Egyéb

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 12.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről

A Memebox és a híres koreai YouTube guru, Pony kollaborációjából született, 8 natúrárnyalatot tartalmazó szemhéjpaletta

Shine Easy Glam változatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Montelino

2014. november 19.

Mikor megtudtam, hogy 18$ az ára és mennyire rajonganak érte a külföldiek, azonnal megnéztem pár képet a színekről, mivel a 4 fényes árnyalat tetszett, gondoltam beruházok rá. Nos megérkezett, kicsomagoltam és jött a csalódás. Felbontottam és láttam, hogy a kis potok (remélem így nevezik a kis kerek festékeket) nincsenek szabályosan beleragasztva a tartóba. Elég igénytelenül néz ki így a paletta. Van Essence palettám, ami elég olcsó volt (gagyi is és nem pigmentáltak a színek bene), de még abba is normálisan belerakták a potokat, ez jóval drágább volt és nagyok voltak az elvárásaim. A csomagolás jól záródik és a tükör is jó, hogy benne van, de a színeket belerakhatták volna normálisan, mert ilyen látványt nem vár az ember. A MUA palettám hozzá képest gyönyörű. A benne lévő ecsetek ránézésre is borzasztóak. A színekről nem írok még, pillanatnyilag félreraktam a palettát, mert bosszant a kinézete, ennyi pénzért főleg. Lehet, hogy csak én fogtam ki egy gyári selejtet, de az is lehet, hogy ez náluk az átlagos minőség. Ha valaki ajándéknak szánja inkább ne vegye meg, mert az ajándékozott azt hiheti, hogy egy 1000Ft-os kínai vacakot kapott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 19.