Egyéb

Mesofill-R Mezoterápiás Arcfiatalító Kezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Kozmetikák,esztétikai centrumok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   Kozmetikák,esztétikai centrumok
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kozmetikai mezoterápia legújabb irányvonalát képviselő MesoFill-R készülékkel és speciális hatóanyagokkal-fájdalom nélkül,-gyorsan,-kedvező áron végezhetők látványos arcfiatalító beavatkozások.

A MesoFill-R anti-aging beavatkozással jelentősen javíthatóak:

• a mimikai ráncok
  • a megereszkedett bőr
  • a petyhüdt bőr
  • szarkalábak
  • pigment foltok
  • sérülések

Hadzsala

2020. szeptember 2.

Hát, ha valakinek van erről bőséges tapasztalata, az én vagyok. Kb 10éve csináljuk a kozmetikusommal. Vállalhatatlan volt az arcom, jóformán tükörbe nem néztem. Heges, zsíros, tág pórusok. Rengeteg idő, de megéri, nagyon szép eredményt lehet elérni. Soha ilyen nem volt a bőröm. A karantén alatt, ráakadtam a hámlasztásra, ez még jobban megturbózta az eredményt. Nagyon kell figyelni, nagyon körültekintőnek kell lenni,de ha megtalálod a jó szakembert, ajánlom bátran.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

vikooo

2020. június 16.

Annyit elörebocsatok, h en elöször dermarollerrel kezdtem. Aztan eszrevettem, h nem mindenhol jo ugysnaz a tühossz. Igy megrendeltem a gepet. Imadom. :) a kezeles utani nap sem vok vallalhato tarsasagban, de harmadnap mar igen. Söt kifejezetten tetszik az a kis börpir ami ilyenkor van. Utana hamlas egy hetig, de nem szabad megijedni. Szuper jol halvanyitja a szemöldök közti rancokat, illetve a tag porusu börnek is jot tesz.
Igen en itthon csinalom, es rendes ampullaval amit kozmetikus utjan szerzek be. Teljes körültekintessel, mindent IS fertötlenitve, erzestelenitve. Aki eleg alapos es körültekintö, meg tudja csinalni. Nekem fontos mert külföldön elek, es itt nagyon draga:( ugyhogy mar csak az ampullakat kell kifizetnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

szgabi

2017. november 16.

Most jöttem a kezelésről, friss vörös fejjel írom a véleményt. :)
Tavaly csinált a kozmetikusom egy 4 kezelésből álló kúrát. A protokoll szerint 6-ot kell, csak belecsúsztunk a nyárba, így elmaradt. Most kezdtem az idei kúrát, terveim szerint végigcsinálom a hatot.
Az én kozmetikusom 15 ezer forintért csinálja a kezelést.
Valami szuperjó érzéstelenítőt kevertet a gyógyszertárban, lidocain plusz még 2 érzéstelenítő van benne, de sajnos nem tudtam megjegyezni a nevüket. A lényeg, hogy nekem egyáltalán nem fáj! Csodálkozik is, 1,5mm- nél meg se nyikkantam. :)
Hyaluron savas és egyéb jóságokat tartalmazó ampullát csepegtet közben a bőrömre.
Tavaly a 4 alkalomtól határozottan halványodott a szemöldök közötti ráncom, és ahogy a batátnőm fogalmazott, olyan babásabb lett az arcom. (Haha, 40 évesen...)
Utána napokig vörös a fejem, Vichy Dermablend alapozó nélkül nem megyek emberek közé. :) Legalább egy hétig hámlik, de utána bababőr.
Persze, hogy 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 16.

Most jöttem a kezelésről, friss vörös fejjel írom a véleményt. :)
Az én kozmetikusom 15 ezer forintért csinálja a kezelést.
Persze, hogy 5*

Scara

2015. február 2.

Csatlakozom hozzátok, én már 3 kezelésen vagyok túl :) Igaz, én ezt Dermapen néven ismerem, de szerintem a kettő ugyanaz.
Fantasztikus kis gép, az arcomon lévő apró hegeket szépen kezdi eltüntetni :) Először nagyon féltem, mert a fájdalomtűrő képességem a nullával egyenlő, de tényleg nem érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Pöti

2015. február 2.

Hát itt az én kis drágám... <3 Amióta csak megvettem, azóta imádom. Ha valakinek csinálja a kozmetikusa, érdemes egy próbát tenni vele, mert valóban szép eredményeket lehet elérni vele. Az otthoni használatot én semmiképpen se javaslom. Először is, az hogy fájdalommentes, az egy nagy baromság. A tanfolyamon rajtam mutatták be a műveletet, én konkrétan sírtam közben, pedig le voltam érzéstelenítve rendesen. Ha hatóanyaggal csinálják, akkor mindenképpen steril cuccokkal kell, mert durva gyulladásokat lehet elérni nem tiszta hatóanyagokkal. És nagyon nem mindegy, hogy az a 12 tű hol milyen mélyen megy a bőrbe. Erős vérzést nem tud okozni szerencsére, nem kell hinni a neten keringő videóknak, azokat tuti nem 2,00 mm-es tűvel csinálták... :) Na de akkor magáról a kezelésről. Anyunak 4-et csináltam 7-10 napos szünetekkel. Ő most ott tart, hogy -10 év. A bőre egyenletesebb, a kis mértékű hámlás után szinte ragyog, a krémek csodásan felszívódnak. Pedig nem is használtam rajta sok hatóanyagot, csak Glutamint, C-vitamint, hyaluronsavat és A-vitamint, alkalmanként általában kettesével kombinálva.. Én csak egyszer szántam rá magam, még a bemutatón, mert nekem rossz a fájdalom tűrésem, de ha szükségem lesz rá, tuti ehhez fogok nyúlni, mert ez már bizonyított... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.