Best of Beauty 2019

Egyéb

Mesofill-R Mezoterápiás Arcfiatalító Kezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kozmetikai mezoterápia legújabb irányvonalát képviselő MesoFill-R készülékkel és speciális hatóanyagokkal-fájdalom nélkül,-gyorsan,-kedvező áron végezhetők látványos arcfiatalító beavatkozások.

A MesoFill-R anti-aging beavatkozással jelentősen javíthatóak:

• a mimikai ráncok
  • a megereszkedett bőr
  • a petyhüdt bőr
  • szarkalábak
  • pigment foltok
  • sérülések

szgabi

2017. november 16.

Most jöttem a kezelésről, friss vörös fejjel írom a véleményt. :)
Tavaly csinált a kozmetikusom egy 4 kezelésből álló kúrát. A protokoll szerint 6-ot kell, csak belecsúsztunk a nyárba, így elmaradt. Most kezdtem az idei kúrát, terveim szerint végigcsinálom a hatot.
Az én kozmetikusom 15 ezer forintért csinálja a kezelést.
Valami szuperjó érzéstelenítőt kevertet a gyógyszertárban, lidocain plusz még 2 érzéstelenítő van benne, de sajnos nem tudtam megjegyezni a nevüket. A lényeg, hogy nekem egyáltalán nem fáj! Csodálkozik is, 1,5mm- nél meg se nyikkantam. :)
Hyaluron savas és egyéb jóságokat tartalmazó ampullát csepegtet közben a bőrömre.
Tavaly a 4 alkalomtól határozottan halványodott a szemöldök közötti ráncom, és ahogy a batátnőm fogalmazott, olyan babásabb lett az arcom. (Haha, 40 évesen...)
Utána napokig vörös a fejem, Vichy Dermablend alapozó nélkül nem megyek emberek közé. :) Legalább egy hétig hámlik, de utána bababőr.
Persze, hogy 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Most jöttem a kezelésről, friss vörös fejjel írom a véleményt. :)
Az én kozmetikusom 15 ezer forintért csinálja a kezelést.
Persze, hogy 5*

Scara

2015. február 2.

Csatlakozom hozzátok, én már 3 kezelésen vagyok túl :) Igaz, én ezt Dermapen néven ismerem, de szerintem a kettő ugyanaz.
Fantasztikus kis gép, az arcomon lévő apró hegeket szépen kezdi eltüntetni :) Először nagyon féltem, mert a fájdalomtűrő képességem a nullával egyenlő, de tényleg nem érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Pöti

2015. február 2.

Hát itt az én kis drágám... <3 Amióta csak megvettem, azóta imádom. Ha valakinek csinálja a kozmetikusa, érdemes egy próbát tenni vele, mert valóban szép eredményeket lehet elérni vele. Az otthoni használatot én semmiképpen se javaslom. Először is, az hogy fájdalommentes, az egy nagy baromság. A tanfolyamon rajtam mutatták be a műveletet, én konkrétan sírtam közben, pedig le voltam érzéstelenítve rendesen. Ha hatóanyaggal csinálják, akkor mindenképpen steril cuccokkal kell, mert durva gyulladásokat lehet elérni nem tiszta hatóanyagokkal. És nagyon nem mindegy, hogy az a 12 tű hol milyen mélyen megy a bőrbe. Erős vérzést nem tud okozni szerencsére, nem kell hinni a neten keringő videóknak, azokat tuti nem 2,00 mm-es tűvel csinálták... :) Na de akkor magáról a kezelésről. Anyunak 4-et csináltam 7-10 napos szünetekkel. Ő most ott tart, hogy -10 év. A bőre egyenletesebb, a kis mértékű hámlás után szinte ragyog, a krémek csodásan felszívódnak. Pedig nem is használtam rajta sok hatóanyagot, csak Glutamint, C-vitamint, hyaluronsavat és A-vitamint, alkalmanként általában kettesével kombinálva.. Én csak egyszer szántam rá magam, még a bemutatón, mert nekem rossz a fájdalom tűrésem, de ha szükségem lesz rá, tuti ehhez fogok nyúlni, mert ez már bizonyított... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.