahogy sikerült. A végén mikor lemostam az egészet, picit éreztem, hogy csípi a bőröm, de nagyon enyhén. A szempillámat megfogta, igaz lehetne szebb ahogy áll, de így elsőre egyáltalán nem rossz, a technika meg majd fejlődik, legközelebb már ragasztóval indulok neki, akkor jobban a helyükön lesznek a rudacskák, és szebb formája lesz a pilláknak. Azért így sem rossz, főleg elsőre. Hogy mennyire tartós, majd idővel kiderül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 1.