Egyéb

Ár:   79 900 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kozmetikák,esztétikai centrumok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 19.

Ár:   79 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Kozmetikák,esztétikai centrumok
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kozmetikai mezoterápia legújabb irányvonalát képviselő MesoFill-R készülékkel és speciális hatóanyagokkal-fájdalom nélkül,-gyorsan,-kedvező áron végezhetők látványos arcfiatalító beavatkozások.

A MesoFill-R anti-aging beavatkozással jelentősen javíthatóak:

• a mimikai ráncok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

adri585

2023. április 22.

Annyian megdicsérik a bőröm mit csinálok vele. Második éve ,hogy télen kúrában dermapenezek. Ez a kezelés valami csoda. Annyira kisimult szebb lesz a bőröm. A porusok kisebbek a heggek is és egységesebb utána az arcom. Nem olyan olcsó kicsit fájdalmas de megéri. Másnap olyan érzés mint akinek megérett a bőre majd hámlani fog de utána gyönyörű üde bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 22.

Hadzsala

2020. szeptember 2.

Hát, ha valakinek van erről bőséges tapasztalata, az én vagyok. Kb 10éve csináljuk a kozmetikusommal. Vállalhatatlan volt az arcom, jóformán tükörbe nem néztem. Heges, zsíros, tág pórusok. Rengeteg idő, de megéri, nagyon szép eredményt lehet elérni. Soha ilyen nem volt a bőröm. A karantén alatt, ráakadtam a hámlasztásra, ez még jobban megturbózta az eredményt. Nagyon kell figyelni, nagyon körültekintőnek kell lenni,de ha megtalálod a jó szakembert, ajánlom bátran.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

vikooo

2020. június 16.

Annyit előrebocsátok, h en először dermarollerrel kezdtem. Aztán észrevettem, h nem mindenhol jó ugyanaz a tűhossz. Igy megrendeltem a gépet. Imádom. :) a kezelés utáni nap sem vok vállalható társaságban, de harmadnap mar igen. Sőt kifejezetten tetszik az a kis bőrpír ami ilyenkor van. Utána hámlás egy hétig, de nem szabad megijedni. Szuper jól halvanyitja a szemöldök közti ráncokat, illetve a tag pórusú bőrnek is jót tesz.
Igen en itthon csinálom, es rendes ampullaval amit kozmetikus útján szerzek be. Teljes körültekintéssel, mindent IS fertőtlenítve, érzéstelenítve. Aki elég alapos es körültekintő, meg tudja csinálni. Nekem fontos mert külföldön élek, es itt nagyon drága:( úgyhogy mar csak az ampullakat kell kifizetnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

szgabi

2017. november 16.

Most jöttem a kezelésről, friss vörös fejjel írom a véleményt. :)
Tavaly csinált a kozmetikusom egy 4 kezelésből álló kúrát. A protokoll szerint 6-ot kell, csak belecsúsztunk a nyárba, így elmaradt. Most kezdtem az idei kúrát, terveim szerint végigcsinálom a hatot.
Az én kozmetikusom 15 ezer forintért csinálja a kezelést.
Valami szuperjó érzéstelenítőt kevertet a gyógyszertárban, lidocain plusz még 2 érzéstelenítő van benne, de sajnos nem tudtam megjegyezni a nevüket. A lényeg, hogy nekem egyáltalán nem fáj! Csodálkozik is, 1,5mm- nél meg se nyikkantam. :)
Hyaluron savas és egyéb jóságokat tartalmazó ampullát csepegtet közben a bőrömre.
Tavaly a 4 alkalomtól határozottan halványodott a szemöldök közötti ráncom, és ahogy a batátnőm fogalmazott, olyan babásabb lett az arcom. (Haha, 40 évesen...)
Utána napokig vörös a fejem, Vichy Dermablend alapozó nélkül nem megyek emberek közé. :) Legalább egy hétig hámlik, de utána bababőr.
Persze, hogy 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 16.

Most jöttem a kezelésről, friss vörös fejjel írom a véleményt. :)
Az én kozmetikusom 15 ezer forintért csinálja a kezelést.
Persze, hogy 5*

Scara

2015. február 2.

Csatlakozom hozzátok, én már 3 kezelésen vagyok túl :) Igaz, én ezt Dermapen néven ismerem, de szerintem a kettő ugyanaz.
Fantasztikus kis gép, az arcomon lévő apró hegeket szépen kezdi eltüntetni :) Először nagyon féltem, mert a fájdalomtűrő képességem a nullával egyenlő, de tényleg nem érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Pöti

2015. február 2.

Hát itt az én kis drágám... <3 Amióta csak megvettem, azóta imádom. Ha valakinek csinálja a kozmetikusa, érdemes egy próbát tenni vele, mert valóban szép eredményeket lehet elérni vele. Az otthoni használatot én semmiképpen se javaslom. Először is, az hogy fájdalommentes, az egy nagy baromság. A tanfolyamon rajtam mutatták be a műveletet, én konkrétan sírtam közben, pedig le voltam érzéstelenítve rendesen. Ha hatóanyaggal csinálják, akkor mindenképpen steril cuccokkal kell, mert durva gyulladásokat lehet elérni nem tiszta hatóanyagokkal. És nagyon nem mindegy, hogy az a 12 tű hol milyen mélyen megy a bőrbe. Erős vérzést nem tud okozni szerencsére, nem kell hinni a neten keringő videóknak, azokat tuti nem 2,00 mm-es tűvel csinálták... :) Na de akkor magáról a kezelésről. Anyunak 4-et csináltam 7-10 napos szünetekkel. Ő most ott tart, hogy -10 év. A bőre egyenletesebb, a kis mértékű hámlás után szinte ragyog, a krémek csodásan felszívódnak. Pedig nem is használtam rajta sok hatóanyagot, csak Glutamint, C-vitamint, hyaluronsavat és A-vitamint, alkalmanként általában kettesével kombinálva.. Én csak egyszer szántam rá magam, még a bemutatón, mert nekem rossz a fájdalom tűrésem, de ha szükségem lesz rá, tuti ehhez fogok nyúlni, mert ez már bizonyított... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.