Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beatrix123, Módosítva: 2020. szeptember 15.

Lelőhely:   Parfümériák, online

Fejjegyek: mandarin narancs, bors

Szívjegyek: osmanthus, rózsa, jázmin

Alapjegyek: oud, pacsuli, borostyán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pm2013

2021. augusztus 23.

Míg a Merazur Green a citrusos, zöld vonalat képviseli, a Merazur Blue a tengerparti atmoszférát próbálja megfogni. Édesebb, virágosabb testvérénél, de még minidg a könnyedebb illatok képviselői közé tartozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 23.